Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

taky chálujete na noc?? :-D
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7879
Stránka 1 z 3

Autor:  škodař [ 7.12.07, 23:38 ]
Předmět příspěvku:  taky chálujete na noc?? :-D

je půl jedenáctý a já tu do sebe rvu toust :lol: kdo se přidá??

Autor:  Šemik [ 7.12.07, 23:39 ]
Předmět příspěvku: 

Já sem před chvíli měl nějakou housku a celej večer chlastam kofolu citrus :D

Autor:  deekay [ 7.12.07, 23:41 ]
Předmět příspěvku: 

akurat si idem po pizzu :lol:

Autor:  škodař [ 7.12.07, 23:41 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
Já sem před chvíli měl nějakou housku a celej večer chlastam kofolu citrus :D
houska-tukový pčivo a ta kofola taky moct dietní není :lol:

Autor:  Kaliban123 [ 7.12.07, 23:44 ]
Předmět příspěvku: 

celej večer žeru nějakou telku superslaninku ted si půjdu udělat nějaký obložený housky (mňam) a k tomu nějakou sladkou limču :D S teplou stravou se mi nechce dělat jinak bych si udělal aspon hranolky a nějaké to masíčko k tomu

Autor:  Šemik [ 7.12.07, 23:48 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
Šemik píše:
Já sem před chvíli měl nějakou housku a celej večer chlastam kofolu citrus :D
houska-tukový pčivo a ta kofola taky moct dietní není :lol:


No to sice asi neni, ale dušenou mrkev se špenátem žrát nebudu :lol: :lol:

Autor:  škodař [ 7.12.07, 23:49 ]
Předmět příspěvku: 

koukám že by sme mohli založit poradnu pro zdravou víživu :lol:

Autor:  škodař [ 7.12.07, 23:49 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
škodař píše:
Šemik píše:
Já sem před chvíli měl nějakou housku a celej večer chlastam kofolu citrus :D
houska-tukový pčivo a ta kofola taky moct dietní není :lol:


No to sice asi neni, ale dušenou mrkev se špenátem žrát nebudu :lol: :lol:
máš reht mařenko!!

Autor:  Kaliban123 [ 7.12.07, 23:51 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
koukám že by sme mohli založit poradnu pro zdravou víživu :lol:


Tam mě posílají doktoři prý abych zhubl mrchy jedny já jim dám mých sladkých 127kg živé váhy oni chtějí pomlouvat. Nejlepší byl teď doktor na endokrinologii prý poslední jídlo v 5 odpoledne pak už nic a jen malé dávky a ten seznam toho co nesmím například tatarka, smažené no ježiši a když jsem mu pak popisoval svůj jídelníček chudák z toho nemohl mi aspon dal telefonní číslo na nějakou merrylinku či co a poradnu pro zdravé žraní, ale u mě nepochodí :D

Autor:  škodař [ 7.12.07, 23:55 ]
Předmět příspěvku: 

Kaliban123 píše:
škodař píše:
koukám že by sme mohli založit poradnu pro zdravou víživu :lol:


Tam mě posílají doktoři prý abych zhubl mrchy jedny já jim dám mých sladkých 127kg živé váhy oni chtějí pomlouvat. Nejlepší byl teď doktor na endokrinologii prý poslední jídlo v 5 odpoledne pak už nic a jen malé dávky a ten seznam toho co nesmím například tatarka, smažené no ježiši a když jsem mu pak popisoval svůj jídelníček chudák z toho nemohl mi aspon dal telefonní číslo na nějakou merrylinku či co a poradnu pro zdravé žraní, ale u mě nepochodí :D
to jo já mněl minulej rok 107 pak sem se začal dusi tak sm eto stáh na 102 a pak mononukleoza a baby a ted mám 82 :lol:

Autor:  Matthes [ 8.12.07, 00:01 ]
Předmět příspěvku: 

Jeje naky speky jo to ne tedy, atleticka postava :P Prilis rychle metabolismus a muzu jist co chci kdy chci a nebudu tlustej, snad to vydrzi :)

Autor:  Radic [ 8.12.07, 00:36 ]
Předmět příspěvku: 

taky tak...žeru furt a nepřiberu...někdy mě to i sere ale zase sem rád že se nemusím omezovat :D

Autor:  Nepér [ 8.12.07, 00:36 ]
Předmět příspěvku: 

Mě by 15 kilo navíc nevadilo...
Spíš ve svalový hmotě teda, než v tukový...

Autor:  deekay [ 8.12.07, 00:41 ]
Předmět příspěvku: 

zato ja som rodeny pretekar: uz som sa narodil s pneumatikou :D

Autor:  škodař [ 8.12.07, 01:11 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
zato ja som rodeny pretekar: uz som sa narodil s pneumatikou :D
já taky ale snažím se ji ze sebe zhodit :lol: přezut na nízkoprofil :lol:

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/