| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vyfuk felicia MPi 50 kW https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7818 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Cvoky [ 4.12.07, 11:09 ] |
| Předmět příspěvku: | vyfuk felicia MPi 50 kW |
mate niekto odskusany neaky sportovy vufyk na feliciu? mam na mysli zvuk, spravanie sa auta po vymene vyfuku, spotreba, popripade neaku znacku, ceny, link, dik. |
|
| Autor: | Vít [ 4.12.07, 11:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
bratranec měl na favu BMM univerzalni koncovy tlumič WM-SPORT, pak favo prodal, navařil na astru 1,6 16V a fungovalo to taky. KRavál to byl parádní, jako WRC. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 4.12.07, 13:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a jak moc to řvalo do auta ??...dalo by se s tim jet někam na dovolenou ?? |
|
| Autor: | Kachnis [ 4.12.07, 13:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a co koncak z 1,9 D ten je pruchozi, melo by to mit taky vliv,ne? |
|
| Autor: | Vít [ 4.12.07, 13:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83 píše: a jak moc to řvalo do auta ??...dalo by se s tim jet někam na dovolenou ?? |
|
| Autor: | Kristensen [ 4.12.07, 17:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí |
|
| Autor: | Ondras83 [ 4.12.07, 18:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí pro automechanika není problém vyšetřit starej vejfuk s dobrym kolem, uříznout ze starýho a navařit na ten nerezák nebo jo???? |
|
| Autor: | Ondras83 [ 4.12.07, 18:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já sem jel s fildou, která má dinamizér a koncák neim jakej, ale prej počítanej na feldu...ale jel sem s tim jen před barák (asi 100 metrů) takže tam sem nic nepoznal, ale do auta se mi to zdá, že to neřve, ale neim jak ve vysokejch otáčkách a jak dlouho se v tom dá vydržet...já tam teda prdnu ten z 1,9 nebo se pak taky rozhodnu pro soietu...nebo layting ??? co na ně řikáte...spíš asi soewtu co |
|
| Autor: | Cvoky [ 4.12.07, 18:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí chcem nieco normalne, z coho za mesiac neohluchnem, ale aby to aj bolo pocut a bol to plnopriechod. takze to asi bude ta soieta |
|
| Autor: | Ondras83 [ 4.12.07, 18:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Cvoky píše: Kristensen píše: Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí chcem nieco normalne, z coho za mesiac neohluchnem, ale aby to aj bolo pocut a bol to plnopriechod. takze to asi bude ta soieta tak to asi bude 1,9 vejfuck nebo soieta |
|
| Autor: | Cvoky [ 4.12.07, 18:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí aky zvuk ma ta soieta, a aku vlastne mas? |
|
| Autor: | Kristensen [ 4.12.07, 19:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83 píše: Kristensen píše: Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí pro automechanika není problém vyšetřit starej vejfuk s dobrym kolem, uříznout ze starýho a navařit na ten nerezák nebo jo???? No však proto už tam je třetí, protože to je vždycky ze staršího vejfuku ale já mám dojem že se to snad dá koupit samotný. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 4.12.07, 23:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Ondras83 píše: Kristensen píše: Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí pro automechanika není problém vyšetřit starej vejfuk s dobrym kolem, uříznout ze starýho a navařit na ten nerezák nebo jo???? No však proto už tam je třetí, protože to je vždycky ze staršího vejfuku ale já mám dojem že se to snad dá koupit samotný. jo, tak to ti teda nepovim...možná u TYLLA jo, ale nikde sem to neviděl...ale nějaký trubky, spony, redukce prodává... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|