Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Automatka
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8001
Stránka 1 z 1

Autor:  škodař [ 14.12.07, 23:29 ]
Předmět příspěvku:  Automatka

tak zítra má přijet mladá nikdo doma a zjistil sem že nemám co na sebe samozdřejmě hnedka telefon máti a po telefonu mi radila jak tu bestyju nastavit aby zní lezli čistý hadry :lol: docela mazec....

Autor:  Martin 007 [ 14.12.07, 23:42 ]
Předmět příspěvku: 

Maminka moje milovaná...anebo je nepere páč by si ucpala nebo rozbila pračku :D :D :D takový matičky, šroubky a ořechy po kapsách...to je svinstvo :D :D :D

Autor:  škodař [ 14.12.07, 23:49 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Maminka moje milovaná...anebo je nepere páč by si ucpala nebo rozbila pračku :D :D :D takový matičky, šroubky a ořechy po kapsách...to je svinstvo :D :D :D
na to my máme special krabičku v kópelce já ještě co jezdím hodně na motorkách po kapsách svíčky :lol: a když něco nemůžu najít je to v tý slavný krabyčce :lol:

Autor:  zokot [ 15.12.07, 00:53 ]
Předmět příspěvku: 

Narveš tam prášek a zapneš. Jednoduchý jak facka.

Autor:  Šemik [ 15.12.07, 07:15 ]
Předmět příspěvku: 

Já to do tý pračky naláduju sám, nasypu prášek, nastavím písmeno C a za nějakou hoďku to mám :lol:

Občas je nutno vyndat filtr, je tam vždycky spousta matiček, podložek, kusy motex pásek a tak :lol: Jednou jsem tam našel i bůra, ale u toho si nedokážu vysvětlit jak se tam mohl dostat :lol: :D :lol:

Autor:  škodař [ 15.12.07, 09:01 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
Já to do tý pračky naláduju sám, nasypu prášek, nastavím písmeno C a za nějakou hoďku to mám :lol:

Občas je nutno vyndat filtr, je tam vždycky spousta matiček, podložek, kusy motex pásek a tak :lol: Jednou jsem tam našel i bůra, ale u toho si nedokážu vysvětlit jak se tam mohl dostat :lol: :D :lol:
to my unám máme akorát pakoše jednou se kvůli nim spálilo čerpadlo :lol:

Autor:  Kristensen [ 15.12.07, 15:17 ]
Předmět příspěvku: 

No na to kolik mě je tak mě to všechno pere máma, ale když byli na dovolený tak mě to prala přítelkyně a dvakrát jsem to zkusil sám a ono to šlo :lol:

Autor:  DRYVER [ 15.12.07, 23:49 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
dvakrát jsem to zkusil sám a ono to šlo :lol:


To jsou zazraky co :lol: :lol: :lol: :lol: A nejvetsi zazrak je zmrazena pizza :wink: :lol: :lol:

Autor:  škodař [ 16.12.07, 20:25 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Kristensen píše:
dvakrát jsem to zkusil sám a ono to šlo :lol:


To jsou zazraky co :lol: :lol: :lol: :lol: A nejvetsi zazrak je zmrazena pizza :wink: :lol: :lol:
:lol:

Autor:  Kachnis [ 17.12.07, 10:06 ]
Předmět příspěvku: 

tak u nas pere pracka a krmi bud tata nebo mama..mym hlavnim ukolem je nedavat do pradla veci s plnejma kapsama... kdyz ale hadry smrdi od hermetiku ( a ze to SMRDI) tak se predepira ve vane :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/