| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Zhořelá stovenka mazec!! https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8170 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | škodař [ 27.12.07, 22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Zhořelá stovenka mazec!! |
http://www.hzs-zlkraje.cz/aktuality7/0712/378.htm Majitel vozu uvedl, že jel s autem na vánoční nákupy. Aby mu nebyla zima, tak položil za sedadlo řidiče 2 kg tlakovou nádobu na propan-butan s hořákem, který zapálil. |
|
| Autor: | Matthes [ 27.12.07, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | Kaliban123 [ 27.12.07, 22:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dobrej kokot |
|
| Autor: | patrik-hp [ 27.12.07, 23:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Asi jsou hvězdy na nesprávnym místě.....nebo nevim co se to s těma lidma děje |
|
| Autor: | Šemik [ 27.12.07, 23:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Chudák stovečka Takový lidi fakt střílet |
|
| Autor: | Martin91 [ 27.12.07, 23:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No Šemíku nevím jestli hned ale topilo by to. |
|
| Autor: | cyz [ 28.12.07, 01:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak jestli do toho 30 let lil vodu z kohoutku tak by to asi moc netopilo.... |
|
| Autor: | Martin91 [ 28.12.07, 01:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přesně tak taky zaleží jak se pan majtel o auto staral. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|