| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| potažení volantu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7839 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Ráďa [ 5.12.07, 11:03 ] |
| Předmět příspěvku: | potažení volantu |
chci se zeptat,kdo by mi mohl opravit potah na koženém volantě.Myslím jestli čalouník,brašnář,nebo někdo jiný.Nevím,kam se mám jít zeptat.Je potřeba starý potah sundat a novým kusem kůže obšít.Jestli si to někdo už nechal opravovat,byl bych rád,aby mi poradil ať na mě někde nehledi jak na vola.DÍK. |
|
| Autor: | Kristensen [ 5.12.07, 12:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
čalouník, měl jsem tam už dva volanty |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|