Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

vyfuk felicia MPi 50 kW
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7818
Stránka 1 z 1

Autor:  Cvoky [ 4.12.07, 11:09 ]
Předmět příspěvku:  vyfuk felicia MPi 50 kW

mate niekto odskusany neaky sportovy vufyk na feliciu?

mam na mysli zvuk, spravanie sa auta po vymene vyfuku, spotreba,

popripade neaku znacku, ceny, link, dik. :)

Autor:  Vít [ 4.12.07, 11:29 ]
Předmět příspěvku: 

bratranec měl na favu BMM univerzalni koncovy tlumič WM-SPORT, pak favo prodal, navařil na astru 1,6 16V a fungovalo to taky. KRavál to byl parádní, jako WRC.

Autor:  Ondras83 [ 4.12.07, 13:15 ]
Předmět příspěvku: 

a jak moc to řvalo do auta ??...dalo by se s tim jet někam na dovolenou ??

Autor:  Kachnis [ 4.12.07, 13:43 ]
Předmět příspěvku: 

a co koncak z 1,9 D ten je pruchozi, melo by to mit taky vliv,ne?

Autor:  Vít [ 4.12.07, 13:53 ]
Předmět příspěvku: 

Ondras83 píše:
a jak moc to řvalo do auta ??...dalo by se s tim jet někam na dovolenou ??
on s tim na dovolený v Chorvatsku myslím byl, ale že by to nějak chválil, to jsem si nevšiml. Když mě svezl asi 5 kilometrů, tak se mě to líbilo, ve vysokých otáčkách to pěkně řvalo, v nižších to ale dost dunělo, takový hluboký tón a myslím že dlouhodobě to bude dost nepříjemný, ale nevim, jel jsem s nim jednou a kousek, pěkný bylo, když se roztočenýmu motoru ubralo, tak to krásně prskalo

Autor:  Kristensen [ 4.12.07, 17:02 ]
Předmět příspěvku: 

Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí :(

Autor:  Ondras83 [ 4.12.07, 18:25 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí :(

pro automechanika není problém vyšetřit starej vejfuk s dobrym kolem, uříznout ze starýho a navařit na ten nerezák nebo jo???? :D:D

Autor:  Ondras83 [ 4.12.07, 18:28 ]
Předmět příspěvku: 

já sem jel s fildou, která má dinamizér a koncák neim jakej, ale prej počítanej na feldu...ale jel sem s tim jen před barák (asi 100 metrů) takže tam sem nic nepoznal, ale do auta se mi to zdá, že to neřve, ale neim jak ve vysokejch otáčkách a jak dlouho se v tom dá vydržet...já tam teda prdnu ten z 1,9 nebo se pak taky rozhodnu pro soietu...nebo layting ??? co na ně řikáte...spíš asi soewtu co :D

Autor:  Cvoky [ 4.12.07, 18:34 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí :(

chcem nieco normalne, z coho za mesiac neohluchnem, ale aby to aj bolo pocut
a bol to plnopriechod.
takze to asi bude ta soieta :)

Autor:  Ondras83 [ 4.12.07, 18:36 ]
Předmět příspěvku: 

Cvoky píše:
Kristensen píše:
Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí :(

chcem nieco normalne, z coho za mesiac neohluchnem, ale aby to aj bolo pocut
a bol to plnopriechod.
takze to asi bude ta soieta :)

tak to asi bude 1,9 vejfuck nebo soieta

Autor:  Cvoky [ 4.12.07, 18:37 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí :(

aky zvuk ma ta soieta, a aku vlastne mas?

Autor:  Kristensen [ 4.12.07, 19:46 ]
Předmět příspěvku: 

Ondras83 píše:
Kristensen píše:
Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí :(

pro automechanika není problém vyšetřit starej vejfuk s dobrym kolem, uříznout ze starýho a navařit na ten nerezák nebo jo???? :D:D


No však proto už tam je třetí, protože to je vždycky ze staršího vejfuku ale já mám dojem že se to snad dá koupit samotný.

Autor:  Ondras83 [ 4.12.07, 23:31 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Ondras83 píše:
Kristensen píše:
Pokud chceš decentní průchozí přímo na feldu tak Soieta je dělá v nerezu za dobrý kačky máme ho už 10 let minimálně a pořád drží, jediný co není nerez tak to koleno přes nápravu takže to už tam máme třetí :(

pro automechanika není problém vyšetřit starej vejfuk s dobrym kolem, uříznout ze starýho a navařit na ten nerezák nebo jo???? :D:D


No však proto už tam je třetí, protože to je vždycky ze staršího vejfuku ale já mám dojem že se to snad dá koupit samotný.

jo, tak to ti teda nepovim...možná u TYLLA jo, ale nikde sem to neviděl...ale nějaký trubky, spony, redukce prodává...

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/