Po čertech zajímavá koncepce...
| Autor |
Zpráva |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
 Po čertech zajímavá koncepce...
Zdravím! Znáte? Mám rozpačité pocity, ale asi se mi to líbí
http://www.youtube.com/watch?v=CDu2UoDm ... re=related
Btw... jak to dostal na značky?????
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 14.1.08, 21:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
asi tak jako že mi leží pod stolem značky s 9 měsíců platnou stk 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 14.1.08, 21:47 |
|
 |
|
Dr Meduza
Registrován: 7.2.07, 13:01 Příspěvky: 397 Bydliště: Praha
|
kdyz je tam motor co splnuje dnesni emise, tak to muzes prihlasit jako stavbu novyho auta (vim ze sem neco takovyho zvazoval a resil sem to s uradama a bylo mi receno neco jako ze kdyz to splni emise a naky ty nalezitosti, tak se to nak zaridit da)
_________________ Rezorit 136L LPG rv 90 vymena za Hnujdai Coupe 2.0 LPG
|
| 14.1.08, 21:54 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Už jsem to viděl a dlouho jsem přemýšlel, co mi ten předek připomíná. Dneska mi to došlo, předjel jsem kamion, který měl stejná světla, i ta maska byla podobná.
Mi se to nelíbí, ta střecha je nějaká divná. 
|
| 14.1.08, 21:56 |
|
 |
|
maca
Registrován: 16.11.07, 12:13 Příspěvky: 910 Bydliště: Úhonice
|
světla jsou s Octavie II 
|
| 14.1.08, 23:04 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
ja neviem no skoda bola toho rapida  a na papieroch to asi nema  viac sa mi pacil ked bol origo AZNP 
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 15.1.08, 00:01 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
maca píše: světla jsou s Octavie II 
Jo jo jak rikas je to z octavky -ale jak to asi muze potom svitit?? Jsou konstruovany do jine polohy nez je tam tuner umistil, tak pochybuju o velkolepem osvetleni vozovky v noci 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 15.1.08, 00:02 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
To už se řešilo v jiné diskusi, pokud si pamatuji, jsou tam xenony otočené o 90°, takže to svítí normálně.
|
| 15.1.08, 00:06 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
fatal píše: ....takže to svítí normálně.
ale stejně se s tím nedá nikam jet...je to jen na vystavování.
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 15.1.08, 00:09 |
|
 |
|
fatal
rejpal
Registrován: 26.4.06, 15:18 Příspěvky: 18477
|
Radic píše: ale stejně se s tím nedá nikam jet...je to jen na vystavování.
Však ani v tom filmečku s tím nejel rychleji než krokem. A asi ví proč. 
|
| 15.1.08, 00:17 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
Dr Meduza píše: kdyz je tam motor co splnuje dnesni emise, tak to muzes prihlasit jako stavbu novyho auta (vim ze sem neco takovyho zvazoval a resil sem to s uradama a bylo mi receno neco jako ze kdyz to splni emise a naky ty nalezitosti, tak se to nak zaridit da)
Na tohle jsem se tu ve foru už ptal a nikdo mi nebyl schopen říct detailně ty věci. Když někdo řekne, že je to o prachách, tak to moc nepomůže 
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 15.1.08, 06:36 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Serifus píše: Dr Meduza píše: kdyz je tam motor co splnuje dnesni emise, tak to muzes prihlasit jako stavbu novyho auta (vim ze sem neco takovyho zvazoval a resil sem to s uradama a bylo mi receno neco jako ze kdyz to splni emise a naky ty nalezitosti, tak se to nak zaridit da) Na tohle jsem se tu ve foru už ptal a nikdo mi nebyl schopen říct detailně ty věci. Když někdo řekne, že je to o prachách, tak to moc nepomůže 
tohle se řešilo na virtu x-krát. Malý výňatek od jednoho člena:
Vážený pane XXX,
ve věci schvalování jednotlivě vyrobených vozidel Vám sdělujeme, že ve smyslu zákona 56/2001 Sb. a vyhlášky 341/2002 Sb. je výroba jednotlivého vozidla možná. Takto vyrobené vozidlo musí splňovat požadavky současně platných předpisů zejména týkající se emise škodlivin, elektromagnetické kompatibility, vnějšího hluku, brzd. Z toho vyplývá, že vozidlo lze vyrobit s použitím nejnovějších typů zejména hnacího agregátu. Postup schvalování jednotlivě vyrobeného vozidla je uveden v §§ 29-33 zákona 56/2001 Sb. resp. vyhlášky 341/2002 Sb. § 37 (Příloha č.6). Využití konstrukčních celků či dílů sériově vyráběných vozidel je možné. Podmínky schválení stanoví obecní úřad v místě Vašeho bydliště u kterého podáte "Žádost o schválení vozidla". Testování vozidla spadá do kompetence "Zkušební stanice", které fungují při některých STK. Pokud schvalovací orgán rozhodne o provedení testu pověřenou zkušebnou (např. TÜV SÜV Auto CZ) je nutno počítat s náklady min 100 000,- Kč.
|
| 15.1.08, 08:04 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
MATTESS píše: ve věci schvalování jednotlivě vyrobených vozidel Vám sdělujeme, že ......
takže pokud si jen budu rvát do káry motor z fáčka tak je šance že za 100 000 mě to schválí jako nový typ auta...  i když v tomto oranžovém čemsi je 2,8 V6...chtěl bych ale vážně vidět ty emise... 
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 15.1.08, 08:26 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
Radic píše: MATTESS píše: ve věci schvalování jednotlivě vyrobených vozidel Vám sdělujeme, že ...... takže pokud si jen budu rvát do káry motor z fáčka tak je šance že za 100 000 mě to schválí jako nový typ auta...  i když v tomto oranžovém čemsi je 2,8 V6...chtěl bych ale vážně vidět ty emise...  to ne, motor z fáčka už určitě nesplňuje emisní normy pro současnou výrobu, co to je euro 5 nebo tak nějak. to by se muselo použít něco moderního, ne tyhle vykopávky
|
| 15.1.08, 09:39 |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Rabit stejně nic takovýho nepodstoupil....
|
| 15.1.08, 10:11 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|