| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Rada ohledně LCD Monitoru https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8168 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | David [ 27.12.07, 21:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Rada ohledně LCD Monitoru |
Chlapáci potřebuju poradit chci si kopovat novej monitor a jedna věc mi není jasná jakej je rozdíl ve formátu 16:9 a 16:10 co je lepší a proč dik |
|
| Autor: | Matthes [ 27.12.07, 21:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No jedna se o pomer stran, vem 16:9 ... to je supr na filmy |
|
| Autor: | Waclav [ 27.12.07, 21:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
16:10 existuje? Sem to nikdy neviděl |
|
| Autor: | David [ 27.12.07, 22:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Waclav píše: 16:10 existuje? Sem to nikdy neviděl |
|
| Autor: | Matthes [ 27.12.07, 22:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A k cemu ma slouzit? Filmy 16:9, hry 4:3 ci nejaky format pobliz ... no ne sirokouhly ... |
|
| Autor: | deekay [ 27.12.07, 22:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
predavaju sa tieto pomery: 4:3 (normal, vsetky klasicke CRT, a nieco malo LCD) 5:4 (takmer vsetky LCD co nie su sirokouhle) 16:10 (sirokouhle, vacsina sirokouhlych LCD) 16:9 (sirokouhle, zopar LCD) zo sirokouhlych by som bral ten 16:10 pretoze na sirokouhle filmy je lepsi 16:9 ale ked chces robit nieco ine tak ti tam proste ten kusok chyba, na obrazovke mas napr mozillu a je to sice siroke ale musis donemoty scrollovat aby si sa dostal nakoniec a word to iste, ked mas lupu na sirku strany tak vidis par riadkov... takze by som povedal ze 16:10 je mensie zlo ja mam najradsej klasiku 4:3 ale to sa bohuzial uz takmer neda zohnat, jedine 5:4 ktoreho zmysel nechapem.... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 27.12.07, 22:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: ja mam najradsej klasiku 4:3 ale to sa bohuzial uz takmer neda zohnat, jedine 5:4 ktoreho zmysel nechapem.... to já taky ale už se nedá skoro sehnat |
|
| Autor: | Neex [ 27.12.07, 22:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dobrý tyhle rady se hodí co nevidět budu kupovat nový monitor a moje znalosti o PC se zasekly někdy v roce 2001... ještě dnes mám 9 let starý 15" CRT monitor Premio ..ale běží pořád bez problému. Ale na nový se těším... |
|
| Autor: | deekay [ 27.12.07, 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tiez som dodnes nevedel az kym som sa nezacal hadat so kamosom ze standardny rozmer je 4:3 (to som tvrdil ja) a on ze 5:4 no kazdy mal tak trochu pravdu 5:4 je to standard pre nesirokouhle LCD (co mi pripada divne, neviem aky je problem s 4:3 ked aj vsetky standardne filmy su 4:3 alebo 16:9) |
|
| Autor: | David [ 27.12.07, 23:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No budu to používat na hry, filmy, internet, no na vše tak jakej mám teda koupit mam vybraný tahle dva tenhle je 16:10 http://www.lcdmonitor.cz/LG-L226WTQ-SF- ... or/i26157/ a nebo tenhle a net je 16:9 http://www.lcdmonitor.cz/LG-L226WTQ-PF- ... or/i29615/ |
|
| Autor: | škodař [ 28.12.07, 00:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
David píše: No budu to používat na hry, filmy, internet, no na vše tak jakej mám teda koupit mam vybraný tahle dva tenhle je 16:10 http://www.lcdmonitor.cz/LG-L226WTQ-SF- ... or/i26157/ a nebo tenhle a net je 16:9 http://www.lcdmonitor.cz/LG-L226WTQ-PF- ... or/i29615/ |
|
| Autor: | David [ 28.12.07, 00:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: David píše: No budu to používat na hry, filmy, internet, no na vše tak jakej mám teda koupit mam vybraný tahle dva tenhle je 16:10 http://www.lcdmonitor.cz/LG-L226WTQ-SF- ... or/i26157/ a nebo tenhle a net je 16:9 http://www.lcdmonitor.cz/LG-L226WTQ-PF- ... or/i29615/ |
|
| Autor: | Martin91 [ 28.12.07, 00:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A je je tady by měl zase někdo zakročit s Jazykem českým jak to tak sleduji |
|
| Autor: | Matthes [ 28.12.07, 10:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A to sem se vcera v tomhle slove taky splet |
|
| Autor: | David [ 28.12.07, 20:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ještě jsem se ptal kluku tady taky můj oblíbenej web http://www.firesport.cz/diskuze/viewtopic.php?t=23282 jo voltys to jsem já a už jsem si vybral bude to nenhle http://www.lcdmonitor.cz/LG-L226WTQ-PF- ... or/i29615/ |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|