Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

zháňam
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7851
Stránka 1 z 2

Autor:  michalkatka [ 5.12.07, 21:53 ]
Předmět příspěvku:  zháňam

chlapi :!: stratilo sa mi CD mládek ilegal band 1 :cry: , nemáte niekto :?: poslať mailom MP3 :?: pls

Autor:  deekay [ 5.12.07, 21:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: zháňam

michalkatka píše:
chlapi :!: stratilo sa mi CD mládek ilegal band 1 :cry: , nemáte niekto :?: poslať mailom MP3 :?: pls


http://tracker.cztorrent.net/torrents.p ... ive=0&v2=1

Autor:  michalkatka [ 5.12.07, 22:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: zháňam

deekay píše:
michalkatka píše:
chlapi :!: stratilo sa mi CD mládek ilegal band 1 :cry: , nemáte niekto :?: poslať mailom MP3 :?: pls


http://tracker.cztorrent.net/torrents.p ... ive=0&v2=1


dobre, ale ako to s tadiaľ stiahnuť? treba sa registrovať? alebo čo?

Autor:  deekay [ 5.12.07, 22:26 ]
Předmět příspěvku: 

to su torrenty, stiahni si toto: http://www.utorrent.com/download.php potom klikni na ten odkaz na torrent a malo by sa ti to otvorit a pridat medzi stahovane subory
nepoznas torrenty? clovece :D tak to si prave objavil celkom dobru vec, najdes tam napr aj etku....

Autor:  michalkatka [ 5.12.07, 22:29 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
to su torrenty, stiahni si toto: http://www.utorrent.com/download.php potom klikni na ten odkaz na torrent a malo by sa ti to otvorit a pridat medzi stahovane subory
nepoznas torrenty? clovece :D tak to si prave objavil celkom dobru vec, najdes tam napr aj etku....


poznám DC, ale to nepoužívam, nakoľko nemám spojenie na ťahanie s môjho PC, a všetky fungujú tak že musím tam niečo pridať.... :shock:

Autor:  Drak [ 5.12.07, 22:57 ]
Předmět příspěvku: 

Pošli mi prázdnej mail s adresou, naposílám ti to.

Autor:  michalkatka [ 5.12.07, 23:05 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
Pošli mi prázdnej mail s adresou, naposílám ti to.


mail mám michalkatka@zoznam.sk

tebe neviem kam to poslať, inak dík...

Autor:  deekay [ 5.12.07, 23:15 ]
Předmět příspěvku: 

michalkatka píše:
deekay píše:
to su torrenty, stiahni si toto: http://www.utorrent.com/download.php potom klikni na ten odkaz na torrent a malo by sa ti to otvorit a pridat medzi stahovane subory
nepoznas torrenty? clovece :D tak to si prave objavil celkom dobru vec, najdes tam napr aj etku....


poznám DC, ale to nepoužívam, nakoľko nemám spojenie na ťahanie s môjho PC, a všetky fungujú tak že musím tam niečo pridať.... :shock:


tu nemusis nic zdielat, blokovane to byt nemusi, mne to zatial funguje vsade aj za firewallom
skus to, vravim ti, este to vyuzijes :)

Autor:  Drak [ 5.12.07, 23:28 ]
Předmět příspěvku: 

adresu mám v profilu, pošli mi ten prázdnej mail, jinak na to zapomenu.

Autor:  michalkatka [ 6.12.07, 09:02 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
adresu mám v profilu, pošli mi ten prázdnej mail, jinak na to zapomenu.


jj dík poslal som... :)

Autor:  FerdikF [ 6.12.07, 09:16 ]
Předmět příspěvku: 

Mrkni sem, nemusíš to brát přes torent http://www.war-forum.net/index.php/topi ... #msg440389

Autor:  jindra [ 6.12.07, 10:18 ]
Předmět příspěvku: 

A Vaška Mlýnka z Kuželova náhodou někdo nemáte?

Autor:  michalkatka [ 6.12.07, 16:25 ]
Předmět příspěvku: 

jindra píše:
A Vaška Mlýnka z Kuželova náhodou někdo nemáte?


už som to stiahol, dík... :P

Autor:  Radic [ 7.12.07, 08:42 ]
Předmět příspěvku: 

jindra píše:
A Vaška Mlýnka z Kuželova náhodou někdo nemáte?


mám na kazetě...ale nevím jak to z ní dostat do rozumějšího formátu...

Autor:  spartra [ 7.12.07, 20:05 ]
Předmět příspěvku: 

Radic píše:
jindra píše:
A Vaška Mlýnka z Kuželova náhodou někdo nemáte?


mám na kazetě...ale nevím jak to z ní dostat do rozumějšího formátu...


celkem stačí kabel z kazetáku do vstupu mikrofonu v pc, pak sehnat na netu nějakje konvertor a hurá, někde de odstranit i drobet šumění :idea:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/