| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Žrací dotaz :o) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7807 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Serifus [ 3.12.07, 21:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Žrací dotaz :o) |
Zdravim! Nevíte, kde koupit husí játra? Prý nejsou nikde k sehnání. Dokonce to vypadá, že se husy rodí bez jater |
|
| Autor: | Drak [ 3.12.07, 21:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Synáček rád husí játýrka. |
|
| Autor: | DRYVER [ 3.12.07, 21:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pán je gurmán |
|
| Autor: | Šemik [ 3.12.07, 21:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Soudruh google pravil, že nejspíše v Makro |
|
| Autor: | Serifus [ 3.12.07, 22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Soudruh google pravil, že nejspíše v Makro Fakt? Mě to neřekl.. Máš odkaz?? |
|
| Autor: | Šemik [ 3.12.07, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to bylo nějaký labužník.fórum nebo jak se to jmenovalo, ty místní gurmáni tam psali že v makro je mají |
|
| Autor: | Kristensen [ 3.12.07, 23:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Copak? Svoje máš prochlastaný a myslíš že to zachráníš husíma? Tomu nevěř. |
|
| Autor: | Serifus [ 4.12.07, 00:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Copak? Svoje máš prochlastaný a myslíš že to zachráníš husíma? Tomu nevěř. Ještě snad nemám |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|