Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

odhlučnění motoru
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7808
Stránka 1 z 1

Autor:  DRYVER [ 3.12.07, 21:36 ]
Předmět příspěvku:  odhlučnění motoru

Prodava se na felicii (prvni modely) odhlucneni jako na favorita?? Myslim takovy to stribrny co se nalepi na stenu motoru (za baterku, na topeni a na ten zbytek steny) Na novejsich sem uz videl nejake origo odhlucneni co bylo jakoby v kuse a bylo i na te plose kde lezi baterka. Nebo pokud nekdo zna internetovou adresu vyrobce toho nalepovaciho odhlucneni ... Dik :)

Autor:  FerdikF [ 3.12.07, 21:38 ]
Předmět příspěvku: 

Mrkni sem http://www.mikra.cz/od-sady.php mívaj to normálně i v obchodech.

Autor:  DRYVER [ 3.12.07, 21:43 ]
Předmět příspěvku: 

FerdikF píše:
Mrkni sem http://www.mikra.cz/od-sady.php mívaj to normálně i v obchodech.


Tohle sem presne hledal, ale nemohl jsem si vzpomenout na nazev toho vyrobce. Dik

Autor:  deekay [ 3.12.07, 22:17 ]
Předmět příspěvku: 

a trochu z praxe:
mam to nalepene, izoluje to hlavne ventily, a vysoke frekvencie, efekt je vsak ovela lepsi ak mas aj sadu na kurenie ktora sa neda zohnat :(
ale idem experimentovat s tappajomatom, potom poreferujem

Autor:  DRYVER [ 3.12.07, 22:38 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
a trochu z praxe:
mam to nalepene, izoluje to hlavne ventily, a vysoke frekvencie, efekt je vsak ovela lepsi ak mas aj sadu na kurenie ktora sa neda zohnat :(
ale idem experimentovat s tappajomatom, potom poreferujem


No tu sadu na topeni prave chci nejak poresit. Na kapote to mam uz davno, pak to mam nalepeny na stene za baterkou, ale protoze mam fopeni z felicie, tak nemuzu pouzit sadu pro favorita, ale musim pouzit pro felicii, kvuli nepatrne rozdilneho tvaru topeni.

Autor:  FerdikF [ 4.12.07, 07:59 ]
Předmět příspěvku: 

Já mám v autě tu sadu co je nalepená na topení a na přepážce motoru. Měl jsem to tam už od koupě auta a že by to bylo nějaký tichý. Co jsem třeba jezdil s formanem ale bmm 40kw, tak mi připadal tišší a to tam nic neměl.

Autor:  cyz [ 4.12.07, 11:33 ]
Předmět příspěvku: 

FerdikF píše:
Já mám v autě tu sadu co je nalepená na topení a na přepážce motoru. Měl jsem to tam už od koupě auta a že by to bylo nějaký tichý. Co jsem třeba jezdil s formanem ale bmm 40kw, tak mi připadal tišší a to tam nic neměl.


Tak to je taky fakt - některé BMM byly tak tiché že do 3000ot/min nebyl motor vůbec slyšet (což bohužel není můj případ, u mě je rachot jak ve vrtulníku)

Autor:  deekay [ 4.12.07, 16:47 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
FerdikF píše:
Já mám v autě tu sadu co je nalepená na topení a na přepážce motoru. Měl jsem to tam už od koupě auta a že by to bylo nějaký tichý. Co jsem třeba jezdil s formanem ale bmm 40kw, tak mi připadal tišší a to tam nic neměl.


Tak to je taky fakt - některé BMM byly tak tiché že do 3000ot/min nebyl motor vůbec slyšet (což bohužel není můj případ, u mě je rachot jak ve vrtulníku)


nemas urvany dynamicky tlmic?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/