| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Automatka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8001 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | škodař [ 14.12.07, 23:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Automatka |
tak zítra má přijet mladá nikdo doma a zjistil sem že nemám co na sebe samozdřejmě hnedka telefon máti a po telefonu mi radila jak tu bestyju nastavit aby zní lezli čistý hadry |
|
| Autor: | Martin 007 [ 14.12.07, 23:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Maminka moje milovaná...anebo je nepere páč by si ucpala nebo rozbila pračku |
|
| Autor: | škodař [ 14.12.07, 23:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Maminka moje milovaná...anebo je nepere páč by si ucpala nebo rozbila pračku |
|
| Autor: | zokot [ 15.12.07, 00:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Narveš tam prášek a zapneš. Jednoduchý jak facka. |
|
| Autor: | Šemik [ 15.12.07, 07:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já to do tý pračky naláduju sám, nasypu prášek, nastavím písmeno C a za nějakou hoďku to mám Občas je nutno vyndat filtr, je tam vždycky spousta matiček, podložek, kusy motex pásek a tak |
|
| Autor: | škodař [ 15.12.07, 09:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Já to do tý pračky naláduju sám, nasypu prášek, nastavím písmeno C a za nějakou hoďku to mám Občas je nutno vyndat filtr, je tam vždycky spousta matiček, podložek, kusy motex pásek a tak |
|
| Autor: | Kristensen [ 15.12.07, 15:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No na to kolik mě je tak mě to všechno pere máma, ale když byli na dovolený tak mě to prala přítelkyně a dvakrát jsem to zkusil sám a ono to šlo |
|
| Autor: | DRYVER [ 15.12.07, 23:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: dvakrát jsem to zkusil sám a ono to šlo To jsou zazraky co |
|
| Autor: | škodař [ 16.12.07, 20:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Kristensen píše: dvakrát jsem to zkusil sám a ono to šlo To jsou zazraky co |
|
| Autor: | Kachnis [ 17.12.07, 10:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak u nas pere pracka a krmi bud tata nebo mama..mym hlavnim ukolem je nedavat do pradla veci s plnejma kapsama... kdyz ale hadry smrdi od hermetiku ( a ze to SMRDI) tak se predepira ve vane |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|