Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

potažení volantu
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7839
Stránka 1 z 1

Autor:  Ráďa [ 5.12.07, 11:03 ]
Předmět příspěvku:  potažení volantu

chci se zeptat,kdo by mi mohl opravit potah na koženém volantě.Myslím jestli čalouník,brašnář,nebo někdo jiný.Nevím,kam se mám jít zeptat.Je potřeba starý potah sundat a novým kusem kůže obšít.Jestli si to někdo už nechal opravovat,byl bych rád,aby mi poradil ať na mě někde nehledi jak na vola.DÍK.

Autor:  Kristensen [ 5.12.07, 12:26 ]
Předmět příspěvku: 

čalouník, měl jsem tam už dva volanty

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/