| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Sušené vovoce... :o) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7942 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Serifus [ 10.12.07, 22:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Sušené vovoce... :o) |
Zdravím! Našel jsem za televizí totálně zaprášené, ale zabalené sušené vovoce. Je to z minulýho Mikuláše. Datum minimální trvanlivosti je do 30.4.2007. A maximální trvanlivost je asi jaká? Jsou to datle a ještě nějakej kandovanej kuličák z vína, bo co to je. Takže mě tento nález přivedl k hlasovací otázce |
|
| Autor: | Matthes [ 10.12.07, 22:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takze si neprijedes pro ten multimetr co |
|
| Autor: | Serifus [ 10.12.07, 22:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Takze si neprijedes pro ten multimetr co Jako novej... Jen ta trvanlivost... Jo a jsou tam i 3 oříšky pro Popeláka... Ale ty už asi budou žluklý... |
|
| Autor: | Šemik [ 10.12.07, 22:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Starší řízek jsem sice nejedl, ale tohle ovoce bych bez obav snědl, tedy kdyby mi tebou uvádněné druhy chutnaly |
|
| Autor: | Radic [ 10.12.07, 22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jen si dej...v nejhorším se z toho posereš |
|
| Autor: | Matthes [ 10.12.07, 22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak zejtra vecer ... prozkoumame, natocime na video sebevrazdu susenym ovocem |
|
| Autor: | Serifus [ 10.12.07, 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Tak zejtra vecer ... prozkoumame, natocime na video sebevrazdu susenym ovocem Čéče... jsem nějakej chorej. Ale asi dorazim |
|
| Autor: | patrik-hp [ 10.12.07, 22:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | Vít [ 11.12.07, 00:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nalož to sušený ovoce do rumu, pak to budeš mít i s dezinfekcí a nemá se ti absolutně co stát |
|
| Autor: | bobo23 [ 11.12.07, 09:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sněz ho... bábina kdysi snědla ještě starší jogurt a nic... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|