| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Škoda 742 Forever Team https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=7943 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Šemik [ 10.12.07, 22:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Škoda 742 Forever Team |
Tak dnes k nám do Škoda 742 Forever Teamu přibyl i Viky Škoda 742 Forever Team je snaha co nejdéle udržet v provozu škodovky s motorem vzadu. Kdo se chce přidati stejně jako nejvyšší bůh TW Viky, nechť si napíše do podpisu toto : Škoda 742 Forever Team |
|
| Autor: | Serifus [ 10.12.07, 22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mám |
|
| Autor: | Vít [ 11.12.07, 00:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a můžu se přidat i já? Tuto snahu mohu zatím podpořit jen morálně, ale i tak... |
|
| Autor: | Kachnis [ 11.12.07, 10:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: a můžu se přidat i já? Tuto snahu mohu zatím podpořit jen morálně, ale i tak... |
|
| Autor: | ondra120 [ 11.12.07, 10:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak pod toto se rád podepíšu... |
|
| Autor: | ondra120 [ 11.12.07, 10:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A eště by to chtělo nějakou decentní nálepku na auto a tričko s tímto nápisem a bylo by to dokonalé |
|
| Autor: | Kachnis [ 11.12.07, 10:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak |
|
| Autor: | jindra [ 11.12.07, 11:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: tak mě by to taky zajímalo |
|
| Autor: | Vít [ 11.12.07, 11:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a já vím jak na to... napiš to tam takhle: Kód: [b]Škoda 781 Forever Team [/b] |
|
| Autor: | jindra [ 11.12.07, 11:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: a já vím jak na to... napiš to tam takhle: Kód: [b]Škoda 781 Forever Team [/b] díky |
|
| Autor: | Marousek [ 11.12.07, 12:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Taky se připojuji |
|
| Autor: | Dusche [ 11.12.07, 14:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Karosa ma motor taky vzadu, tak se taky pripojuji. (O: |
|
| Autor: | hans [ 11.12.07, 15:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | Šemik [ 11.12.07, 17:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: a můžu se přidat i já? Tuto snahu mohu zatím podpořit jen morálně, ale i tak... Jen se přidej, důležitý je to co máš v srdci a ne v garáži Jinak jsem rád že se tolik lidí připojilo |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 11.12.07, 17:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Též se přidám pokud to někomu nebude vadit ač mám favorita mé srdce touží po jiné škodovce |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|