Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

PC
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7876
Stránka 1 z 2

Autor:  Kristensen [ 7.12.07, 22:23 ]
Předmět příspěvku:  PC

kdo jste přes PC???

Autor:  deekay [ 7.12.07, 22:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: PC

Kristensen píše:
kdo jste přes PC???


pripojení? ja sem přes botník :lol:

Autor:  Martin 007 [ 7.12.07, 22:26 ]
Předmět příspěvku: 

V BMW PC ??? :lol: :lol: :lol:

Autor:  deekay [ 7.12.07, 22:31 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
V BMW PC ??? :lol: :lol: :lol:


OMG, WTF? :lol: :lol:

Autor:  Kristensen [ 7.12.07, 22:37 ]
Předmět příspěvku: 

Jde mě o to že když mám puštěný ICQ a někdo mě pošle odkaz tak některý odkazy makaj ale třeba odkazy na youtube nemakaj, protože se mě to automaticky zobrazuje v exploreru, přitom používám Firefox ale icq mě to zobrazuje jen v tom expl. hledal jsem na to nějaký nastavení a nikde nic tak jestli náhodou někdo nevíte co s tím. Jinak prostě ten odkaz musím zkopírovat a otevřít si ho sám ve Fir.

Autor:  Martin 007 [ 7.12.07, 22:37 ]
Předmět příspěvku: 

Neznáte Policejní akademii 1,2,3,4,5 od Izera ??? popř. Bezva partu ???

"Prouza držte hubu nebo stříknu slzák do ksichtu..."
"Prouza serete mě v množství větším než velkém..."

Říká se ten Paříž ne ta Paříž !!! ...no v tom případě je Maňas ta blbec !!! lol: :lol: :lol:

Pánové to je celé moje mládí :lol: :lol: :lol:

Autor:  Kristensen [ 7.12.07, 22:41 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Neznáte Policejní akademii 1,2,3,4,5 od Izera ??? popř. Bezva partu ???

"Prouza držte hubu nebo stříknu slzák do ksichtu..."
"Prouza serete mě v množství větším než velkém..."

Říká se ten Paříž ne ta Paříž !!! ...no v tom případě je Maňas ta blbec !!! lol: :lol: :lol:

Pánové to je celé moje mládí :lol: :lol: :lol:


Vyndej si ten prst z nosu Maňas a řekni mě co s tím ICQ :lol: :lol: :lol:

Autor:  deekay [ 7.12.07, 22:41 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Jde mě o to že když mám puštěný ICQ a někdo mě pošle odkaz tak některý odkazy makaj ale třeba odkazy na youtube nemakaj, protože se mě to automaticky zobrazuje v exploreru, přitom používám Firefox ale icq mě to zobrazuje jen v tom expl. hledal jsem na to nějaký nastavení a nikde nic tak jestli náhodou někdo nevíte co s tím. Jinak prostě ten odkaz musím zkopírovat a otevřít si ho sám ve Fir.


presne to robi aj spolubyvajucemu vo Viste a keby vedel ako sa to da zmenit tak ti to poviem :)
mas ICQ 6? myslim ze 5,1 to nerobi nikomu

Autor:  Matthes [ 7.12.07, 22:48 ]
Předmět příspěvku: 

Presne tenhleten problem sem mel taky ale uz nevim jak sem to vyresil Obrázek

Autor:  Kristensen [ 7.12.07, 22:48 ]
Předmět příspěvku: 

No jo jenže jak nainstaluju 5,1 tak při prvním spuštění mě naskočí aktualizace a dokud to nezaktualizuju tak mě to nikam nepustí.

Autor:  škodař [ 7.12.07, 23:36 ]
Předmět příspěvku: 

mně to dělalo když jsme si čerstně nainstaloval firefox a když sme ho zapl poprvý tak mi tam skočolo že je jako výhozí prohlížeč nastaven exploer a jestli to chcu změnit tak sem to změnil na modzilu a ok!

Autor:  deekay [ 7.12.07, 23:42 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
mně to dělalo když jsme si čerstně nainstaloval firefox a když sme ho zapl poprvý tak mi tam skočolo že je jako výhozí prohlížeč nastaven exploer a jestli to chcu změnit tak sem to změnil na modzilu a ok!


vacsinou to nepomoze a stale sa to otvara v exploreri napriek nastaveniu mozilly ako default prehliadaca

Autor:  Kaliban123 [ 7.12.07, 23:53 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Neznáte Policejní akademii 1,2,3,4,5 od Izera ??? popř. Bezva partu ???

"Prouza držte hubu nebo stříknu slzák do ksichtu..."
"Prouza serete mě v množství větším než velkém..."

Říká se ten Paříž ne ta Paříž !!! ...no v tom případě je Maňas ta blbec !!! lol: :lol: :lol:

Pánové to je celé moje mládí :lol: :lol: :lol:


Jo to je super nemáš něco na cd či někde v počítači nemohl bys mi něco poslat? Na tom kolikrát ujíždím když někam jedu :D

Autor:  Martin 007 [ 8.12.07, 00:07 ]
Předmět příspěvku: 

Dost na kazetách...ale něco na CD i v kompu...treba Nemocnice na kraji vesnice 1 a 2... :D

Autor:  Serifus [ 8.12.07, 00:21 ]
Předmět příspěvku: 

Na to mám jedinou radu: MIRANDA !!!!!!

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/