Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Virtual Tuning škodovek,favoritů a podobných super autáků...
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8037
Stránka 1 z 2

Autor:  Patr.ick [ 16.12.07, 20:51 ]
Předmět příspěvku:  Virtual Tuning škodovek,favoritů a podobných super autáků...

Ahoj prosím vás neznáte nějakou stránku kde by se dali stahovat obrazky škodovek všech typů, favority a tak dále???rád bych je ve fotoshopu upravil ale nemužu najit dost dobré fotky ve velkem rozlišeni budu rád za každé odkazy a promite jestli tohle tema tu už bylo... :) Virtual tuning mě celkem bere rád upravuju autáky v tom programu aspon zatím teda v programu :lol: :lol: 8)

Autor:  Vít [ 16.12.07, 20:55 ]
Předmět příspěvku: 

novější najdeš na www.skoda-auto.cz, starší tady na fóru v garáži nebo na www.skoda-virt.cz , tam jich je mraky, a pak prohlídni hlavně kvůli novjěším www.atuo.cz sekce fotogalerie, plakáty nebo pozadí plochy, to samý na www.autorevue.cz

Autor:  deekay [ 16.12.07, 20:59 ]
Předmět příspěvku: 

a pokial to chces potom zverejnit je slusne sa najprv spytat majitela ci s tym suhlasi :)

Autor:  Patr.ick [ 16.12.07, 21:01 ]
Předmět příspěvku: 

a nemáte někdo fotky své škodověnky nebo fáva??? byla by to čest pro mě 8)

Autor:  deekay [ 16.12.07, 21:14 ]
Předmět příspěvku: 

Patr.ick píše:
a nemáte někdo fotky své škodověnky nebo fáva??? byla by to čest pro mě 8)


dyt sa pozri do sekce garaz, tam mas mraky fotiek

Autor:  Serifus [ 17.12.07, 21:30 ]
Předmět příspěvku: 

Prozradím Vám tajemství... mám VRML (tuším) model Škody 120 v takovým 3D programu. Dá se to konvertovat do 3D Studia. Nemám ale furt rozumnou grafiku, abych si s tím hrál. Kdysi mi to poslal nějakej Angličan z skupiny CODE32, který dělali auta do různejch her jako NFS apod. Tak pak budete valit bulváky :lol: :wink: :shock:

Autor:  fatal [ 18.12.07, 14:34 ]
Předmět příspěvku: 

Serifus píše:
Prozradím Vám tajemství... mám VRML (tuším) model Škody 120 v takovým 3D programu...


Taky jsi to nemohl říct před pár lety, když jsem programoval simulátor křižovatky... Stodvácu jsem "modeloval" ručně. :?

Je nějaká šance, že by se ten soubor dostal do mého emailu? :wink:

Autor:  michalkatka [ 18.12.07, 21:21 ]
Předmět příspěvku: 

mám originál hru Trabi Racer a na tom CD sú aj ukážky s iných hier od tej firmy a v jednej jazdia origo škody 120, 105. :shock:

Autor:  Jarda S. [ 18.12.07, 21:30 ]
Předmět příspěvku: 

michalkatka píše:
mám originál hru Trabi Racer a na tom CD sú aj ukážky s iných hier od tej firmy a v jednej jazdia origo škody 120, 105. :shock:
,

nemenuje se to Czech racer ?

Autor:  michalkatka [ 18.12.07, 21:31 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
michalkatka píše:
mám originál hru Trabi Racer a na tom CD sú aj ukážky s iných hier od tej firmy a v jednej jazdia origo škody 120, 105. :shock:
,

nemenuje se to Czech racer ?


neviem, možno, musel by som to pozrieť...

Autor:  Patr.ick [ 18.12.07, 21:31 ]
Předmět příspěvku: 

to jo tu hru chci jak se jmenuje??? já jsem taky uvažoval proč ti čeští vyvojáři her neudělají taky něco takovího jak NFS ale česky byla by tam mapa nějakého města v ČR a auta všechny typy škodovek 100,105,120 rapid atak dále možno i 1203 a dalo by se to ruzně tunit i interier jake sedačky volant byla by to paráda myslím si že by o sklidilo velkej uspěch. :(

Autor:  Jarda S. [ 18.12.07, 21:33 ]
Předmět příspěvku: 

Patr.ick píše:
to jo tu hru chci jak se jmenuje??? já jsem taky uvažoval proč ti čeští vyvojáři her neudělají taky něco takovího jak NFS ale česky byla by tam mapa nějakého města v ČR a auta všechny typy škodovek 100,105,120 rapid atak dále možno i 1203 a dalo by se to ruzně tunit i interier jake sedačky volant byla by to paráda myslím si že by o sklidilo velkej uspěch. :(


Czech Racer je něco podobnýho nejdřív jezdíš s užovkou a časem vyjezdíš rapida :lol: akorát je to v polštině :lol:

Autor:  michalkatka [ 18.12.07, 21:42 ]
Předmět příspěvku: 

tak je to Slovak Racer :lol:

Obrázek

Obrázek

Autor:  Vít [ 18.12.07, 21:45 ]
Předmět příspěvku: 

je to někde na webu?

Autor:  Jarda S. [ 18.12.07, 21:47 ]
Předmět příspěvku: 

michalkatka píše:
tak je to Slovak Racer :lol:


já to viděl pod názvem czech racer :wink:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/