| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Grafika-artefakty https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8012 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | venca.m [ 15.12.07, 15:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Grafika-artefakty |
Co může způsobit že grafická karta zobrazuje pruhy a kostičky? |
|
| Autor: | deekay [ 15.12.07, 15:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Grafika-artefakty |
venca.m píše: Co může způsobit že grafická karta zobrazuje pruhy a kostičky? popis hlavne kedy to robi. dovodov moze byt milion, hlavne treba rozlisit softwareovu chybu od hardwareove ak to robi nejaka hra a stale je asi chyba v ovladacoch alebo podpore, ale moze byt aj bug v hre ak to robi na desktope a len obcas, moze ist o prehriatie |
|
| Autor: | Matthes [ 15.12.07, 16:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nemas ji pretaktovanou? Popripade nemas odemknuty pipky navic? Co to je zac? |
|
| Autor: | Vít [ 15.12.07, 16:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
artefakty kresli i kdyz se nainstaluji blbe ovladace.. napr. pri instalaci operacniho systemu nemrkvosoftiho typy staci zvolit blbe typ karty, ono to tam narve nevhodny driver a je konec.... nebo by to urcite zvladnul i virus... taky to dovede delat mechaincka chyba, bordel v kontaktech (po rozebrani to delal muj notebook), dostalo se mi nejake svinstvo do kontaktu pro pripojeni monitoru..... obecne si dovolilm tvrdit, ze neni-li to elektromechanicky problem, pak je to zpusobeno tim, ze po karte nekdo chce neco, co ona neumi a tak dela voloviny. Co jsi s tim pocitacem delal predtim, nez to zaclo blbnout? A blbne to furt, nebo jen nekdy? Kdy? |
|
| Autor: | venca.m [ 15.12.07, 18:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No zatim sem nedelal nic, chcu ju koupit s tim ze to dela,je to celkem zalevno tak to zkusim a dystak to nebude takova tragedie...Ja sem se zatim s artefaktama setkal jen pri pretaktovani, tak nevim |
|
| Autor: | Matthes [ 15.12.07, 19:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Me delala nova FX5500 pruhy svisly pres monitor ... chyba nekde ... z alzace poslali do tejdne jinou |
|
| Autor: | Vít [ 15.12.07, 19:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ani zadarmo bych to domů nechtěl, ještě se srát s polofunkční grafikou, u těchto minielektrosraček nikdy nevíš, co přeskočí na další součástky a ještě se posere deska.... kdepak, pochybně pracující hardware není podle mě rozumná volba |
|
| Autor: | FerdikF [ 15.12.07, 22:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A nemůžež si jí jen pujčit a vyzkoušet jestli to u tebe nebude v pořádku. Může to dělat klidně napětí na desce, vadnej zdroj atd. Pokud by ti to dělalo, tak rozhodně nebrat. Dneska koupíš solidní jetou grafiku za pár peněz. |
|
| Autor: | venca.m [ 16.12.07, 00:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No tak jo,zase ste me presvedcili |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|