| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Něco proti lihovce...? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8004 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Serifus [ 15.12.07, 01:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Něco proti lihovce...? |
Zdravím! Nějakej vyfetlej bezmozek mi vyblil ty svoje klikyháky na bílou skříň. Načmáral to lihovkou. Jsem si říkal, jak ho přechčiju a benzínem to opravím. A ono ne! Totálně jsem na to nechápavě čuměl, když benzín smyl jen vrchní vrstvu a nablití jen trochu vybledlo a je furt vidět! Byl to teda bezolovnatej... ale stejně |
|
| Autor: | DRYVER [ 15.12.07, 01:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Aceton pomuze 100% ale nevim jestli nenarusi i bilou barvu auta |
|
| Autor: | Serifus [ 15.12.07, 01:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Aceton pomuze 100% ale nevim jestli nenarusi i bilou barvu auta No na tý skříni neni přímo jen tak ledajaká barva. Myslím, že jí to vadit nebude |
|
| Autor: | Šemik [ 15.12.07, 07:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
když to kreslil lihovkou, tak vem líh Aceton to asi taky veme, ale vezme i barvu... |
|
| Autor: | Drak [ 15.12.07, 09:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Leštícím kotoučem do šmirglovky a pískovou solvinou na něm, nebo ručně, to je sice záhul na ruky, ale de to. |
|
| Autor: | Martin [ 15.12.07, 12:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Lihem to půjde, ale dost těžko. Zkus to nitroředidlem C6000, tím to půjde na 99%, ale musíš dát pozor, abys nepoškodil lak. |
|
| Autor: | Dusche [ 15.12.07, 13:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja na to pouzivam toulen. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 15.12.07, 13:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No toluen se už dost blbě shání...na mě koukali jak na feťáka když sem ho chtěl posledně...tak sem dostal aceton a šel sem se klouzat... |
|
| Autor: | Matthes [ 15.12.07, 13:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Toulen v OBI v poho ne? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 15.12.07, 13:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No v drogerii na maloměstě ne no prostě |
|
| Autor: | Martin 007 [ 15.12.07, 13:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No v drogerii na maloměstě ne no prostě Bo aspoň ne mě...asi vypadám podezřele Vypadám podezřele ??? |
|
| Autor: | cyz [ 15.12.07, 15:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud vím tak toluen prodají jedině na živnostenský list...ale s tím já problém nemám. edit: To nebude klasická lihovka ale tagovačka, zkusím se zaptat vyhulenců čím to jde umýt ti by to mohli vědět |
|
| Autor: | Majlanky [ 15.12.07, 17:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: když to kreslil lihovkou, tak vem líh Aceton to asi taky veme, ale vezme i barvu... Presne tak prijde mi trosku hloupe na LIHovku pouzivat BENZIN ci neco jineho misto LIHu Jinak zalezi na kvalite laku ale pokud ho nemas nejak extra zoxidovanej tak urco lihem... Jo a pokud to vezmes necim takovym tak na 90% odstanis i ochranou vrstvu laku takze potom to vem jeste necim ochranym staci na to placnou TEMPO trosku zalestit a utrit |
|
| Autor: | Serifus [ 16.12.07, 13:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Majlanky píše: Šemik píše: když to kreslil lihovkou, tak vem líh Aceton to asi taky veme, ale vezme i barvu... Presne tak prijde mi trosku hloupe na LIHovku pouzivat BENZIN ci neco jineho misto LIHu Jinak zalezi na kvalite laku ale pokud ho nemas nejak extra zoxidovanej tak urco lihem... Jo a pokud to vezmes necim takovym tak na 90% odstanis i ochranou vrstvu laku takze potom to vem jeste necim ochranym staci na to placnou TEMPO trosku zalestit a utrit No nějak asi někteří nekápou tu důležitou věc. Jsem si říkal, že benál je agresivnější a že to veme, ale to už teď není podstatný. Ta skříň není z plechy, ale je potažená nějakou sakrasilnou plastovou hmotou, co je bílá |
|
| Autor: | zokot [ 17.12.07, 07:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: Pokud vím tak toluen prodají jedině na živnostenský list...ale s tím já problém nemám. edit: To nebude klasická lihovka ale tagovačka, zkusím se zaptat vyhulenců čím to jde umýt ti by to mohli vědět Toluen mají u nás v každé drogerii běžně! |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|