Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Něco proti lihovce...?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8004
Stránka 1 z 1

Autor:  Serifus [ 15.12.07, 01:11 ]
Předmět příspěvku:  Něco proti lihovce...?

Zdravím! Nějakej vyfetlej bezmozek mi vyblil ty svoje klikyháky na bílou skříň. Načmáral to lihovkou. Jsem si říkal, jak ho přechčiju a benzínem to opravím. A ono ne! Totálně jsem na to nechápavě čuměl, když benzín smyl jen vrchní vrstvu a nablití jen trochu vybledlo a je furt vidět! Byl to teda bezolovnatej... ale stejně :oops: :lol: Nevíte, čím by to šlo dolů? Pravda, že líh jsem ještě nezkoušel :lol:

Autor:  DRYVER [ 15.12.07, 01:40 ]
Předmět příspěvku: 

Aceton pomuze 100% ale nevim jestli nenarusi i bilou barvu auta :idea:

Autor:  Serifus [ 15.12.07, 01:53 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Aceton pomuze 100% ale nevim jestli nenarusi i bilou barvu auta :idea:


No na tý skříni neni přímo jen tak ledajaká barva. Myslím, že jí to vadit nebude :D

Autor:  Šemik [ 15.12.07, 07:19 ]
Předmět příspěvku: 

když to kreslil lihovkou, tak vem líh :wink:

Aceton to asi taky veme, ale vezme i barvu... :roll: Abys pak neměl klikyháky místo lihovkou vykreslené holým plechem bez barvy :idea: :lol:

Autor:  Drak [ 15.12.07, 09:33 ]
Předmět příspěvku: 

Leštícím kotoučem do šmirglovky a pískovou solvinou na něm, nebo ručně, to je sice záhul na ruky, ale de to.

Autor:  Martin [ 15.12.07, 12:17 ]
Předmět příspěvku: 

Lihem to půjde, ale dost těžko. Zkus to nitroředidlem C6000, tím to půjde na 99%, ale musíš dát pozor, abys nepoškodil lak.

Autor:  Dusche [ 15.12.07, 13:09 ]
Předmět příspěvku: 

ja na to pouzivam toulen.

Autor:  Martin 007 [ 15.12.07, 13:16 ]
Předmět příspěvku: 

No toluen se už dost blbě shání...na mě koukali jak na feťáka když sem ho chtěl posledně...tak sem dostal aceton a šel sem se klouzat... :D

Autor:  Matthes [ 15.12.07, 13:24 ]
Předmět příspěvku: 

Toulen v OBI v poho ne? :shock: Jinak teda kdyz sem cistli DTS tak vzdy lihem a OK :)

Autor:  Martin 007 [ 15.12.07, 13:31 ]
Předmět příspěvku: 

No v drogerii na maloměstě ne no prostě :D a nemyslíš DPS ???

Autor:  Martin 007 [ 15.12.07, 13:32 ]
Předmět příspěvku: 

No v drogerii na maloměstě ne no prostě :D a nemyslíš DPS ???

Bo aspoň ne mě...asi vypadám podezřele :D :D :D

Vypadám podezřele ??? :shock: 8) :twisted:

Autor:  cyz [ 15.12.07, 15:56 ]
Předmět příspěvku: 

Pokud vím tak toluen prodají jedině na živnostenský list...ale s tím já problém nemám.

edit: To nebude klasická lihovka ale tagovačka, zkusím se zaptat vyhulenců čím to jde umýt ti by to mohli vědět

Autor:  Majlanky [ 15.12.07, 17:47 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
když to kreslil lihovkou, tak vem líh :wink:

Aceton to asi taky veme, ale vezme i barvu... :roll: Abys pak neměl klikyháky místo lihovkou vykreslené holým plechem bez barvy :idea: :lol:


Presne tak prijde mi trosku hloupe na LIHovku pouzivat BENZIN ci neco jineho misto LIHu :lol: :lol: :lol:
Jinak zalezi na kvalite laku ale pokud ho nemas nejak extra zoxidovanej tak urco lihem... Jo a pokud to vezmes necim takovym tak na 90% odstanis i ochranou vrstvu laku takze potom to vem jeste necim ochranym staci na to placnou TEMPO trosku zalestit a utrit :wink: Jinak mam pocit ze nic jako TAGovacka neexistuje ze je to pouze lihovka vytrazena z tuby aby to kreslilo sirsy cary 8) Ale to je jen moje mineni...

Autor:  Serifus [ 16.12.07, 13:57 ]
Předmět příspěvku: 

Majlanky píše:
Šemik píše:
když to kreslil lihovkou, tak vem líh :wink:

Aceton to asi taky veme, ale vezme i barvu... :roll: Abys pak neměl klikyháky místo lihovkou vykreslené holým plechem bez barvy :idea: :lol:


Presne tak prijde mi trosku hloupe na LIHovku pouzivat BENZIN ci neco jineho misto LIHu :lol: :lol: :lol:
Jinak zalezi na kvalite laku ale pokud ho nemas nejak extra zoxidovanej tak urco lihem... Jo a pokud to vezmes necim takovym tak na 90% odstanis i ochranou vrstvu laku takze potom to vem jeste necim ochranym staci na to placnou TEMPO trosku zalestit a utrit :wink: Jinak mam pocit ze nic jako TAGovacka neexistuje ze je to pouze lihovka vytrazena z tuby aby to kreslilo sirsy cary 8) Ale to je jen moje mineni...


No nějak asi někteří nekápou tu důležitou věc. Jsem si říkal, že benál je agresivnější a že to veme, ale to už teď není podstatný. Ta skříň není z plechy, ale je potažená nějakou sakrasilnou plastovou hmotou, co je bílá :lol: Takže nějaký ochraný vrstvy, na to se tu nehraje :wink:

Autor:  zokot [ 17.12.07, 07:08 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
Pokud vím tak toluen prodají jedině na živnostenský list...ale s tím já problém nemám.

edit: To nebude klasická lihovka ale tagovačka, zkusím se zaptat vyhulenců čím to jde umýt ti by to mohli vědět


Toluen mají u nás v každé drogerii běžně!

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/