| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| taky chálujete na noc?? :-D https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7879 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | škodař [ 7.12.07, 23:38 ] |
| Předmět příspěvku: | taky chálujete na noc?? :-D |
je půl jedenáctý a já tu do sebe rvu toust |
|
| Autor: | Šemik [ 7.12.07, 23:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já sem před chvíli měl nějakou housku a celej večer chlastam kofolu citrus |
|
| Autor: | deekay [ 7.12.07, 23:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
akurat si idem po pizzu |
|
| Autor: | škodař [ 7.12.07, 23:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Já sem před chvíli měl nějakou housku a celej večer chlastam kofolu citrus |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 7.12.07, 23:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
celej večer žeru nějakou telku superslaninku ted si půjdu udělat nějaký obložený housky (mňam) a k tomu nějakou sladkou limču |
|
| Autor: | Šemik [ 7.12.07, 23:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: Šemik píše: Já sem před chvíli měl nějakou housku a celej večer chlastam kofolu citrus No to sice asi neni, ale dušenou mrkev se špenátem žrát nebudu |
|
| Autor: | škodař [ 7.12.07, 23:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
koukám že by sme mohli založit poradnu pro zdravou víživu |
|
| Autor: | škodař [ 7.12.07, 23:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: škodař píše: Šemik píše: Já sem před chvíli měl nějakou housku a celej večer chlastam kofolu citrus No to sice asi neni, ale dušenou mrkev se špenátem žrát nebudu |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 7.12.07, 23:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: koukám že by sme mohli založit poradnu pro zdravou víživu Tam mě posílají doktoři prý abych zhubl mrchy jedny já jim dám mých sladkých 127kg živé váhy oni chtějí pomlouvat. Nejlepší byl teď doktor na endokrinologii prý poslední jídlo v 5 odpoledne pak už nic a jen malé dávky a ten seznam toho co nesmím například tatarka, smažené no ježiši a když jsem mu pak popisoval svůj jídelníček chudák z toho nemohl mi aspon dal telefonní číslo na nějakou merrylinku či co a poradnu pro zdravé žraní, ale u mě nepochodí |
|
| Autor: | škodař [ 7.12.07, 23:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kaliban123 píše: škodař píše: koukám že by sme mohli založit poradnu pro zdravou víživu Tam mě posílají doktoři prý abych zhubl mrchy jedny já jim dám mých sladkých 127kg živé váhy oni chtějí pomlouvat. Nejlepší byl teď doktor na endokrinologii prý poslední jídlo v 5 odpoledne pak už nic a jen malé dávky a ten seznam toho co nesmím například tatarka, smažené no ježiši a když jsem mu pak popisoval svůj jídelníček chudák z toho nemohl mi aspon dal telefonní číslo na nějakou merrylinku či co a poradnu pro zdravé žraní, ale u mě nepochodí |
|
| Autor: | Matthes [ 8.12.07, 00:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jeje naky speky jo to ne tedy, atleticka postava |
|
| Autor: | Radic [ 8.12.07, 00:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
taky tak...žeru furt a nepřiberu...někdy mě to i sere ale zase sem rád že se nemusím omezovat |
|
| Autor: | Nepér [ 8.12.07, 00:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mě by 15 kilo navíc nevadilo... Spíš ve svalový hmotě teda, než v tukový... |
|
| Autor: | deekay [ 8.12.07, 00:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
zato ja som rodeny pretekar: uz som sa narodil s pneumatikou |
|
| Autor: | škodař [ 8.12.07, 01:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: zato ja som rodeny pretekar: uz som sa narodil s pneumatikou |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|