Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

3D model sportovního výfuku 120LS/A
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8218
Stránka 1 z 3

Autor:  ondra120 [ 30.12.07, 22:04 ]
Předmět příspěvku:  3D model sportovního výfuku 120LS/A

Tak sem se doma nudil a začal sem kreslit 3D model (v kačeně:) ) sportovního výfuku 120LS/A (podle knihy Sportovní úpravy Š105/120/130). Ještě to není hotové, ale jak bude můžu to dát k dispozici, třeba se to bude někomu hodit jako modely pro pálení laserem...udělat rozviny není problém. Časem eště hodím do 3Dečka další ptákovinky na škůdky:)

Obrázek

Autor:  Martin 007 [ 30.12.07, 22:12 ]
Předmět příspěvku: 

Jůůů ten sem dělal na Mustanga a 250dinu... :P známe :D

Autor:  ondra120 [ 30.12.07, 23:03 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Jůůů ten sem dělal na Mustanga a 250dinu... :P známe :D


Tento systém laufu na 2 takt? Sem teda měl představu že tam se dělají jiné typy výfuků...:)

Autor:  Martin 007 [ 30.12.07, 23:18 ]
Předmět příspěvku: 

Mě bylo na Mustangu 13 let a na 250dině 15 let...učil sem se svářet atd...Už při výrobě sem udělal dvojnásobek děr a při první jízdě se to dusilo, tak sem čapnul roksor a prorazil tu kuželovou přepážku a už to jelo... :lol: :lol: :lol:

Zvuk výborný a při podřazení to střelilo - jů :D :D :D to byly časy...pak se to obalilo olejem a jelo to všedně řekněme...ale pořád lepší než rybiny nebo doutníky... :idea:

Autor:  Kristensen [ 30.12.07, 23:38 ]
Předmět příspěvku: 

ten jsem měl na první šáde a fakt to bylo znát hlavně to na to jelo ve 4000rpm a víc

Autor:  patrik-hp [ 31.12.07, 00:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: 3D model sportovního výfuku 120LS/A

ondra120 píše:
Tak sem se doma nudil a začal sem kreslit 3D model (v kačeně:) ) sportovního výfuku 120LS/A (podle knihy Sportovní úpravy Š105/120/130). Ještě to není hotové, ale jak bude můžu to dát k dispozici, třeba se to bude někomu hodit jako modely pro pálení laserem...udělat rozviny není problém. Časem eště hodím do 3Dečka další ptákovinky na škůdky:)

Obrázek



Šikovnej si...To máš v CADu?...?

Autor:  CROWACK [ 31.12.07, 03:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: 3D model sportovního výfuku 120LS/A

patrik-hp píše:
Šikovnej si...To máš v CADu?...?

tipuju cathii, invertor pokud vím vypadá jinak :wink: ...

Autor:  ondra120 [ 31.12.07, 09:13 ]
Předmět příspěvku: 

Je to v Catii-v něčem jiném už odmítám dělat:) Toto je jenom takové hraní...v práci kreslím daleko větší prasárny :lol:

Autor:  ondra120 [ 31.12.07, 09:20 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Mě bylo na Mustangu 13 let a na 250dině 15 let...učil sem se svářet atd...Už při výrobě sem udělal dvojnásobek děr a při první jízdě se to dusilo, tak sem čapnul roksor a prorazil tu kuželovou přepážku a už to jelo... :lol: :lol: :lol:

Zvuk výborný a při podřazení to střelilo - jů :D :D :D to byly časy...pak se to obalilo olejem a jelo to všedně řekněme...ale pořád lepší než rybiny nebo doutníky... :idea:


tož to jo...já sem dělal výfuk na fichtla trochu jinak, úplně bez přepážky, vlastně jenom koleno s co největším poloměrem, potom velká kuželová komora a výstupní trubka, kterou se to ladilo-zkracováním (podle toho jak si to chtěl točit a kde měl ležet max. krouťák (no u padesátky jestlitomu tak de říct :lol: :lol: ). Ale jelo to luxusně.

No ale na banditovi sem toto už neřešil:) Dal sem tam Viper, systém je něco na způsob toho škodováckého, zpívá krásně:)zvlášť při podřazení nebo ubrání plynu:) Jojo být slyšet je v dnešní době taky jedno z pravidel aktivní bezpečnosti :lol:

Autor:  stangha [ 31.12.07, 12:53 ]
Předmět příspěvku: 

moc hezký :D a dá se to v domácích podmínkách udělat? docela by se mi to na rapídkovi líbilo :D

Autor:  Martin 007 [ 31.12.07, 12:59 ]
Předmět příspěvku: 

Tak sem psal výše že sem to dělal jako klučina...pokud ale nemáš CO tak musíš jako já cvičit zručnost s balenou elektrodou...navíc sem si brnkal na nervy trafem...následný invertor už byl lepší :twisted:

Všechno jde když se chce... :!:

Autor:  stangha [ 31.12.07, 13:03 ]
Předmět příspěvku: 

a jaký k tomu potřebuju ingredience kromě COčka? :lol:

Autor:  Martin 007 [ 31.12.07, 13:07 ]
Předmět příspěvku: 

Par metrů lešeňovky...mraky plechu...vrtačku vrtáky...až budeš vrtat těch 300 děr rezonátoru, tak se zasereš...na todle je lepší něco slabšího než lešeňovka :D :D :D

No pak nůžky na plech...prostě vercajk a šikovný ruce...dále hlavně představivost a umět si poradit...

Autor:  Kristensen [ 31.12.07, 13:37 ]
Předmět příspěvku: 

stangha píše:
a jaký k tomu potřebuju ingredience kromě COčka? :lol:


jestli chceš můžu ti poslat ofocený plánky na mejl a nějaký to kecání co jak a z čeho

Autor:  stangha [ 31.12.07, 13:38 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
stangha píše:
a jaký k tomu potřebuju ingredience kromě COčka? :lol:


jestli chceš můžu ti poslat ofocený plánky na mejl a nějaký to kecání co jak a z čeho


to by byla paráda, pošlu ti ten mail...

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/