| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Citroen nebo Peugeot? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7790 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Lukáš [ 2.12.07, 21:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Citroen nebo Peugeot? |
Co je lepsi auto a proc? Citroen Berlingo nebo Peugeot Partner? |
|
| Autor: | Drak [ 2.12.07, 21:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Obě sou až na drobný detaily stejný. |
|
| Autor: | Matthes [ 2.12.07, 21:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pezot, historicky vztah k teto znacce ... citrona nemusim |
|
| Autor: | FerdikF [ 2.12.07, 21:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jsou to vlastně dvojčata, Peugeot je mi víc sympatickej, taky je dražší. |
|
| Autor: | Lukáš [ 2.12.07, 21:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co se tyce kvalit? Je to spolehlive? dostupnost dilu, cena dilu... celkove zhodnoceni... brat nebrat? Chci auto velke ale ne dodavku:D |
|
| Autor: | Drak [ 2.12.07, 21:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ty auta sou prostě stejný, takže ND se pohybujou ve stejné relaci, kvalita, dostupnost, prostě vše. |
|
| Autor: | Lukáš [ 2.12.07, 21:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takze neni chyba koupit jedno z tech aut? Myslim to celkove jestli je to dobra investice do jednoho z tech dvou.. nebo se radeji podivat po jinych... |
|
| Autor: | Drak [ 2.12.07, 21:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přinde na to, jestli od novoty a jakou motorizaci. |
|
| Autor: | Lukáš [ 2.12.07, 21:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kazdopadne starsi.... tak mohl bych dostat nejaky vypis co prave brat a cemu se vyhnout? Dik |
|
| Autor: | Drak [ 2.12.07, 21:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to nejde říct, čemu se vyhnout, každý má něco svoje, třeba u 1,9D je častější opotřebení PN a je celkově málo živá, 2,0 HDi zas mívá občas patálie s imobilizérem, DO centrálu a docela často tam tečou trubky od serva, ale jenak sou to spolehlivý auta, nemůžu na ně říct půl slova špatnýho, co se týče ceny, dostupnosti a přístupnosti komponent, kdybych uvažoval o koupi malé dodávky, tak bych se poohlížel právě po těchto dvou značkách, za zmínku taky stojí VW Caddy. |
|
| Autor: | deekay [ 2.12.07, 21:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ak nove, tak mas velku sancu ze je to made in SK |
|
| Autor: | DRYVER [ 2.12.07, 23:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja bych citroena vyloucil hned, ale mozna bych volil mezi Peugoetem a Renaultem kango... |
|
| Autor: | Jiri [ 2.12.07, 23:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja bych z francouzu nebral nic....... ten VW se mi zamlouva... jinak pokud peugeot nebo citroen tak asi peugeota.. ale je to skoro to samy |
|
| Autor: | CROWACK [ 2.12.07, 23:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Citroen nebo Peugeot? |
Lukáš píše: Co je lepsi auto a proc? Citroen Berlingo nebo Peugeot Partner? no já bych řekl že je mezi nima asi tolik rozdílů jako mezi citroenem saxo a peugeotem 106 |
|
| Autor: | deekay [ 3.12.07, 00:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ak sa spravne pamatam tak v jednom dennom preiodiku robili porovnanie prave tychto dvoch vozidiel a prisli na to ze su prakticky identicke, rozdiely boli hlavne v nadobudacej cene a v cene ND to ktore bolo lacnejsie malo potom drahsie ND (niektore, max o 20 percent) presne tak, PSA... jedna automobilka toto je asi tak ako pri dalsich mnohych inych dvojiciach, trojiciach takmer zhodnych aut roznych vyrobcov: lacnejsi vyvoj , a urcite aj nejake ine nesporne vyhody. potom to uz je len o tom ktora znacka je komu sympatickejsia alebo komu viac vyhovuju stupne vybav, pripadne motorizacie (za predpokladu ze sa nezhoduju) priklady: citroen C3 crosser - mitsibishi outlander ford galaxy - seat alhambra stara ford fiesta - mazda 121 atd. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|