Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Klucka kuftrovych dveri: renault kangoo
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8201
Stránka 1 z 1

Autor:  deekay [ 29.12.07, 22:29 ]
Předmět příspěvku:  Klucka kuftrovych dveri: renault kangoo

zdravim, viem ze nie skodovka, ale prave sme na lyzovacke a pokazilo sa nam otvaranie kufra na renault kangoo
klucka na dverach beha naprazdno a neotvori sa kufor
nemate niekto skusenost? pravdepodobne sa urvala nejaka packa alebo co.
co mam odstrojit aby som sa k tomu dostal? nemam vela casu, nalady a ni triezvosti a hlavne si neviem poiadne odtial vybrat lyze :(
dik

Autor:  michalkatka [ 30.12.07, 01:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Klucka kuftrovych dveri: renault kangoo

deekay píše:
zdravim, viem ze nie skodovka, ale prave sme na lyzovacke a pokazilo sa nam otvaranie kufra na renault kangoo
klucka na dverach beha naprazdno a neotvori sa kufor
nemate niekto skusenost? pravdepodobne sa urvala nejaka packa alebo co.
co mam odstrojit aby som sa k tomu dostal? nemam vela casu, nalady a ni triezvosti a hlavne si neviem poiadne odtial vybrat lyze :(
dik


to bude najskôr taký plastový kĺb ako to býva aj na našich milášikoch, ide tyčka ako tiahlo na konci je naskrutkovaný taký plastový bazmek a ten sa nasadí na takú guličku na tiahle zámku... plast v zime ztuhne, praskne odlomí sa a kľučky idú na prázdno... poznáme to :?:

Autor:  deekay [ 30.12.07, 01:21 ]
Předmět příspěvku: 

ako som nad tym rozmyslal tak to bude asi kabel lebo hoci je to klucka, sluzi pravdepodobne iba ako spinac.
takze asi zlomeny kabel a to sa mi asi nechce riesit tak na to kaslem

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/