| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| SEMIK-novy pohyblivy mezi nami... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8066 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kachnis [ 19.12.07, 15:18 ] |
| Předmět příspěvku: | SEMIK-novy pohyblivy mezi nami... |
tak den D nastal..stalo se tomu kdysi kolem poledne a ja si to precet az ted ,protoze na telefon necumim |
|
| Autor: | Ondras83 [ 19.12.07, 16:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: SEMIK-novy pohyblivy mezi nami... |
kachnis píše: tak den D nastal..stalo se tomu kdysi kolem poledne a ja si to precet az ted ,protoze na telefon necumim |
|
| Autor: | Martin 007 [ 19.12.07, 16:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To je radosti...fakt chcete tak jezdit strašně moc ??? |
|
| Autor: | Kachnis [ 19.12.07, 16:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja chtel taky, jenze sem v dobe novyho ridicaku nemel cim(legalnim) |
|
| Autor: | Martin 007 [ 19.12.07, 16:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nuže dobrá...taky když denně někam nejedu mívám pocity méněcennosti a nutkání někam vyrazit...aaaaaano |
|
| Autor: | Šemik [ 19.12.07, 17:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Karticku jeste nemáááám Jinak dík samozřejmě.. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 20.12.07, 00:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Karticku jeste nemáááám Jinak dík samozřejmě.. od 8. ledna mi za zdva měsíce bude přesně na den 18 |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|