| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| 3D model sportovního výfuku 120LS/A https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8218 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Martin 007 [ 30.12.07, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jůůů ten sem dělal na Mustanga a 250dinu... |
|
| Autor: | ondra120 [ 30.12.07, 23:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Jůůů ten sem dělal na Mustanga a 250dinu... Tento systém laufu na 2 takt? Sem teda měl představu že tam se dělají jiné typy výfuků... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 30.12.07, 23:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mě bylo na Mustangu 13 let a na 250dině 15 let...učil sem se svářet atd...Už při výrobě sem udělal dvojnásobek děr a při první jízdě se to dusilo, tak sem čapnul roksor a prorazil tu kuželovou přepážku a už to jelo... Zvuk výborný a při podřazení to střelilo - jů |
|
| Autor: | Kristensen [ 30.12.07, 23:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ten jsem měl na první šáde a fakt to bylo znát hlavně to na to jelo ve 4000rpm a víc |
|
| Autor: | CROWACK [ 31.12.07, 03:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: 3D model sportovního výfuku 120LS/A |
patrik-hp píše: Šikovnej si...To máš v CADu?...? tipuju cathii, invertor pokud vím vypadá jinak |
|
| Autor: | ondra120 [ 31.12.07, 09:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to v Catii-v něčem jiném už odmítám dělat:) Toto je jenom takové hraní...v práci kreslím daleko větší prasárny |
|
| Autor: | ondra120 [ 31.12.07, 09:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Mě bylo na Mustangu 13 let a na 250dině 15 let...učil sem se svářet atd...Už při výrobě sem udělal dvojnásobek děr a při první jízdě se to dusilo, tak sem čapnul roksor a prorazil tu kuželovou přepážku a už to jelo... Zvuk výborný a při podřazení to střelilo - jů tož to jo...já sem dělal výfuk na fichtla trochu jinak, úplně bez přepážky, vlastně jenom koleno s co největším poloměrem, potom velká kuželová komora a výstupní trubka, kterou se to ladilo-zkracováním (podle toho jak si to chtěl točit a kde měl ležet max. krouťák (no u padesátky jestlitomu tak de říct No ale na banditovi sem toto už neřešil:) Dal sem tam Viper, systém je něco na způsob toho škodováckého, zpívá krásně:)zvlášť při podřazení nebo ubrání plynu:) Jojo být slyšet je v dnešní době taky jedno z pravidel aktivní bezpečnosti |
|
| Autor: | stangha [ 31.12.07, 12:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
moc hezký |
|
| Autor: | Martin 007 [ 31.12.07, 12:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak sem psal výše že sem to dělal jako klučina...pokud ale nemáš CO tak musíš jako já cvičit zručnost s balenou elektrodou...navíc sem si brnkal na nervy trafem...následný invertor už byl lepší Všechno jde když se chce... |
|
| Autor: | stangha [ 31.12.07, 13:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a jaký k tomu potřebuju ingredience kromě COčka? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 31.12.07, 13:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Par metrů lešeňovky...mraky plechu...vrtačku vrtáky...až budeš vrtat těch 300 děr rezonátoru, tak se zasereš...na todle je lepší něco slabšího než lešeňovka No pak nůžky na plech...prostě vercajk a šikovný ruce...dále hlavně představivost a umět si poradit... |
|
| Autor: | Kristensen [ 31.12.07, 13:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
stangha píše: a jaký k tomu potřebuju ingredience kromě COčka? jestli chceš můžu ti poslat ofocený plánky na mejl a nějaký to kecání co jak a z čeho |
|
| Autor: | stangha [ 31.12.07, 13:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: stangha píše: a jaký k tomu potřebuju ingredience kromě COčka? jestli chceš můžu ti poslat ofocený plánky na mejl a nějaký to kecání co jak a z čeho to by byla paráda, pošlu ti ten mail... |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|