Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Proč levo?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8061
Stránka 1 z 1

Autor:  Serifus [ 19.12.07, 01:27 ]
Předmět příspěvku:  Proč levo?

Zdravím! Dokáže mi někdo vysvětlit záhadu, proč u všech aut jako první osvětlení odejde ta žárovka vlevo nad značkou vzadu? Víte, co myslím. To, co osvětluje SPZ. Většinou je to u aut, co to mají v pátých dveřích. Už jsem viděl desítky, co měly vlevo tmu a žádné, co by to mělo obráceně. Fakt mi to hlava nebere...

Autor:  Martin [ 19.12.07, 09:38 ]
Předmět příspěvku: 

Tak asi mají elektriku taženou zleva doprava, tak těch voltíků na levý straně je malinko víc. :wink:

Autor:  Kristensen [ 19.12.07, 17:12 ]
Předmět příspěvku: 

mě nesvítí ani jedna :lol:

Autor:  Kachnis [ 20.12.07, 11:40 ]
Předmět příspěvku: 

kdyz uz se tu resi, tak proc vetsinou kdyz nekomu nesviti jedno potkavaci,jaktoze mu nejde ani obrysovy... za blbsi viditelnosti je to dost nebezpecny,protoze to vypada jakoby jela motorka..zahranicni vehikly nemaj obrysovky???

Autor:  Martin [ 20.12.07, 17:33 ]
Předmět příspěvku: 

Jestli to nebude tím, že obrysovky nevydrží tolik jako hlavní, ale nikdo si toho nevšimne, nebo na to kašle.

Autor:  Kristensen [ 20.12.07, 17:48 ]
Předmět příspěvku: 

Taky bych to tak viděl, když prdne parkovačka tak si toho člověk ani nevšimne no a pak prdne hlavní a nesvítí ani jedno.

Autor:  Ales M [ 23.12.07, 21:59 ]
Předmět příspěvku: 

Dyš se ukáže v servisu frajer a dáš mu na auto šest žárovek.... tak nejní nikterak vyjímkou.....

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/