| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Cočko... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7761 |
Stránka 1 z 4 |
| Autor: | Šemik [ 30.11.07, 22:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Cočko... |
Vzhledem k tomu že mi v půlce prosince v den mých 18. narozenin končí životní pojistka kterou mi máma platila od roku 1989, dostanu od pojišťovny solidní sumičku Přemýšlím, že bych za ni zakoupil COčko, nevyznáte se v nich někdo? Tak do 15 000kč, jednofáz.. |
|
| Autor: | deekay [ 30.11.07, 22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Cočko... |
Šemik píše: Vzhledem k tomu že mi v půlce prosince v den mých 18. narozenin končí životní pojistka kterou mi máma platila od roku 1989, dostanu od pojišťovny solidní sumičku Přemýšlím, že bych za ni zakoupil COčko, nevyznáte se v nich někdo? Tak do 15 000kč, jednofáz.. konci poistka, je cas si ublizit vravis? |
|
| Autor: | Šemik [ 30.11.07, 22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Cočko... |
deekay píše: Šemik píše: Vzhledem k tomu že mi v půlce prosince v den mých 18. narozenin končí životní pojistka kterou mi máma platila od roku 1989, dostanu od pojišťovny solidní sumičku Přemýšlím, že bych za ni zakoupil COčko, nevyznáte se v nich někdo? Tak do 15 000kč, jednofáz.. konci poistka, je cas si ublizit vravis? |
|
| Autor: | Drak [ 30.11.07, 22:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zkus Migatronic, nevím, jestli dělají i hobby, ale ta profi, co máme je nezmar, dvakrát nám už vypadla z avie, hadicu si klidně můžeš omotat okolo krku a vaří furt jak vitana. |
|
| Autor: | škodař [ 30.11.07, 22:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Zkus Migatronic, nevím, jestli dělají i hobby, ale ta profi, co máme je nezmar, dvakrát nám už vypadla z avie, hadicu si klidně můžeš omotat okolo krku a vaří furt jak vitana. |
|
| Autor: | Martin [ 30.11.07, 22:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Naprosto vyčerpávající a pravdivé informace od odborníků: http://www.svarbazar.cz/phprs/view.php? ... 2006112801 http://www.svarbazar.cz/phprs/view.php? ... 2006120501 |
|
| Autor: | Jiri [ 30.11.07, 22:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja mam ceske cocko znacka Alfa-in.. teda aspon je to nalepeno na boku ted si to uz nevybavuji jestli tam neni napis ve predu ale je to 165A 3metry hadice 220V ale cena komplet bez flasky ale s redukcakem a i s dratem asi 24tisic koupeno v Ceske Trebove a naprosta spokojenost je to tenhle odkaz primo tahle svarecka ale kupovana asi pred tremi lety takze ted treba uz bude trochu vylepsena..... nebo nejake zmeny v udajich ale je to tohle http://www.alfain.eu/cz/svarovaci-techn ... ix-hd.html |
|
| Autor: | Ales M [ 30.11.07, 23:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já bychasi šel spíš do 380... než 220..... Já koupil COčko asi před třema... čtyřma rokama.... cca 35000,-kč ( nejsilnější před vodou chlazeným... tehdá) a naprostá spokojenost...... dyš budu vařit furt na plnej výkon, tak to ta svářečka ( dle mého ) dlouho nevydrží.... Já si v klídku vařím u třech a víc neš na šestku sem s tim zatím snad nevařil..... Ted to určitě dojebu ten název, ale mám kutraibra.... |
|
| Autor: | Jiri [ 30.11.07, 23:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no jinak tech 380.. to je o necem jinym no.... ale ja varim silneji materialy elektrodou a tak se mi zase vice hodilo tohle .... jde pripojit kdekoliv ale to uz sme cenove asi jinde.... shanime tak do 15ti........kazdopadne pozor na ty supermarkety ono treby stoji 10... ale nesezenes na to nic... pruvlaky hubice.... to vse je potreba...... |
|
| Autor: | Kristensen [ 1.12.07, 11:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já ti můžu doporučit CO ALFA In, za cca 15000,- má vše, čtyřtakt, bodování, dýlku sváru, prostě vše. Máme ho 4 roky a kromě toho, že občas dojde drát nebo plyn ve flašce |
|
| Autor: | Šemik [ 1.12.07, 11:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mnohokrát děkuji za názory a odkazy Takže jak jsem to tak četl, bylop by dobré nějaké Cočko se 160A. 230V je bohužel nutnost, protože v garáži nemám 400V |
|
| Autor: | Martin [ 1.12.07, 12:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Aby sis ale nekoupil na 230 a nezjistil, že ti to vyhazuje i 16A jistič. |
|
| Autor: | Šemik [ 1.12.07, 12:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Aby sis ale nekoupil na 230 a nezjistil, že ti to vyhazuje i 16A jistič. Kdyžtak překlenu drátem |
|
| Autor: | michalkatka [ 1.12.07, 13:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Martin píše: Aby sis ale nekoupil na 230 a nezjistil, že ti to vyhazuje i 16A jistič. Kdyžtak překlenu drátem noooo ty si elektrikár aby ste pochopili ističe chránia vedenie, čiže dráty v stene a pod, ak dáš na starý kábel väčší istič tak ti to niekde zhorí, najskôr niekde v spojoch, tam je najslabšie miesto... ističe sa dimenzujú na vedenie, nie na spotrebič, preto aj norma hovorí že každá zmena prierezu musí byť istená... jediné čo môžeš urobiť je natiahnuť nový kábel 2,5mmCYKY v omietke sa istí 16A... atď. niekedy pomôže dať istič s inou charakteristikou bežne sa používajú B, ale ak to pri nábehu vypadáva môžeš dať C, ale prúd by mal ostať zachovaný, charakteristika znamená iny čas vypnutia pri prekročení prúdu... |
|
| Autor: | Šemik [ 1.12.07, 13:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To co chci udělat je doopravdy pěkná prasárna, to přiznávám 2.5 mm2 Cu tam myslím je, snad ho tam dával předchozí vlastník garáže (ještě to překontroluji samozřejmě), jen jističe zůstaly staré 10A. A měnit je nechci.. |
|
| Stránka 1 z 4 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|