| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| KDO TO BYL!!????? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8202 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Serifus [ 29.12.07, 23:32 ] |
| Předmět příspěvku: | KDO TO BYL!!????? |
Zdravím! Tak si to šinu od nás do nejbližšího vícecivilizovaného kraje (asi 5 km na náměstí), jak to tak bývá, zamrznutý okno (díry jen pro oči), hladový oko (rezerva jede na výpary), studenej motor (cuká to, jak prasátko), už tam mám skoro 80 km/h ve vesničce a najednou za sebou vidím červenou Škůdku. Si říkám... to mu jen tak nedám. Šlapu na to, ale studená Škůdka se brání. Mám tam 90 a ten magor mě předjíždí!!!!! Koukám, červená 120L. No fuj! Už jsem mu to nevrátil, páč zabočil k tržnici, ale moje srdce stopětkaře těžce zaplakalo a musím se teď z žalu opít |
|
| Autor: | cyz [ 29.12.07, 23:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: KDO TO BYL!!????? |
S tvojí škodovkou se o to radši moc nepokoušej |
|
| Autor: | Kristensen [ 29.12.07, 23:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: KDO TO BYL!!????? |
cyz píše: S tvojí škodovkou se o to radši moc nepokoušej náhodou já jsem jednou dal na 125L motor ze 105 a i na tu pětku se to uvezlo a vytáhnul jsem z toho 130 |
|
| Autor: | cyz [ 29.12.07, 23:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: KDO TO BYL!!????? |
Tak to jsem asi neměl štěstí na dobré 105ky. Největší extrém byla škodovka co jsem dostal jako služební - ta když se blbě vyspala tak nejela víc než 60. |
|
| Autor: | Viky [ 30.12.07, 00:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: KDO TO BYL!!????? |
cyz píše: S tvojí škodovkou se o to radši moc nepokoušej Moje 105 dokazala kolem 130ti (tacho) na LPG, kdyz mela druha komora dobrou naladu... A jinak nejlepsi tuning 105ky je karburator 120. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 30.12.07, 00:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Moje 105tečka vytáhla na rovině či i udržela na krev do kopce 130 km/h dle tacho a ještě se to dalo jakš takš korigovat v mim pruhu... Maximálku s ná sem měl 155 km/h dle tacho, ale tobyla fakt rovina novej asfalt...naháněl sem kámoše ve Fobii... Zázraky se dějí... |
|
| Autor: | ondra120 [ 30.12.07, 10:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No myslim že tady docela záleží jaké díly se sejdou při montáži a jak se auto zajede...Měl jsem možnost jezdit dvouma 105L, obě rok 84, obě v dobrém stavu (jedna spíš jak nová), obě najeto kolem 100 000 km. Červená potvora nejela, netáhla, 110 byla pomalu maximálka (holt když to zajíždí začátečník je poznat) Zelená jela jak ďas...140 dle tacho nebyl problém - ve 4 lidech, hlučnost tak poloviční..Prostě 2 rozdílné auta... |
|
| Autor: | Viky [ 30.12.07, 10:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ondra120 píše: No myslim že tady docela záleží jaké díly se sejdou při montáži a jak se auto zajede...Měl jsem možnost jezdit dvouma 105L, obě rok 84, obě v dobrém stavu (jedna spíš jak nová), obě najeto kolem 100 000 km. Červená potvora nejela, netáhla, 110 byla pomalu maximálka (holt když to zajíždí začátečník je poznat) Zelená jela jak ďas...140 dle tacho nebyl problém - ve 4 lidech, hlučnost tak poloviční..Prostě 2 rozdílné auta... Hee.... tak to ty cerveny neotvirala druha komora! |
|
| Autor: | maca [ 30.12.07, 10:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škoda 120GLS r.v.1982 motor po GO na dálnici 165 tacho |
|
| Autor: | ondra120 [ 30.12.07, 12:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hee.... tak to ty cerveny neotvirala druha komora! No to prave ze ne...(sem se tam nazkoumal cim by to bylo...od karbecu k zapalovani,jestli nekde nepribrzduje kolo...)to byl ten for...proste v tom aute slo vse tak nejak ztuha, ikdyz udrzba zanedbana rozhodne nebyla..Jsou to nekdy veci mezi nebem a zemi... |
|
| Autor: | ondra120 [ 30.12.07, 13:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
maca píše: škoda 120GLS r.v.1982 motor po GO na dálnici 165 tacho jojo to je můj tajný sen motor 120 LS...vačka z eRka či Favo/Fel 50kW a c-vahadla...hlava tak 0,4-0,5 dolů jenom nevim jestli se na užovku bude hodit příčńák (jestli to nebude poněkud nevkusné) |
|
| Autor: | Jarda S. [ 30.12.07, 13:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: KDO TO BYL!!????? |
cyz píše: S tvojí škodovkou se o to radši moc nepokoušej kecy moje 105 valila v pohodě 140 |
|
| Autor: | Ondras83 [ 30.12.07, 14:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo hoši, tak něco takovýho se nám stalo ve středu večer, když sme jeli z hor, předjeli sme šháde, a asi po 6 kilometrech nás předjíždí znova (balo to u černilova, jesli sme z opočna)...nebyl to někdo odsaď...SPZ něco 1993...zelená šháde...nevíte ??? |
|
| Autor: | CROWACK [ 30.12.07, 14:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: KDO TO BYL!!????? |
Sadra17 píše: kecy moje 105 valila v pohodě 140 leda to byla užovka na 13ctkách s nízkoprofilovejma gumama |
|
| Autor: | Jarda S. [ 30.12.07, 14:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: KDO TO BYL!!????? |
CROWACK píše: Sadra17 píše: kecy moje 105 valila v pohodě 140 leda to byla užovka na 13ctkách s nízkoprofilovejma gumama 105 ko kompletní GO s pětikvaltem |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|