Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

SILVESTR - PF 2008
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8233
Stránka 1 z 2

Autor:  zokot [ 31.12.07, 17:56 ]
Předmět příspěvku:  SILVESTR - PF 2008

Všechno nej nej do Novýho roku 2008! Ať je šťastný a veselý.

PS: Jak to budete slavit?

Autor:  Matthes [ 31.12.07, 18:59 ]
Předmět příspěvku: 

Vam tez mladezi. Zadne kolize, malo rezu, prasklych hlav a podobnych neprijemnosti :P

Jinak ja slavim praci na motoru.

Autor:  Šemik [ 31.12.07, 19:00 ]
Předmět příspěvku: 

Taky preji vse nejlepsi :D

Ja slavim praci na lukasu :twisted:

Autor:  hans [ 31.12.07, 19:31 ]
Předmět příspěvku: 

Taky vám přeju vše nej, prostě co kdo potřebujete! :wink:

Navzdory asi dvěma pozváním nic slavit nebudu, protože podle mě není co... Povinně se ožrat jenom proto, že si někdo vymyslel, že 31.prosince se bude chlastat, se mi jaksi nezdá....

Autor:  maca [ 31.12.07, 20:23 ]
Předmět příspěvku: 

Také se připojuju vše nej v roce 2008 :wink:

ja slavim tim že hlídam naše štěnátko rtw,strašně se bojí dělbuchů a rachejtlí
Obrázek

Autor:  zokot [ 31.12.07, 20:25 ]
Předmět příspěvku: 

taky dnes hlídám německýho ovčáka

Autor:  patrik-hp [ 31.12.07, 21:12 ]
Předmět příspěvku: 

Šťastný a veselý Nový celý rok 2008 a splnění vašich přání....Zdraví ať vás provází.....všechno ostatní je to druhé.... :wink:

Autor:  kofi [ 31.12.07, 21:23 ]
Předmět příspěvku: 

Tiez vsetko naj do noveho roka, najma zdravia a nech sa vam vsetko dari, a vela pohodovych kilometrov.

Autor:  madmax [ 31.12.07, 22:27 ]
Předmět příspěvku: 

Taky vam preju vsechno nejlepsi a predevsim to zdravi
Jen se mi zda, ze je tady nejako moc lidi :D , pul desaty a tady je lidi jak v poledne

Autor:  party_boy [ 31.12.07, 23:41 ]
Předmět příspěvku: 

Tak přeju :D

Ale já tohle nějak neslavim. Kua tam je kravál venku.

Autor:  bobo23 [ 1.1.08, 06:13 ]
Předmět příspěvku: 

Taky přeju vše nej... oslavil sem to tak, že sem s kámošama chvilku poseděl v hospodě a potom se vytratil...

Autor:  Viky [ 1.1.08, 11:12 ]
Předmět příspěvku: 

My sme hlidali naseho Retrievera, taky se mu delobuchy nejak nelibjej, ale nevysiluje, jenom chce bejt s nama, takze toho sproste zneuzil, sezral chlebicky a bramburky a spal tu az do rana (Jinak je venkovni).

No.. a my jsme se venovali party ve 4 lidech. Doslo i na Hlozka s Kotvaldem! :-)
Skoncili sme v pul ctvrty. :-)

A v 8:35 nam volala nase mila dcerka a by nam poprala stastnej novej rok!!!! :evil:
Jak na novej rok tak po celej rok. :roll:

Autor:  Matthes [ 1.1.08, 12:35 ]
Předmět příspěvku: 

Viky píše:
Doslo i na Hlozka s Kotvaldem! :)
Skoncili sme v pul ctvrty. :)


Aspon ze nedoslo na Evu a Vaska :)

Autor:  Viky [ 1.1.08, 12:42 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Viky píše:
Doslo i na Hlozka s Kotvaldem! :)
Skoncili sme v pul ctvrty. :)


Aspon ze nedoslo na Evu a Vaska :)

Zas tak nality sme nebyli. :-)

Autor:  Martin 007 [ 1.1.08, 19:15 ]
Předmět příspěvku: 

Tož já valil se sdrbanýma MXTéčkama na Seč ke kámošovi na chatu to tam pořádně oslavit a majinko rána pod pás to počasí...autí sem nikde nevilil, ale lidi to nechápali proč jedu 5 - 10 km/h :D :D :D Akorath mě málem vytlačili ze silnice dva borci v Lancie Delta Integrale a Subaru Impreza WRX STi :D :D :D ti to totiž asi nemohli rozchodit ubec tu moji rychlost a brali každou zatáčku dveřma napřed...

Takže už vim, že s těmito pneu v namrzlim kopci zastavim i se rozjedu...sice hodně za pomocí spojky a ručky nebo se rozjíždim 100 metrů no :D :D :D

Ale nasráno v kalhotech mám ještě ted :(

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/