Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Sušené vovoce... :o)
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7942
Stránka 1 z 1

Autor:  Serifus [ 10.12.07, 22:31 ]
Předmět příspěvku:  Sušené vovoce... :o)

Zdravím! Našel jsem za televizí totálně zaprášené, ale zabalené sušené vovoce. Je to z minulýho Mikuláše. Datum minimální trvanlivosti je do 30.4.2007. A maximální trvanlivost je asi jaká? Jsou to datle a ještě nějakej kandovanej kuličák z vína, bo co to je. Takže mě tento nález přivedl k hlasovací otázce :D Tak se toho zhostěte, prosím :wink:

Autor:  Matthes [ 10.12.07, 22:34 ]
Předmět příspěvku: 

Takze si neprijedes pro ten multimetr co :lol: Ja bych to nezral ... dyby to nelezelo v bordelu ... tak mozna ... ale takhle :shock: v jakym stavu je obal ...

Autor:  Serifus [ 10.12.07, 22:39 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Takze si neprijedes pro ten multimetr co :lol: Ja bych to nezral ... dyby to nelezelo v bordelu ... tak mozna ... ale takhle :shock: v jakym stavu je obal ...


Jako novej... Jen ta trvanlivost... Jo a jsou tam i 3 oříšky pro Popeláka... Ale ty už asi budou žluklý...

Autor:  Šemik [ 10.12.07, 22:41 ]
Předmět příspěvku: 

Starší řízek jsem sice nejedl, ale tohle ovoce bych bez obav snědl, tedy kdyby mi tebou uvádněné druhy chutnaly :)

Autor:  Radic [ 10.12.07, 22:42 ]
Předmět příspěvku: 

jen si dej...v nejhorším se z toho posereš ;)

Autor:  Matthes [ 10.12.07, 22:42 ]
Předmět příspěvku: 

Tak zejtra vecer ... prozkoumame, natocime na video sebevrazdu susenym ovocem :)

Autor:  Serifus [ 10.12.07, 22:44 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Tak zejtra vecer ... prozkoumame, natocime na video sebevrazdu susenym ovocem :)


Čéče... jsem nějakej chorej. Ale asi dorazim :wink: Kdybych se tu neléčil vínovicí, tak jsem dojel teď :lol:

Autor:  patrik-hp [ 10.12.07, 22:45 ]
Předmět příspěvku: 

:lol: :D :lol: Já si taky myslim...Obal je stěžejní záležitost... :lol: Jinak ovoce vydrží roky sušené...Stará známá metoda jak uchovat vitamíny a zároveň zabránění zkažením plísní atd...Ale jestli to leží v prachu,tak to dobře chutnat asi nebude :lol: :D

Autor:  Vít [ 11.12.07, 00:47 ]
Předmět příspěvku: 

nalož to sušený ovoce do rumu, pak to budeš mít i s dezinfekcí a nemá se ti absolutně co stát :wink:

Autor:  bobo23 [ 11.12.07, 09:43 ]
Předmět příspěvku: 

Sněz ho... bábina kdysi snědla ještě starší jogurt a nic... :lol:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/