| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Virtual Tuning škodovek,favoritů a podobných super autáků... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8037 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Patr.ick [ 16.12.07, 20:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Virtual Tuning škodovek,favoritů a podobných super autáků... |
Ahoj prosím vás neznáte nějakou stránku kde by se dali stahovat obrazky škodovek všech typů, favority a tak dále???rád bych je ve fotoshopu upravil ale nemužu najit dost dobré fotky ve velkem rozlišeni budu rád za každé odkazy a promite jestli tohle tema tu už bylo... |
|
| Autor: | Vít [ 16.12.07, 20:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
novější najdeš na www.skoda-auto.cz, starší tady na fóru v garáži nebo na www.skoda-virt.cz , tam jich je mraky, a pak prohlídni hlavně kvůli novjěším www.atuo.cz sekce fotogalerie, plakáty nebo pozadí plochy, to samý na www.autorevue.cz |
|
| Autor: | deekay [ 16.12.07, 20:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a pokial to chces potom zverejnit je slusne sa najprv spytat majitela ci s tym suhlasi |
|
| Autor: | Patr.ick [ 16.12.07, 21:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a nemáte někdo fotky své škodověnky nebo fáva??? byla by to čest pro mě |
|
| Autor: | deekay [ 16.12.07, 21:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Patr.ick píše: a nemáte někdo fotky své škodověnky nebo fáva??? byla by to čest pro mě dyt sa pozri do sekce garaz, tam mas mraky fotiek |
|
| Autor: | Serifus [ 17.12.07, 21:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Prozradím Vám tajemství... mám VRML (tuším) model Škody 120 v takovým 3D programu. Dá se to konvertovat do 3D Studia. Nemám ale furt rozumnou grafiku, abych si s tím hrál. Kdysi mi to poslal nějakej Angličan z skupiny CODE32, který dělali auta do různejch her jako NFS apod. Tak pak budete valit bulváky |
|
| Autor: | fatal [ 18.12.07, 14:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: Prozradím Vám tajemství... mám VRML (tuším) model Škody 120 v takovým 3D programu... Taky jsi to nemohl říct před pár lety, když jsem programoval simulátor křižovatky... Stodvácu jsem "modeloval" ručně. Je nějaká šance, že by se ten soubor dostal do mého emailu? |
|
| Autor: | michalkatka [ 18.12.07, 21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mám originál hru Trabi Racer a na tom CD sú aj ukážky s iných hier od tej firmy a v jednej jazdia origo škody 120, 105. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 18.12.07, 21:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: mám originál hru Trabi Racer a na tom CD sú aj ukážky s iných hier od tej firmy a v jednej jazdia origo škody 120, 105. nemenuje se to Czech racer ? |
|
| Autor: | michalkatka [ 18.12.07, 21:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: michalkatka píše: mám originál hru Trabi Racer a na tom CD sú aj ukážky s iných hier od tej firmy a v jednej jazdia origo škody 120, 105. nemenuje se to Czech racer ? neviem, možno, musel by som to pozrieť... |
|
| Autor: | Patr.ick [ 18.12.07, 21:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to jo tu hru chci jak se jmenuje??? já jsem taky uvažoval proč ti čeští vyvojáři her neudělají taky něco takovího jak NFS ale česky byla by tam mapa nějakého města v ČR a auta všechny typy škodovek 100,105,120 rapid atak dále možno i 1203 a dalo by se to ruzně tunit i interier jake sedačky volant byla by to paráda myslím si že by o sklidilo velkej uspěch. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 18.12.07, 21:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Patr.ick píše: to jo tu hru chci jak se jmenuje??? já jsem taky uvažoval proč ti čeští vyvojáři her neudělají taky něco takovího jak NFS ale česky byla by tam mapa nějakého města v ČR a auta všechny typy škodovek 100,105,120 rapid atak dále možno i 1203 a dalo by se to ruzně tunit i interier jake sedačky volant byla by to paráda myslím si že by o sklidilo velkej uspěch. Czech Racer je něco podobnýho nejdřív jezdíš s užovkou a časem vyjezdíš rapida |
|
| Autor: | michalkatka [ 18.12.07, 21:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak je to Slovak Racer
|
|
| Autor: | Vít [ 18.12.07, 21:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
je to někde na webu? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 18.12.07, 21:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: tak je to Slovak Racer já to viděl pod názvem czech racer |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|