| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Klucka kuftrovych dveri: renault kangoo https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8201 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | deekay [ 29.12.07, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Klucka kuftrovych dveri: renault kangoo |
zdravim, viem ze nie skodovka, ale prave sme na lyzovacke a pokazilo sa nam otvaranie kufra na renault kangoo klucka na dverach beha naprazdno a neotvori sa kufor nemate niekto skusenost? pravdepodobne sa urvala nejaka packa alebo co. co mam odstrojit aby som sa k tomu dostal? nemam vela casu, nalady a ni triezvosti a hlavne si neviem poiadne odtial vybrat lyze dik |
|
| Autor: | michalkatka [ 30.12.07, 01:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Klucka kuftrovych dveri: renault kangoo |
deekay píše: zdravim, viem ze nie skodovka, ale prave sme na lyzovacke a pokazilo sa nam otvaranie kufra na renault kangoo klucka na dverach beha naprazdno a neotvori sa kufor nemate niekto skusenost? pravdepodobne sa urvala nejaka packa alebo co. co mam odstrojit aby som sa k tomu dostal? nemam vela casu, nalady a ni triezvosti a hlavne si neviem poiadne odtial vybrat lyze dik to bude najskôr taký plastový kĺb ako to býva aj na našich milášikoch, ide tyčka ako tiahlo na konci je naskrutkovaný taký plastový bazmek a ten sa nasadí na takú guličku na tiahle zámku... plast v zime ztuhne, praskne odlomí sa a kľučky idú na prázdno... poznáme to |
|
| Autor: | deekay [ 30.12.07, 01:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ako som nad tym rozmyslal tak to bude asi kabel lebo hoci je to klucka, sluzi pravdepodobne iba ako spinac. takze asi zlomeny kabel a to sa mi asi nechce riesit tak na to kaslem |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|