Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Model
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7937
Stránka 1 z 1

Autor:  madmax [ 10.12.07, 21:44 ]
Předmět příspěvku:  Model

Zdravim panove, nevite nahodou kde by se dal sehnat nejakej modylek Rapida nebo treba jen Gardecko.

Autor:  Kristensen [ 10.12.07, 21:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Model

madmax píše:
Zdravim panove, nevite nahodou kde by se dal sehnat nejakej modylek Rapida nebo treba jen Gardecko.


To už snad jedině na aukru velikost někde 1:43 ty plastový ale to si připrav ranec. Brácha je má snad všechny.

Autor:  madmax [ 10.12.07, 22:10 ]
Předmět příspěvku: 

Tak to to hold budu muset asi udelat jako scratch. Potreboval bych aspon kastli, cokoliv

Autor:  Kachnis [ 11.12.07, 10:49 ]
Předmět příspěvku: 

a nemate nekdo takovou modrou 120ku na setrvacnik..delali se myslim jeste zluty..melo to oteviraci motor a kufr...

Autor:  Martin [ 11.12.07, 11:18 ]
Předmět příspěvku: 

Jo, tu modrou doma mám myslím i s přívěsem. Ale za mlada jsem nevěděl, co je to za skvost, tak je trochu pochroumaná.

Autor:  Kachnis [ 11.12.07, 11:20 ]
Předmět příspěvku: 

nemas jeste 2???

Autor:  Martin [ 11.12.07, 11:26 ]
Předmět příspěvku: 

:lol: To ne. A ještě táta má takovou žlutou myslím Tatru 813 :?: na dálkové ovládání po kabelu, kola zatáží pomocí struny v bovdenu.

Autor:  Viky [ 11.12.07, 11:28 ]
Předmět příspěvku:  120ka

Ja mel kdysi modrou 120LS (uzovku) na bowden a byla cca 1:10 !

Musim ji nekde nejit, myslim ze je na chate. :-)

Autor:  Kachnis [ 11.12.07, 11:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: 120ka

ja ji mel taky, cervenou,4 oko, chromovy kola. cervenej a zelenej cudlik a volant... dal sem ji tenkrat kamaradovi, chtel ji predelat na uplny dalkovy ovl.jenze ho potom ovladli drogy a skodovku rozbil...ja myslel ze me jebne...jak bych ji chtel...

Autor:  Šemik [ 11.12.07, 17:51 ]
Předmět příspěvku: 

Jeje, tehle 120 s vlekem jsem měl hrozně moc :) Snad 10 :D A já sem je všecky rozbil do jedný :cry: :cry: :cry: Už je to dost dávno dávno dávno.... :cry:

Ještě jsem měl spostu Š1203, ty mi do dnešního dne vydržely dvě, modrá a oranžová :D A ty používám jako pokladničku :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/