| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Model https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7937 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | madmax [ 10.12.07, 21:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Model |
Zdravim panove, nevite nahodou kde by se dal sehnat nejakej modylek Rapida nebo treba jen Gardecko. |
|
| Autor: | Kristensen [ 10.12.07, 21:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Model |
madmax píše: Zdravim panove, nevite nahodou kde by se dal sehnat nejakej modylek Rapida nebo treba jen Gardecko. To už snad jedině na aukru velikost někde 1:43 ty plastový ale to si připrav ranec. Brácha je má snad všechny. |
|
| Autor: | madmax [ 10.12.07, 22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to to hold budu muset asi udelat jako scratch. Potreboval bych aspon kastli, cokoliv |
|
| Autor: | Kachnis [ 11.12.07, 10:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a nemate nekdo takovou modrou 120ku na setrvacnik..delali se myslim jeste zluty..melo to oteviraci motor a kufr... |
|
| Autor: | Martin [ 11.12.07, 11:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo, tu modrou doma mám myslím i s přívěsem. Ale za mlada jsem nevěděl, co je to za skvost, tak je trochu pochroumaná. |
|
| Autor: | Kachnis [ 11.12.07, 11:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nemas jeste 2??? |
|
| Autor: | Martin [ 11.12.07, 11:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | Viky [ 11.12.07, 11:28 ] |
| Předmět příspěvku: | 120ka |
Ja mel kdysi modrou 120LS (uzovku) na bowden a byla cca 1:10 ! Musim ji nekde nejit, myslim ze je na chate. |
|
| Autor: | Kachnis [ 11.12.07, 11:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 120ka |
ja ji mel taky, cervenou,4 oko, chromovy kola. cervenej a zelenej cudlik a volant... dal sem ji tenkrat kamaradovi, chtel ji predelat na uplny dalkovy ovl.jenze ho potom ovladli drogy a skodovku rozbil...ja myslel ze me jebne...jak bych ji chtel... |
|
| Autor: | Šemik [ 11.12.07, 17:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jeje, tehle 120 s vlekem jsem měl hrozně moc Ještě jsem měl spostu Š1203, ty mi do dnešního dne vydržely dvě, modrá a oranžová |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|