| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Banham 136 Spyder video https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8205 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Viky [ 30.12.07, 10:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Banham 136 Spyder video |
Videli ste? Nejde o tu "jizdu" ale o auto. http://www.youtube.com/watch?v=UQ_c8lQOQv8 |
|
| Autor: | Martin 007 [ 30.12.07, 13:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Banham 136 Spyder video |
Viky píše: Co líbí jo nebo cože ??? |
|
| Autor: | Kristensen [ 30.12.07, 14:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To je replika tohodle: http://foxtoys.inshop.cz/inshop/shop.asp?kat=430066030 |
|
| Autor: | cyz [ 30.12.07, 15:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to replika toho co píše Kristensen, zajímavé je to že to je replika na podvozku Škoda 130 (136) i se škodováckým motorem |
|
| Autor: | Kristensen [ 30.12.07, 15:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: Je to replika toho co píše Kristensen, zajímavé je to že to je replika na podvozku Škoda 130 (136) i se škodováckým motorem No ono totiž na kterým jiným autě než škodovce by jsi to chtěl postavit aby to byla co nejvěrohodnější pokud možno nejlacinější replika, když porsche má (mělo) stejnou koncepci jako šáde (motor za zadní nápravou). Já myslím že žádný kromě ještě Brouka a možná starších ferrari ale s nima by to asi nebylo o moc lacinější než origo 550 Spyder No a Malucha a fiata 600 nepočítám |
|
| Autor: | Viky [ 30.12.07, 15:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: cyz píše: Je to replika toho co píše Kristensen, zajímavé je to že to je replika na podvozku Škoda 130 (136) i se škodováckým motorem No ono totiž na kterým jiným autě než škodovce by jsi to chtěl postavit aby to byla co nejvěrohodnější pokud možno nejlacinější replika, když porsche má (mělo) stejnou koncepci jako šáde (motor za zadní nápravou). Já myslím že žádný kromě ještě Brouka a možná starších ferrari ale s nima by to asi nebylo o moc lacinější než origo 550 Spyder No a Malucha a fiata 600 nepočítám No vono je to dobry i proto ze Brouk i stary Porsche maji roztec 4x130, takze na tohle jdou i puvodni kola. |
|
| Autor: | Kristensen [ 30.12.07, 15:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo to jsi mi připomněl, není někde katalog v elektronické podobě se všema roztečema děr na všechny auta? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|