Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Co to je?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8057
Stránka 1 z 2

Autor:  Šemik [ 18.12.07, 20:10 ]
Předmět příspěvku:  Co to je?

Hoj, nevíte někdo co je todle?

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Když jsem to uviděl napadlo mě že je to koncovka výfuku na octávii, ale jist si nejsem.

Autor:  škodař [ 18.12.07, 20:23 ]
Předmět příspěvku: 

nějakej tunning jen to trochu nachromovat 8) a nemáš konkurenci :lol:

Autor:  deekay [ 18.12.07, 20:24 ]
Předmět příspěvku: 

tipnem si:
kat, rezonator? :D

Autor:  Šemik [ 18.12.07, 20:25 ]
Předmět příspěvku: 

:D

To asi nebude ono, je to průchozí, prostě taková koncovka. Nemůžu se zbavit dojmu že sem to viděl na mnoha oktáviích... :roll:

Autor:  Jarda S. [ 18.12.07, 20:32 ]
Předmět příspěvku: 

neni to atrapa vysavače ?

Autor:  Šemik [ 18.12.07, 20:34 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
neni to atrapa vysavače ?


:lol: vypadá to tak co? :lol: Taky mi to blesklo hlavou...

Autor:  Patr.ick [ 18.12.07, 20:40 ]
Předmět příspěvku: 

a zkoušel si to jako koncovku vyfuku???pasuje to tam nebo to je moc male nebo naopak moc velke???? 8)

Autor:  Šemik [ 18.12.07, 20:48 ]
Předmět příspěvku: 

Nezkoušel jsem to, ale už od pohledu by to paslovalo přinejmenším na klasický Š120 výfuk :D

Autor:  Vít [ 18.12.07, 21:39 ]
Předmět příspěvku: 

nějak takto tvarovaný výfuk bývá k vidění na starých feliciích, pokud je to ono, a jsi majitelem, věřím, že se ti to podaří dobře prodat

Autor:  Patr.ick [ 18.12.07, 22:01 ]
Předmět příspěvku: 

to neprodavej pěkně odstran tu trochu rzi stříkni to sprejem a dej si to na svoje ferarrari z dvěma R :lol: alias škoda

Autor:  hans [ 18.12.07, 23:35 ]
Předmět příspěvku: 

Pořádnej lauf! ALe na LIAZku to nemá! :wink:

Autor:  deekay [ 18.12.07, 23:38 ]
Předmět příspěvku: 

jak by taky mohlo, vole

Autor:  Patr.ick [ 18.12.07, 23:40 ]
Předmět příspěvku: 

Jo a jak si k tomu přišel si to našel na šrotáku nebo co???

Autor:  elegant [ 19.12.07, 00:07 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
nějak takto tvarovaný výfuk bývá k vidění na starých feliciích, pokud je to ono, a jsi majitelem, věřím, že se ti to podaří dobře prodat

Mám dotaz: neviem si vybaviť autá rady 718. Mohol by si nám poslať foto tej rady?

Autor:  hans [ 19.12.07, 00:13 ]
Předmět příspěvku: 

elegant píše:
Mám dotaz: neviem si vybaviť autá rady 718. Mohol by si nám poslať foto tej rady?


718K je 110 R, takže klasický kupátko :wink:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/