| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Hrušice ??? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7811 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Kristensen [ 3.12.07, 23:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ty to nebude asi Praha páč jestli dobře dedukuju tak tam je razítko heřmanův městec hoď celou fotku |
|
| Autor: | Matthes [ 3.12.07, 23:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: ty to nebude asi Praha páč jestli dobře dedukuju tak tam je razítko heřmanův městec hoď celou fotku To je dodaci posta ne |
|
| Autor: | Kristensen [ 3.12.07, 23:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Kristensen píše: ty to nebude asi Praha páč jestli dobře dedukuju tak tam je razítko heřmanův městec hoď celou fotku To je dodaci posta ne jj no jo já si nevšiml že je někde od pardubic já myslel že je z prahy. Tak to nic. A co to je? psaní nebo balík? Pokud psaní tak jsi byl někde asi rychlej |
|
| Autor: | Martin 007 [ 4.12.07, 08:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sem tam v životě nebyl ani v okolí... |
|
| Autor: | Kristensen [ 4.12.07, 09:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Sem tam v životě nebyl ani v okolí... a před tím taky nikdy???? |
|
| Autor: | cyz [ 4.12.07, 12:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak běž na poštu, dělej že si to chceš vyzvednout a jestli uvidíš že je to psaní s modrým pruhem tak úřednici vytrhni občanku a uteč |
|
| Autor: | Martin 007 [ 4.12.07, 12:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ano! N ne no se omluvůvám, že tady řešim kraviny, ale krapet me to zaskočilo... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 5.12.07, 18:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No tak majinko zmatek... Nakonec to jsou Horušice...postacka skrabe a navic to napise blbe... |
|
| Autor: | Šemik [ 5.12.07, 18:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co ti tedic přišlo? |
|
| Autor: | Kristensen [ 5.12.07, 18:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No? Se pochlub? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 5.12.07, 18:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No mě nic...bylo to na tátu...takže zvorala jak podací poštu tak i nenapsala celý jméno...a máš to těžký když já sem Martin a otec Milan a napíše M. přijmení tak ho**o poznáš...kua |
|
| Autor: | CROWACK [ 5.12.07, 20:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: No mě nic...bylo to na tátu...takže zvorala jak podací poštu tak i nenapsala celý jméno...a máš to těžký když já sem Martin a otec Milan a napíše M. přijmení tak ho**o poznáš...kua Takovou pošťačku nakopat do řiti, ČP mi někdy přijde podobnej komunistickej skanzen jako ČD... |
|
| Autor: | jindra [ 5.12.07, 21:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007:to je v pohodě aspoň to přišlo na správnou adresu. CROWACK:to máš pravdu je to banda blbů, včera sem vracel pošťačce lístek (pozvánka na očkování),na kterém z adresy souhlasilo pouze příjmení a směrovací číslo. |
|
| Autor: | patrik-hp [ 5.12.07, 23:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Můžu i já potvrdit..CROWACK...máš recht-skanzen to je |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|