| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| všechno nej šemikovi https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8038 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Jarda S. [ 16.12.07, 22:15 ] |
| Předmět příspěvku: | všechno nej šemikovi |
jak všichni jistě víte tak dnes je šemikovi rovnejch 18 |
|
| Autor: | Kristensen [ 16.12.07, 22:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to teda Všechno nejlepší a spoustu KM bez nehod |
|
| Autor: | Ondras83 [ 16.12.07, 22:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Tak to teda Všechno nejlepší a spoustu KM bez nehod souhlasím |
|
| Autor: | Šemik [ 16.12.07, 23:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vskutku tom tak je, dnes je to 18let No prostě díky moc |
|
| Autor: | michalkatka [ 17.12.07, 00:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
pripájam sa ku gratulantom...
|
|
| Autor: | deekay [ 17.12.07, 00:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
šicko naj
|
|
| Autor: | Kachnis [ 17.12.07, 10:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj, dnes uz je z nej velkej kuk, tak dodatecne |
|
| Autor: | Matthes [ 17.12.07, 13:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: jj, dnes uz je z nej velkej kuk, tak dodatecne Zaplastovanou? My mladi ji mame celou z plastu |
|
| Autor: | Jarda S. [ 17.12.07, 13:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: kachnis píše: jj, dnes uz je z nej velkej kuk, tak dodatecne Zaplastovanou? My mladi ji mame celou z plastu a my ještě mladší jí nemáme vůbec |
|
| Autor: | Matthes [ 17.12.07, 13:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: Matthes píše: kachnis píše: jj, dnes uz je z nej velkej kuk, tak dodatecne Zaplastovanou? My mladi ji mame celou z plastu a my ještě mladší jí nemáme vůbec To jezdis na motocyklu bez papiru jo |
|
| Autor: | Vít [ 17.12.07, 14:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
též se přidávám k přání všeho podle představ |
|
| Autor: | Šemik [ 17.12.07, 18:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dík |
|
| Autor: | Serifus [ 18.12.07, 00:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Taky všechno nej a hodně šťastných kiláků |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|