Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Banham 136 Spyder video
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8205
Stránka 1 z 1

Autor:  Viky [ 30.12.07, 10:57 ]
Předmět příspěvku:  Banham 136 Spyder video

Videli ste?

Nejde o tu "jizdu" ale o auto. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=UQ_c8lQOQv8

Autor:  Martin 007 [ 30.12.07, 13:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Banham 136 Spyder video

Viky píše:
Videli ste?

Nejde o tu "jizdu" ale o auto. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=UQ_c8lQOQv8


Co líbí jo nebo cože ??? :D

Autor:  Kristensen [ 30.12.07, 14:21 ]
Předmět příspěvku: 

To je replika tohodle:
http://foxtoys.inshop.cz/inshop/shop.asp?kat=430066030

Autor:  cyz [ 30.12.07, 15:35 ]
Předmět příspěvku: 

Je to replika toho co píše Kristensen, zajímavé je to že to je replika na podvozku Škoda 130 (136) i se škodováckým motorem

Autor:  Kristensen [ 30.12.07, 15:41 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
Je to replika toho co píše Kristensen, zajímavé je to že to je replika na podvozku Škoda 130 (136) i se škodováckým motorem


No ono totiž na kterým jiným autě než škodovce by jsi to chtěl postavit aby to byla co nejvěrohodnější pokud možno nejlacinější replika, když porsche má (mělo) stejnou koncepci jako šáde (motor za zadní nápravou). Já myslím že žádný kromě ještě Brouka a možná starších ferrari ale s nima by to asi nebylo o moc lacinější než origo 550 Spyder :lol:

No a Malucha a fiata 600 nepočítám :lol: :lol: :lol:

Autor:  Viky [ 30.12.07, 15:51 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
cyz píše:
Je to replika toho co píše Kristensen, zajímavé je to že to je replika na podvozku Škoda 130 (136) i se škodováckým motorem


No ono totiž na kterým jiným autě než škodovce by jsi to chtěl postavit aby to byla co nejvěrohodnější pokud možno nejlacinější replika, když porsche má (mělo) stejnou koncepci jako šáde (motor za zadní nápravou). Já myslím že žádný kromě ještě Brouka a možná starších ferrari ale s nima by to asi nebylo o moc lacinější než origo 550 Spyder :lol:

No a Malucha a fiata 600 nepočítám :lol: :lol: :lol:


No vono je to dobry i proto ze Brouk i stary Porsche maji roztec 4x130, takze na tohle jdou i puvodni kola.

Autor:  Kristensen [ 30.12.07, 15:58 ]
Předmět příspěvku: 

jo to jsi mi připomněl, není někde katalog v elektronické podobě se všema roztečema děr na všechny auta?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/