| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Co to je? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8057 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Šemik [ 18.12.07, 20:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Co to je? |
Hoj, nevíte někdo co je todle?
Když jsem to uviděl napadlo mě že je to koncovka výfuku na octávii, ale jist si nejsem. |
|
| Autor: | škodař [ 18.12.07, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nějakej tunning jen to trochu nachromovat |
|
| Autor: | deekay [ 18.12.07, 20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tipnem si: kat, rezonator? |
|
| Autor: | Šemik [ 18.12.07, 20:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To asi nebude ono, je to průchozí, prostě taková koncovka. Nemůžu se zbavit dojmu že sem to viděl na mnoha oktáviích... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 18.12.07, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
neni to atrapa vysavače ? |
|
| Autor: | Šemik [ 18.12.07, 20:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: neni to atrapa vysavače ? |
|
| Autor: | Patr.ick [ 18.12.07, 20:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a zkoušel si to jako koncovku vyfuku???pasuje to tam nebo to je moc male nebo naopak moc velke???? |
|
| Autor: | Šemik [ 18.12.07, 20:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nezkoušel jsem to, ale už od pohledu by to paslovalo přinejmenším na klasický Š120 výfuk |
|
| Autor: | Vít [ 18.12.07, 21:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nějak takto tvarovaný výfuk bývá k vidění na starých feliciích, pokud je to ono, a jsi majitelem, věřím, že se ti to podaří dobře prodat |
|
| Autor: | Patr.ick [ 18.12.07, 22:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to neprodavej pěkně odstran tu trochu rzi stříkni to sprejem a dej si to na svoje ferarrari z dvěma R |
|
| Autor: | hans [ 18.12.07, 23:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pořádnej lauf! ALe na LIAZku to nemá! |
|
| Autor: | deekay [ 18.12.07, 23:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jak by taky mohlo, vole |
|
| Autor: | Patr.ick [ 18.12.07, 23:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo a jak si k tomu přišel si to našel na šrotáku nebo co??? |
|
| Autor: | elegant [ 19.12.07, 00:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: nějak takto tvarovaný výfuk bývá k vidění na starých feliciích, pokud je to ono, a jsi majitelem, věřím, že se ti to podaří dobře prodat Mám dotaz: neviem si vybaviť autá rady 718. Mohol by si nám poslať foto tej rady? |
|
| Autor: | hans [ 19.12.07, 00:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
elegant píše: Mám dotaz: neviem si vybaviť autá rady 718. Mohol by si nám poslať foto tej rady? 718K je 110 R, takže klasický kupátko |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|