| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| krasa auto https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8042 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | jizíček [ 17.12.07, 13:39 ] |
| Předmět příspěvku: | krasa auto |
http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam- ... -130-lr-b/ at majitel promine za nelegalni sireni ... mit prachy (a garaz) tak bych to normalne koupil (bych se na to chodil do garaze divat |
|
| Autor: | Serifus [ 17.12.07, 15:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: krasa auto |
jizíček píše: http://skoda-virt.cz/cz/inzerce/prodam-cz/71821-prodam-skoda-130-lr-b/ at majitel promine za nelegalni sireni ... mit prachy (a garaz) tak bych to normalne koupil (bych se na to chodil do garaze divat Může to na silnici???? |
|
| Autor: | Martin91 [ 17.12.07, 15:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevím ale podle mě jo. |
|
| Autor: | Vít [ 17.12.07, 15:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to na silnici může, ale jen v rámci konání soutěže, tj přejezdy mezi RZ, jinak ani nápad |
|
| Autor: | Nepér [ 17.12.07, 17:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kde jsou časy těchhle závoďáků... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 17.12.07, 19:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no...tak kdyby to bylo postavený normálně na techničáku, tak to je v poho, ale je to na závody, takže to má průkaz a to asi nemůže normál na silnici...ikdyž jak se tady řešila ta druhá fakt vostrá (někdo podotkl, že jede jak na vejlet) tak ta taky jezdí občas normálně v provozu....ale ne do práce, ale pro zábavu, pocuchat nervy hrozně důležitejm Octávistům (můj fotr) který si myslej, že maj nejlepší auto na světě a když je předjede 742 tak sou z toho na nervy....to je moje krev.... |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.12.07, 19:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Možná by to cajti zkousli, vždyť je to na číslech a musí to projít nějakou TK |
|
| Autor: | Jarda S. [ 17.12.07, 19:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: Kde jsou časy těchhle závoďáků... časy záleží na jezdci |
|
| Autor: | Ondras83 [ 17.12.07, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Možná by to cajti zkousli, vždyť je to na číslech a musí to projít nějakou TK kdyby to nezkousli tak jim ujede (teda jestli to má takovej motor, jak to vypadá)... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 17.12.07, 20:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ondras83 píše: Kristensen píše: Možná by to cajti zkousli, vždyť je to na číslech a musí to projít nějakou TK kdyby to nezkousli tak jim ujede (teda jestli to má takovej motor, jak to vypadá)... jestli to má motor origoš co se dával do 130 LR tak by na něj nestačily ani s mondeem |
|
| Autor: | Serifus [ 17.12.07, 21:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já to koupim. Co myslíte? Mám na to 80 klacků.. to by mohl střelit, ne? |
|
| Autor: | Vít [ 17.12.07, 21:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
záleží co v tom všecko má... ale 80 tisíc ti stačit rozhodně nebude... to přitlač a hodně |
|
| Autor: | Jarda S. [ 17.12.07, 21:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: Já to koupim. Co myslíte? Mám na to 80 klacků.. to by mohl střelit, ne? jestli je to originál tan cena nepude pod 200 000 ,- |
|
| Autor: | deekay [ 17.12.07, 21:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kup si radsej geminiho zavodak http://skoda-120.autobazar.eu/card.php?id=378610 |
|
| Autor: | jizíček [ 17.12.07, 23:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: taky pekny stroj .. dobra cena |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|