Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Škoda 742 Forever Team
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7943
Stránka 1 z 3

Autor:  Šemik [ 10.12.07, 22:37 ]
Předmět příspěvku:  Škoda 742 Forever Team

Tak dnes k nám do Škoda 742 Forever Teamu přibyl i Viky :P na jehož popud o tom píšu tento článek...

Škoda 742 Forever Team je snaha co nejdéle udržet v provozu škodovky s motorem vzadu. Kdo se chce přidati stejně jako nejvyšší bůh TW Viky, nechť si napíše do podpisu toto : Škoda 742 Forever Team

Autor:  Serifus [ 10.12.07, 22:42 ]
Předmět příspěvku: 

Mám :lol:

Autor:  Vít [ 11.12.07, 00:45 ]
Předmět příspěvku: 

a můžu se přidat i já? Tuto snahu mohu zatím podpořit jen morálně, ale i tak...

Autor:  Kachnis [ 11.12.07, 10:36 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
a můžu se přidat i já? Tuto snahu mohu zatím podpořit jen morálně, ale i tak...

:lol: zase bych neco napsal... :)

Autor:  ondra120 [ 11.12.07, 10:42 ]
Předmět příspěvku: 

Tak pod toto se rád podepíšu...

Autor:  ondra120 [ 11.12.07, 10:42 ]
Předmět příspěvku: 

A eště by to chtělo nějakou decentní nálepku na auto a tričko s tímto nápisem a bylo by to dokonalé 8)

Autor:  Kachnis [ 11.12.07, 10:47 ]
Předmět příspěvku: 

tak :) no a jak delate ze mate ten napis tlustej..ja udelal ctrl c/v a mam ho hubenej :(

Autor:  jindra [ 11.12.07, 11:04 ]
Předmět příspěvku: 

kachnis píše:
tak :) no a jak delate ze mate ten napis tlustej..ja udelal ctrl c/v a mam ho hubenej :(

mě by to taky zajímalo

Autor:  Vít [ 11.12.07, 11:12 ]
Předmět příspěvku: 

a já vím jak na to... napiš to tam takhle:
Kód:
[b]Škoda 781 Forever Team [/b]

Autor:  jindra [ 11.12.07, 11:40 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
a já vím jak na to... napiš to tam takhle:
Kód:
[b]Škoda 781 Forever Team [/b]

díky

Autor:  Marousek [ 11.12.07, 12:24 ]
Předmět příspěvku: 

Taky se připojuji :wink:

Autor:  Dusche [ 11.12.07, 14:34 ]
Předmět příspěvku: 

Karosa ma motor taky vzadu, tak se taky pripojuji. (O:

Autor:  hans [ 11.12.07, 15:07 ]
Předmět příspěvku: 

8)

Autor:  Šemik [ 11.12.07, 17:53 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
a můžu se přidat i já? Tuto snahu mohu zatím podpořit jen morálně, ale i tak...


Jen se přidej, důležitý je to co máš v srdci a ne v garáži :)

Jinak jsem rád že se tolik lidí připojilo :D Díky

Autor:  Kaliban123 [ 11.12.07, 17:57 ]
Předmět příspěvku: 

Též se přidám pokud to někomu nebude vadit ač mám favorita mé srdce touží po jiné škodovce

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/