Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Žrací dotaz :o)
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7807
Stránka 1 z 1

Autor:  Serifus [ 3.12.07, 21:33 ]
Předmět příspěvku:  Žrací dotaz :o)

Zdravim! Nevíte, kde koupit husí játra? Prý nejsou nikde k sehnání. Dokonce to vypadá, že se husy rodí bez jater :lol: Nějak jsem na to dostal chuť a ani nevim, jestli jsem to někdy jedl :lol: Tak víte? :wink:

Autor:  Drak [ 3.12.07, 21:35 ]
Předmět příspěvku: 

Synáček rád husí játýrka.

Autor:  DRYVER [ 3.12.07, 21:38 ]
Předmět příspěvku: 

pán je gurmán :lol: :lol: 8)

Autor:  Šemik [ 3.12.07, 21:42 ]
Předmět příspěvku: 

Soudruh google pravil, že nejspíše v Makro :D

Autor:  Serifus [ 3.12.07, 22:10 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
Soudruh google pravil, že nejspíše v Makro :D


Fakt? Mě to neřekl.. Máš odkaz?? :D

Autor:  Šemik [ 3.12.07, 22:14 ]
Předmět příspěvku: 

to bylo nějaký labužník.fórum nebo jak se to jmenovalo, ty místní gurmáni tam psali že v makro je mají :D

Autor:  Kristensen [ 3.12.07, 23:35 ]
Předmět příspěvku: 

Copak? Svoje máš prochlastaný a myslíš že to zachráníš husíma? Tomu nevěř. :lol: :wink:

Autor:  Serifus [ 4.12.07, 00:08 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Copak? Svoje máš prochlastaný a myslíš že to zachráníš husíma? Tomu nevěř. :lol: :wink:


Ještě snad nemám :lol: :lol:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/