| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Kohout topení https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8014 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | hans [ 15.12.07, 17:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Kohout topení |
Tak ani mně se nejspíš nevyhne výměna těsnění v kohoutu topení, páč zjevně lehce sákne... Spodní hadice vedoucí do topení je vlhká. Co všechno pro výměnu potřebuju a jaký je postup? Vím, že je to u 742 rutina, ale mně se to doposud vyhýbalo... |
|
| Autor: | Martin [ 15.12.07, 20:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
V podstatě stačí jeden O-kroužek dovnitř, pokud chceš vědět rozměr, kouknu se do katalogu. Ještě je mezi kohoutem a radiátorem, ale to je nějaké spešl a většinou je funkční. Výměna je jednoduchá, sundej si tu vlnkovanou hadici a i koleno od topení a pak jenom sundáš hadici a odšroubuješ myslím dvě M6 matky a kohout půjde sundat, na něm sundáš segrovku a rozebereš. Jenom si dej pozor, jak je natočený ten vnitřek a páčka, ať to nedáš opačně (možná by stálo za to si to označit). |
|
| Autor: | spartra [ 27.12.07, 21:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
sou tam dvě gumičky jedna v kohoutu a druhá těsní ventil k topení, jestli je to už vošoupaný, bude sáknout nejdřív vyměn gumičky stejně |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|