Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Hrušice ???
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7811
Stránka 1 z 2

Autor:  Martin 007 [ 3.12.07, 22:59 ]
Předmět příspěvku:  Hrušice ???

Pak to klidně smažte jo moderátorové..

Ale ptám se - bydlí někdo v okrese Praha - Východ ??? podací pošta Hrušice...tedy posílal mi někdo něco odtamtud ???

Pac ubec nevim... :shock: :? :idea:

Obrázek

Teda jesi sem to rozluštil správně :wink:

Autor:  Kristensen [ 3.12.07, 23:32 ]
Předmět příspěvku: 

ty to nebude asi Praha páč jestli dobře dedukuju tak tam je razítko heřmanův městec hoď celou fotku

Autor:  Matthes [ 3.12.07, 23:40 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
ty to nebude asi Praha páč jestli dobře dedukuju tak tam je razítko heřmanův městec hoď celou fotku


To je dodaci posta ne :D

Autor:  Kristensen [ 3.12.07, 23:49 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Kristensen píše:
ty to nebude asi Praha páč jestli dobře dedukuju tak tam je razítko heřmanův městec hoď celou fotku


To je dodaci posta ne :D


jj no jo já si nevšiml že je někde od pardubic já myslel že je z prahy. Tak to nic. A co to je? psaní nebo balík? Pokud psaní tak jsi byl někde asi rychlej :lol:

Autor:  Martin 007 [ 4.12.07, 08:23 ]
Předmět příspěvku: 

Sem tam v životě nebyl ani v okolí... :D :D :D

Autor:  Kristensen [ 4.12.07, 09:41 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Sem tam v životě nebyl ani v okolí... :D :D :D


a před tím taky nikdy???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Autor:  cyz [ 4.12.07, 12:07 ]
Předmět příspěvku: 

Tak běž na poštu, dělej že si to chceš vyzvednout a jestli uvidíš že je to psaní s modrým pruhem tak úřednici vytrhni občanku a uteč :D:D:D

Autor:  Martin 007 [ 4.12.07, 12:37 ]
Předmět příspěvku: 

Ano!

N ne no se omluvůvám, že tady řešim kraviny, ale krapet me to zaskočilo... :roll:

Autor:  Martin 007 [ 5.12.07, 18:41 ]
Předmět příspěvku: 

No tak majinko zmatek...

Nakonec to jsou Horušice...postacka skrabe a navic to napise blbe...

Autor:  Šemik [ 5.12.07, 18:47 ]
Předmět příspěvku: 

A co ti tedic přišlo? :D

Autor:  Kristensen [ 5.12.07, 18:49 ]
Předmět příspěvku: 

No? Se pochlub?

Autor:  Martin 007 [ 5.12.07, 18:50 ]
Předmět příspěvku: 

No mě nic...bylo to na tátu...takže zvorala jak podací poštu tak i nenapsala celý jméno...a máš to těžký když já sem Martin a otec Milan a napíše M. přijmení tak ho**o poznáš...kua

Autor:  CROWACK [ 5.12.07, 20:59 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
No mě nic...bylo to na tátu...takže zvorala jak podací poštu tak i nenapsala celý jméno...a máš to těžký když já sem Martin a otec Milan a napíše M. přijmení tak ho**o poznáš...kua

Takovou pošťačku nakopat do řiti, ČP mi někdy přijde podobnej komunistickej skanzen jako ČD... :roll:

Autor:  jindra [ 5.12.07, 21:31 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007:to je v pohodě aspoň to přišlo na správnou adresu.

CROWACK:to máš pravdu je to banda blbů,
včera sem vracel pošťačce lístek (pozvánka na očkování),na kterém z adresy souhlasilo pouze příjmení a směrovací číslo.
:lol: :lol: :roll:

Autor:  patrik-hp [ 5.12.07, 23:29 ]
Předmět příspěvku: 

Můžu i já potvrdit..CROWACK...máš recht-skanzen to je :wink: :wink: :wink:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/