Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Production of Skoda cars 1983
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7845
Stránka 1 z 1

Autor:  Ondras83 [ 5.12.07, 17:47 ]
Předmět příspěvku:  Production of Skoda cars 1983

http://www.youtube.com/watch?v=FjDhQb4s ... re=related

Autor:  Šemik [ 5.12.07, 17:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Production of Skoda cars 1983

Ondras83 píše:
http://www.youtube.com/watch?v=FjDhQb4smXg&feature=related


To už tu bylo, myslim že ve FUN koutku..

Ale videjko to je mazácký, to je bezesporu :D :D :D

Autor:  Ondras83 [ 5.12.07, 18:22 ]
Předmět příspěvku: 

ou...tak soráč

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/