| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| STK auta s lpg https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7923 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | tunel6 [ 10.12.07, 12:42 ] |
| Předmět příspěvku: | STK auta s lpg |
KOntrolní otázka fáčko na LPG pojedu na STK bombě končí platnost za 5 měsíců dostanu STK na 5 měsíců nebo normálně na 2 roky. dik |
|
| Autor: | Kachnis [ 10.12.07, 12:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: STK auta s lpg |
mel bys dostat TK na 2 roky,protoze v dobe vykonani kontroly auto odpovida platnym predpisum,samosebou musis predlozit doklady o kazdorocni revizi...no a az pujdes za 2 roky tak musis predlozit doklad o jiny bombe.. |
|
| Autor: | Martin [ 10.12.07, 13:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na revizi jsem v životě nebyl a nikdy to po mě nikdo nechtěl. Jinak na STK ti napíší jen do protokolu poznámku, že nádrž má platnost jen do ... a upozorní tě na to, ale technickou dostaneš normálně na 2 roky. |
|
| Autor: | FerdikF [ 10.12.07, 13:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na revize jezdím každej rok, už jen pro ten klid v duši. |
|
| Autor: | Kachnis [ 10.12.07, 15:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martine, me plynar rikal,ze pokud na stk nepredlozim 2 protokoly o revizi,tak nebude technicka...jak to mas ty? |
|
| Autor: | Drak [ 10.12.07, 18:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Revizi LPG ti udělají i v rámci měření emisí, nikdy sme s LPG na revizích nebyli, udělají to přímo tam. |
|
| Autor: | Martin [ 10.12.07, 21:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: Martine, me plynar rikal,ze pokud na stk nepredlozim 2 protokoly o revizi,tak nebude technicka...jak to mas ty? Po mě to nikdo nikdy nechtěl, proto jsme tam nikdy nebyli (ani táta) a to už máme plyn 12let, možná že opravdu berou ME jako revizi, nevím. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|