| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| zháňam https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7851 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | michalkatka [ 5.12.07, 21:53 ] |
| Předmět příspěvku: | zháňam |
chlapi |
|
| Autor: | deekay [ 5.12.07, 21:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: zháňam |
michalkatka píše: chlapi http://tracker.cztorrent.net/torrents.p ... ive=0&v2=1 |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.12.07, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: zháňam |
deekay píše: michalkatka píše: chlapi http://tracker.cztorrent.net/torrents.p ... ive=0&v2=1 dobre, ale ako to s tadiaľ stiahnuť? treba sa registrovať? alebo čo? |
|
| Autor: | deekay [ 5.12.07, 22:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to su torrenty, stiahni si toto: http://www.utorrent.com/download.php potom klikni na ten odkaz na torrent a malo by sa ti to otvorit a pridat medzi stahovane subory nepoznas torrenty? clovece |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.12.07, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: to su torrenty, stiahni si toto: http://www.utorrent.com/download.php potom klikni na ten odkaz na torrent a malo by sa ti to otvorit a pridat medzi stahovane subory nepoznas torrenty? clovece poznám DC, ale to nepoužívam, nakoľko nemám spojenie na ťahanie s môjho PC, a všetky fungujú tak že musím tam niečo pridať.... |
|
| Autor: | Drak [ 5.12.07, 22:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pošli mi prázdnej mail s adresou, naposílám ti to. |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.12.07, 23:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Pošli mi prázdnej mail s adresou, naposílám ti to. mail mám michalkatka@zoznam.sk tebe neviem kam to poslať, inak dík... |
|
| Autor: | deekay [ 5.12.07, 23:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: deekay píše: to su torrenty, stiahni si toto: http://www.utorrent.com/download.php potom klikni na ten odkaz na torrent a malo by sa ti to otvorit a pridat medzi stahovane subory nepoznas torrenty? clovece poznám DC, ale to nepoužívam, nakoľko nemám spojenie na ťahanie s môjho PC, a všetky fungujú tak že musím tam niečo pridať.... tu nemusis nic zdielat, blokovane to byt nemusi, mne to zatial funguje vsade aj za firewallom skus to, vravim ti, este to vyuzijes |
|
| Autor: | Drak [ 5.12.07, 23:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
adresu mám v profilu, pošli mi ten prázdnej mail, jinak na to zapomenu. |
|
| Autor: | michalkatka [ 6.12.07, 09:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: adresu mám v profilu, pošli mi ten prázdnej mail, jinak na to zapomenu. jj dík poslal som... |
|
| Autor: | FerdikF [ 6.12.07, 09:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mrkni sem, nemusíš to brát přes torent http://www.war-forum.net/index.php/topi ... #msg440389 |
|
| Autor: | jindra [ 6.12.07, 10:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A Vaška Mlýnka z Kuželova náhodou někdo nemáte? |
|
| Autor: | michalkatka [ 6.12.07, 16:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jindra píše: A Vaška Mlýnka z Kuželova náhodou někdo nemáte? už som to stiahol, dík... |
|
| Autor: | Radic [ 7.12.07, 08:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jindra píše: A Vaška Mlýnka z Kuželova náhodou někdo nemáte? mám na kazetě...ale nevím jak to z ní dostat do rozumějšího formátu... |
|
| Autor: | spartra [ 7.12.07, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Radic píše: jindra píše: A Vaška Mlýnka z Kuželova náhodou někdo nemáte? mám na kazetě...ale nevím jak to z ní dostat do rozumějšího formátu... celkem stačí kabel z kazetáku do vstupu mikrofonu v pc, pak sehnat na netu nějakje konvertor a hurá, někde de odstranit i drobet šumění |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|