| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| PC https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7876 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Kristensen [ 7.12.07, 22:23 ] |
| Předmět příspěvku: | PC |
kdo jste přes PC??? |
|
| Autor: | deekay [ 7.12.07, 22:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: PC |
Kristensen píše: kdo jste přes PC??? pripojení? ja sem přes botník |
|
| Autor: | Martin 007 [ 7.12.07, 22:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
V BMW PC ??? |
|
| Autor: | deekay [ 7.12.07, 22:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: V BMW PC ??? OMG, WTF? |
|
| Autor: | Kristensen [ 7.12.07, 22:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jde mě o to že když mám puštěný ICQ a někdo mě pošle odkaz tak některý odkazy makaj ale třeba odkazy na youtube nemakaj, protože se mě to automaticky zobrazuje v exploreru, přitom používám Firefox ale icq mě to zobrazuje jen v tom expl. hledal jsem na to nějaký nastavení a nikde nic tak jestli náhodou někdo nevíte co s tím. Jinak prostě ten odkaz musím zkopírovat a otevřít si ho sám ve Fir. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 7.12.07, 22:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Neznáte Policejní akademii 1,2,3,4,5 od Izera ??? popř. Bezva partu ??? "Prouza držte hubu nebo stříknu slzák do ksichtu..." "Prouza serete mě v množství větším než velkém..." Říká se ten Paříž ne ta Paříž !!! ...no v tom případě je Maňas ta blbec !!! lol: Pánové to je celé moje mládí |
|
| Autor: | Kristensen [ 7.12.07, 22:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Neznáte Policejní akademii 1,2,3,4,5 od Izera ??? popř. Bezva partu ??? "Prouza držte hubu nebo stříknu slzák do ksichtu..." "Prouza serete mě v množství větším než velkém..." Říká se ten Paříž ne ta Paříž !!! ...no v tom případě je Maňas ta blbec !!! lol: Pánové to je celé moje mládí Vyndej si ten prst z nosu Maňas a řekni mě co s tím ICQ |
|
| Autor: | deekay [ 7.12.07, 22:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Jde mě o to že když mám puštěný ICQ a někdo mě pošle odkaz tak některý odkazy makaj ale třeba odkazy na youtube nemakaj, protože se mě to automaticky zobrazuje v exploreru, přitom používám Firefox ale icq mě to zobrazuje jen v tom expl. hledal jsem na to nějaký nastavení a nikde nic tak jestli náhodou někdo nevíte co s tím. Jinak prostě ten odkaz musím zkopírovat a otevřít si ho sám ve Fir. presne to robi aj spolubyvajucemu vo Viste a keby vedel ako sa to da zmenit tak ti to poviem mas ICQ 6? myslim ze 5,1 to nerobi nikomu |
|
| Autor: | Matthes [ 7.12.07, 22:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Presne tenhleten problem sem mel taky ale uz nevim jak sem to vyresil |
|
| Autor: | Kristensen [ 7.12.07, 22:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No jo jenže jak nainstaluju 5,1 tak při prvním spuštění mě naskočí aktualizace a dokud to nezaktualizuju tak mě to nikam nepustí. |
|
| Autor: | škodař [ 7.12.07, 23:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mně to dělalo když jsme si čerstně nainstaloval firefox a když sme ho zapl poprvý tak mi tam skočolo že je jako výhozí prohlížeč nastaven exploer a jestli to chcu změnit tak sem to změnil na modzilu a ok! |
|
| Autor: | deekay [ 7.12.07, 23:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: mně to dělalo když jsme si čerstně nainstaloval firefox a když sme ho zapl poprvý tak mi tam skočolo že je jako výhozí prohlížeč nastaven exploer a jestli to chcu změnit tak sem to změnil na modzilu a ok! vacsinou to nepomoze a stale sa to otvara v exploreri napriek nastaveniu mozilly ako default prehliadaca |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 7.12.07, 23:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Neznáte Policejní akademii 1,2,3,4,5 od Izera ??? popř. Bezva partu ??? "Prouza držte hubu nebo stříknu slzák do ksichtu..." "Prouza serete mě v množství větším než velkém..." Říká se ten Paříž ne ta Paříž !!! ...no v tom případě je Maňas ta blbec !!! lol: Pánové to je celé moje mládí Jo to je super nemáš něco na cd či někde v počítači nemohl bys mi něco poslat? Na tom kolikrát ujíždím když někam jedu |
|
| Autor: | Martin 007 [ 8.12.07, 00:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dost na kazetách...ale něco na CD i v kompu...treba Nemocnice na kraji vesnice 1 a 2... |
|
| Autor: | Serifus [ 8.12.07, 00:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na to mám jedinou radu: MIRANDA !!!!!! |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|