Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

teplota procaku
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8294
Stránka 1 z 4

Autor:  deekay [ 4.1.08, 21:17 ]
Předmět příspěvku:  teplota procaku

sory ze to sem pletem
poskladal som si novy komp, este tam nemam disk
zapol som ho len tak pre sranu ci ide, a vsetko ok, ale ked som si kukol teplotu procaku tak 80 stupnov :shock: :shock: ale bezi v poho... a nestupa, vetrak ide pomaly, vobec sa ho doska nesnazi zrychlit.
je to core 2 duo, co to moze byt? nerad by som ho hned odpalil

Autor:  Vít [ 4.1.08, 21:20 ]
Předmět příspěvku: 

a jsou to urcite stupne Celsiovy? 80 je podle me strasne moc...

Autor:  Matthes [ 4.1.08, 21:20 ]
Předmět příspěvku: 

Kup si lepci chladic pokud mas ten origo, stoji za pikacu. Jinak procak vydrzi i 120°C pro pripady ze by to nejaky debil zapnul bez chladice, je tam pojistka ktera ho vypne.

Neco takovyho :)

Autor:  madmax [ 4.1.08, 21:22 ]
Předmět příspěvku: 

Treba to ma zabudovanej varic, to vis moderni technika de strasne dopredu

Autor:  deekay [ 4.1.08, 21:25 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
a jsou to urcite stupne Celsiovy? 80 je podle me strasne moc...


je to celzia, v zatvorke je nejak 130 F
dufam ze som zle nenasadil chladic, to by sa ale skor prehrialo za sekundu

Autor:  deekay [ 4.1.08, 21:27 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Kup si lepci chladic pokud mas ten origo, stoji za pikacu. Jinak procak vydrzi i 120°C pro pripady ze by to nejaky debil zapnul bez chladice, je tam pojistka ktera ho vypne.

Neco takovyho :)


Boxovany je stale zabaleny, mam toto:
Obrázek

Autor:  Matthes [ 4.1.08, 21:28 ]
Předmět příspěvku: 

Kolik pak si dal pasty na procak? A bilou nebo stribrnou?

EDIT: Hele co to je katang nebo co je to za znacku :shock: Neznajem :( Asi bych volil neco znamejsiho, kdo vi jesi je v tech trubickach medium :lol:

Autor:  deekay [ 4.1.08, 21:31 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Kolik pak si dal pasty na procak? A bilou nebo stribrnou?

EDIT: Hele co to je katang nebo co je to za znacku :shock: Neznajem :( Asi bych volil neco znamejsiho, kdo vi jesi je v tech trubickach medium :lol:


bilau, predtym som daval striebornu, este z nej daco mam.
scythe su ultratiche vykonne coolery, ziadny zasrany thermaltake :D

edit: thermaltake som mal:
dodrbalo sa lozisko
pokazil sa odpor v regulatore
a aj samotny spinac

a kazdemu jednemu z vas odporucam: NIKIDY NIDKY v zivote si nekupte thermaltake!!

Autor:  Matthes [ 4.1.08, 21:38 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
bilau, predtym som daval striebornu, este z nej daco mam.
scythe su ultratiche vykonne coolery, ziadny zasrany thermaltake :D


A kolik si dal ty pasty, kdyz das hodne tak je z ni dobra tepelna isolace. :)

Autor:  Vít [ 4.1.08, 21:38 ]
Předmět příspěvku: 

jesli tam je bila nebo stribrna je sice rozdil, ale nemuze to delat nekolik desitek stupnu navic, tam bude ten chladic bude blbe nasazenej, nebo vubec nefunguje ten teplovod, ja bych ten chladic sundal, strcil tam box. Hele a je to opravdu tak teply? Jako na dotek nebo tak... ponevadz to taky treba muze jen lhat cidlo

Autor:  deekay [ 4.1.08, 21:53 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
jesli tam je bila nebo stribrna je sice rozdil, ale nemuze to delat nekolik desitek stupnu navic, tam bude ten chladic bude blbe nasazenej, nebo vubec nefunguje ten teplovod, ja bych ten chladic sundal, strcil tam box. Hele a je to opravdu tak teply? Jako na dotek nebo tak... ponevadz to taky treba muze jen lhat cidlo


dal som ho dole a ta pasta nebola vobec roztlacena takze bol zle nasadeny :oops:
ale ta redukcia je dost retardovana, skusim to spravit
inac chladic je vykonnejsi a tichsi ako box a v studiu potrebujem tichy komp

Autor:  Matthes [ 4.1.08, 21:57 ]
Předmět příspěvku: 

No vono cely to upevneni chladice na LGA775 je dost dementni :( Meli to soudruzi vymyslet lepe.

Autor:  deekay [ 4.1.08, 21:58 ]
Předmět příspěvku: 

jak tak pozeram tak sa to neda lepsie nasadit, pod procakom bude furt medzera asi 2mm, kde nastala chyba? :?

Autor:  Matthes [ 4.1.08, 22:04 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
jak tak pozeram tak sa to neda lepsie nasadit, pod procakom bude furt medzera asi 2mm, kde nastala chyba? :?


A zacvakavas to tam poradne? Pouzij silu Luku.

Autor:  cyz [ 4.1.08, 22:04 ]
Předmět příspěvku: 

Heh - to ti ještě neshořelo?

Stránka 1 z 4 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/