Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Podlaha
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8352
Stránka 1 z 2

Autor:  McLukas [ 8.1.08, 09:26 ]
Předmět příspěvku:  Podlaha

Den.

Pánové potřeboval bych potvrdit,nebo rozmluvit jednu myšlenku.
Na Rozárce je většina plechařiny v naprostém pořádku až na podlahu.Vyvaření se bojím,tak mne napadlo:
Je reálné,nebo spíš-není úplná blbost podlahu zdvojit???
Představa je taková,že bych z vnitřní strany nechal od klempíře udělat z pozinku druhou podlahu,která by navařila po obvodu k středovému tunelu a prahům..... Mezi staré a nové plechy izolaci v podobě medvědích h...,nebo tlumex,či něco na ten způsob.
Je to úplná blbost,nebo ne???Stávající podlaha sice není úplně jako cedník,leč už z ní začínám mít respect.

Autor:  Martin [ 8.1.08, 09:34 ]
Předmět příspěvku: 

Já bych ti to nedoporučoval, jak se na sebe přiklopí dva plechy, tak to vždy dělá neplechu, je tam vlhkost, dostane se tam sůl a budeš se divit jak rychle to prohnilo. Ta podlaha většinou bývá špatná jen na krajích, takže stačí vyříznout pruh a nahradit ho novým plechem. Pokud by byla celá špatná, tak lze sehnat jinou podlahu a celou ji vyměnit, kdysi se to u nás najednom autě taky dělalo, ještě autogenem.

Autor:  McLukas [ 8.1.08, 09:43 ]
Předmět příspěvku: 

Martin píše:
Já bych ti to nedoporučoval, jak se na sebe přiklopí dva plechy, tak to vždy dělá neplechu, je tam vlhkost, dostane se tam sůl a budeš se divit jak rychle to prohnilo. Ta podlaha většinou bývá špatná jen na krajích, takže stačí vyříznout pruh a nahradit ho novým plechem. Pokud by byla celá špatná, tak lze sehnat jinou podlahu a celou ji vyměnit, kdysi se to u nás najednom autě taky dělalo, ještě autogenem.


No jo,když já mám strach,že když začnu odstrojovat trubky brzd,krycí plech tunelu,tak že už to nebudu mít dát za co zpátky.Ona ta podlaha pod nánosy gumoasfaltu a tlumexu nevypadá úplně nejhůř,ale kolem trubek na původní hever....
Na jedný straně už to bylo vylomený.S tou vlhkostí máš samozřejmě pravdu,ale toho řezání a výměn se prostě bojím.
Asi se na to vybodnu úplně.Uvidím na jaře,až to odstrojím zevnitř.Jak to bude vypadat.

Autor:  Kachnis [ 8.1.08, 12:28 ]
Předmět příspěvku: 

ted to zacakej nejakym mastnym bordelem a na jare budes moudrejsi, odvaznejsi..rohodne nezdvojovat plechy... a urcite ji nebudes muset rezat celo... trubky na hever sou jasny...drzi se tam v zime sul, je to pristupny, proto to rezne...vyriznes to jen okolo a nahradis novym.... pokud mas flexu, chapavou manzelku a svarecku neni problem :)

Autor:  slovacek.milos [ 8.1.08, 12:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Podlaha

McLukas píše:
Den.

Pánové potřeboval bych potvrdit,nebo rozmluvit jednu myšlenku.
Na Rozárce je většina plechařiny v naprostém pořádku až na podlahu.Vyvaření se bojím,tak mne napadlo:
Je reálné,nebo spíš-není úplná blbost podlahu zdvojit???
Představa je taková,že bych z vnitřní strany nechal od klempíře udělat z pozinku druhou podlahu,která by navařila po obvodu k středovému tunelu a prahům..... Mezi staré a nové plechy izolaci v podobě medvědích h...,nebo tlumex,či něco na ten způsob.
Je to úplná blbost,nebo ne???Stávající podlaha sice není úplně jako cedník,leč už z ní začínám mít respect.


a už jsi někdy zkoušel navařit pozinkovanou podlahu? klempíři dělají z 0.55 mm pozinku to nejsou karosáři, a co nějaká vybavení, brusky CO2, nůžky na plech, kladiva to máš? jestli máš vrtačku tak tu podlahu zevnitř napaplej sezistin s vazelinou připlácni na do plech tak 0.8-1 provrtej zevnitř prošrubuj a zespodu to pozatírej miloš

Autor:  Martin [ 8.1.08, 13:04 ]
Předmět příspěvku: 

McLukas píše:
No jo,když já mám strach,že když začnu odstrojovat trubky brzd,krycí plech tunelu,tak že už to nebudu mít dát za co zpátky.Ona ta podlaha pod nánosy gumoasfaltu a tlumexu nevypadá úplně nejhůř,ale kolem trubek na původní hever....


To záleží, jak to vypadá. My jsme měnili jen pruhy plechu vedle prahů, vepředu u podběhů a zadní část podlahy. U tunelu to bylo vždy OK, takže tam jsme se šťourat nemuseli. Uvidíš, třeba to nebude nutné.

Autor:  Martin [ 8.1.08, 13:07 ]
Předmět příspěvku: 

No a ten pozink asi nebude mít cenu, nejslabší místo je stejně svár a tam se to opálí, takže stačí obyč plech, my jsme použivali 1,5mm na podlahu a části podvozku a 1mm na méňe choulostivé části nebo složité tvary.

Autor:  McLukas [ 8.1.08, 13:21 ]
Předmět příspěvku: 

Oki,díky za názory.
O materiál a potřeby k práci není nouze,udělali by mi to v práci,ale šlo mi o to,jestli se do toho vůbec pouštět.
Vypadá to,že opravdu počkám až úplně slezou ty bílý sra... ze silnic a udělá se teplo.Odstrojím koberce a uvidím.Buď mě nejdřív trefí a budu s tím muset něco porobit,nebo to jen natřu.

Tedy zatím

Autor:  McLukas [ 8.1.08, 13:23 ]
Předmět příspěvku: 

kachnis píše:
.... pokud mas flexu, chapavou manzelku a svarecku neni problem :)


Chápavou manželku??? No,chápe,že se s tím musí něco dělat,ale nechápe,proč musím hodiny tvrdnout v garáži :?

Autor:  slovacek.milos [ 8.1.08, 15:12 ]
Předmět příspěvku: 

McLukas píše:
Chápavou manželku??? No,chápe,že se s tím musí něco dělat,ale nechápe,proč musím hodiny tvrdnout v garáži :?


ta moje to nepochopila nikdy asi nějaká krpa v řídící jednotce, no nakonec jsem ji musel vyměnit miloš

Autor:  CROWACK [ 8.1.08, 15:28 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
ta moje to nepochopila nikdy asi nějaká krpa v řídící jednotce, no nakonec jsem ji musel vyměnit miloš

tak to už je moc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Autor:  Martin 007 [ 8.1.08, 15:31 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
ta moje to nepochopila nikdy asi nějaká krpa v řídící jednotce, no nakonec jsem ji musel vyměnit miloš


Jak je vidět, tak Miloš si umí vždy poradit :idea: :D

Autor:  slovacek.milos [ 8.1.08, 15:43 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Jak je vidět, tak Miloš si umí vždy poradit :idea: :D


tak ono doba jde dopředu ta druhá má oba erbegy a přímé vstřikování, v kůži, klima, nežere, dobře ji to pálí, řídící jednotka bez závad, no spokojenost , akorát pořád vaří jestli termostat nebo co miloš

Autor:  Martin 007 [ 8.1.08, 15:48 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:

tak ono doba jde dopředu ta druhá má oba erbegy a přímé vstřikování, v kůži, klima, nežere, dobře ji to pálí, řídící jednotka bez závad, no spokojenost miloš


Ha...pochvala :idea: :lol:

Autor:  Serifus [ 8.1.08, 16:33 ]
Předmět příspěvku: 

Pjěna :lol: :lol: :lol: :lol:

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/