| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| odhlučnění motoru https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7808 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | DRYVER [ 3.12.07, 21:36 ] |
| Předmět příspěvku: | odhlučnění motoru |
Prodava se na felicii (prvni modely) odhlucneni jako na favorita?? Myslim takovy to stribrny co se nalepi na stenu motoru (za baterku, na topeni a na ten zbytek steny) Na novejsich sem uz videl nejake origo odhlucneni co bylo jakoby v kuse a bylo i na te plose kde lezi baterka. Nebo pokud nekdo zna internetovou adresu vyrobce toho nalepovaciho odhlucneni ... Dik |
|
| Autor: | FerdikF [ 3.12.07, 21:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mrkni sem http://www.mikra.cz/od-sady.php mívaj to normálně i v obchodech. |
|
| Autor: | DRYVER [ 3.12.07, 21:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
FerdikF píše: Mrkni sem http://www.mikra.cz/od-sady.php mívaj to normálně i v obchodech. Tohle sem presne hledal, ale nemohl jsem si vzpomenout na nazev toho vyrobce. Dik |
|
| Autor: | deekay [ 3.12.07, 22:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a trochu z praxe: mam to nalepene, izoluje to hlavne ventily, a vysoke frekvencie, efekt je vsak ovela lepsi ak mas aj sadu na kurenie ktora sa neda zohnat ale idem experimentovat s tappajomatom, potom poreferujem |
|
| Autor: | DRYVER [ 3.12.07, 22:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: a trochu z praxe: mam to nalepene, izoluje to hlavne ventily, a vysoke frekvencie, efekt je vsak ovela lepsi ak mas aj sadu na kurenie ktora sa neda zohnat ale idem experimentovat s tappajomatom, potom poreferujem No tu sadu na topeni prave chci nejak poresit. Na kapote to mam uz davno, pak to mam nalepeny na stene za baterkou, ale protoze mam fopeni z felicie, tak nemuzu pouzit sadu pro favorita, ale musim pouzit pro felicii, kvuli nepatrne rozdilneho tvaru topeni. |
|
| Autor: | FerdikF [ 4.12.07, 07:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já mám v autě tu sadu co je nalepená na topení a na přepážce motoru. Měl jsem to tam už od koupě auta a že by to bylo nějaký tichý. Co jsem třeba jezdil s formanem ale bmm 40kw, tak mi připadal tišší a to tam nic neměl. |
|
| Autor: | cyz [ 4.12.07, 11:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
FerdikF píše: Já mám v autě tu sadu co je nalepená na topení a na přepážce motoru. Měl jsem to tam už od koupě auta a že by to bylo nějaký tichý. Co jsem třeba jezdil s formanem ale bmm 40kw, tak mi připadal tišší a to tam nic neměl. Tak to je taky fakt - některé BMM byly tak tiché že do 3000ot/min nebyl motor vůbec slyšet (což bohužel není můj případ, u mě je rachot jak ve vrtulníku) |
|
| Autor: | deekay [ 4.12.07, 16:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: FerdikF píše: Já mám v autě tu sadu co je nalepená na topení a na přepážce motoru. Měl jsem to tam už od koupě auta a že by to bylo nějaký tichý. Co jsem třeba jezdil s formanem ale bmm 40kw, tak mi připadal tišší a to tam nic neměl. Tak to je taky fakt - některé BMM byly tak tiché že do 3000ot/min nebyl motor vůbec slyšet (což bohužel není můj případ, u mě je rachot jak ve vrtulníku) nemas urvany dynamicky tlmic? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|