Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:33



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Po čertech zajímavá koncepce... 
Autor Zpráva
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.06, 11:49
Příspěvky: 2633
Bydliště: Praha
Příspěvek Po čertech zajímavá koncepce...
Zdravím! Znáte? Mám rozpačité pocity, ale asi se mi to líbí :D

http://www.youtube.com/watch?v=CDu2UoDm ... re=related


Btw... jak to dostal na značky?????

_________________
ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA :wink:
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991Obrázek
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
Obrázek


14.1.08, 21:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
asi tak jako že mi leží pod stolem značky s 9 měsíců platnou stk :lol: :lol:

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


14.1.08, 21:47
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 7.2.07, 13:01
Příspěvky: 397
Bydliště: Praha
Příspěvek 
kdyz je tam motor co splnuje dnesni emise, tak to muzes prihlasit jako stavbu novyho auta (vim ze sem neco takovyho zvazoval a resil sem to s uradama a bylo mi receno neco jako ze kdyz to splni emise a naky ty nalezitosti, tak se to nak zaridit da)

_________________
Rezorit 136L LPG rv 90 vymena za Hnujdai Coupe 2.0 LPG


14.1.08, 21:54
Profil ICQ
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Už jsem to viděl a dlouho jsem přemýšlel, co mi ten předek připomíná. Dneska mi to došlo, předjel jsem kamion, který měl stejná světla, i ta maska byla podobná. :lol:

Mi se to nelíbí, ta střecha je nějaká divná. :roll:


14.1.08, 21:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.07, 12:13
Příspěvky: 910
Bydliště: Úhonice
Příspěvek 
světla jsou s Octavie II :wink:


14.1.08, 23:04
Profil
Junior TW team

Registrován: 27.12.07, 21:50
Příspěvky: 2246
Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
Příspěvek 
ja neviem no skoda bola toho rapida :( a na papieroch to asi nema :D viac sa mi pacil ked bol origo AZNP 8)

_________________
1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane
2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami
3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce
4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec


15.1.08, 00:01
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
maca píše:
světla jsou s Octavie II :wink:


Jo jo jak rikas je to z octavky -ale jak to asi muze potom svitit?? Jsou konstruovany do jine polohy nez je tam tuner umistil, tak pochybuju o velkolepem osvetleni vozovky v noci :roll: :lol: :lol:

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


15.1.08, 00:02
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
DRYVER píše:
Jo jo jak rikas je to z octavky -ale jak to asi muze potom svitit?? Jsou konstruovany do jine polohy nez je tam tuner umistil, tak pochybuju o velkolepem osvetleni vozovky v noci :roll: :lol: :lol:


To už se řešilo v jiné diskusi, pokud si pamatuji, jsou tam xenony otočené o 90°, takže to svítí normálně.


15.1.08, 00:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
fatal píše:
....takže to svítí normálně.


ale stejně se s tím nedá nikam jet...je to jen na vystavování.

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


15.1.08, 00:09
Profil ICQ
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Radic píše:
ale stejně se s tím nedá nikam jet...je to jen na vystavování.


Však ani v tom filmečku s tím nejel rychleji než krokem. A asi ví proč. :lol:


15.1.08, 00:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.06, 11:49
Příspěvky: 2633
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Dr Meduza píše:
kdyz je tam motor co splnuje dnesni emise, tak to muzes prihlasit jako stavbu novyho auta (vim ze sem neco takovyho zvazoval a resil sem to s uradama a bylo mi receno neco jako ze kdyz to splni emise a naky ty nalezitosti, tak se to nak zaridit da)


Na tohle jsem se tu ve foru už ptal a nikdo mi nebyl schopen říct detailně ty věci. Když někdo řekne, že je to o prachách, tak to moc nepomůže :wink:

_________________
ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA :wink:
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991Obrázek
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
Obrázek


15.1.08, 06:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
Serifus píše:
Dr Meduza píše:
kdyz je tam motor co splnuje dnesni emise, tak to muzes prihlasit jako stavbu novyho auta (vim ze sem neco takovyho zvazoval a resil sem to s uradama a bylo mi receno neco jako ze kdyz to splni emise a naky ty nalezitosti, tak se to nak zaridit da)


Na tohle jsem se tu ve foru už ptal a nikdo mi nebyl schopen říct detailně ty věci. Když někdo řekne, že je to o prachách, tak to moc nepomůže :wink:


tohle se řešilo na virtu x-krát. Malý výňatek od jednoho člena:

Vážený pane XXX,

ve věci schvalování jednotlivě vyrobených vozidel Vám sdělujeme, že ve smyslu zákona 56/2001 Sb. a vyhlášky 341/2002 Sb. je výroba jednotlivého vozidla možná. Takto vyrobené vozidlo musí splňovat požadavky současně platných předpisů zejména týkající se emise škodlivin, elektromagnetické kompatibility, vnějšího hluku, brzd. Z toho vyplývá, že vozidlo lze vyrobit s použitím nejnovějších typů zejména hnacího agregátu. Postup schvalování jednotlivě vyrobeného vozidla je uveden v §§ 29-33 zákona 56/2001 Sb. resp. vyhlášky 341/2002 Sb. § 37 (Příloha č.6). Využití konstrukčních celků či dílů sériově vyráběných vozidel je možné. Podmínky schválení stanoví obecní úřad v místě Vašeho bydliště u kterého podáte "Žádost o schválení vozidla". Testování vozidla spadá do kompetence "Zkušební stanice", které fungují při některých STK. Pokud schvalovací orgán rozhodne o provedení testu pověřenou zkušebnou (např. TÜV SÜV Auto CZ) je nutno počítat s náklady min 100 000,- Kč.


15.1.08, 08:04
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.07, 16:50
Příspěvky: 3202
Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
Příspěvek 
MATTESS píše:
ve věci schvalování jednotlivě vyrobených vozidel Vám sdělujeme, že ......


takže pokud si jen budu rvát do káry motor z fáčka tak je šance že za 100 000 mě to schválí jako nový typ auta... :lol: :lol: :lol: i když v tomto oranžovém čemsi je 2,8 V6...chtěl bych ale vážně vidět ty emise... :roll:

_________________
Škoda 135 Rapid
Ford S-max TDCi
Volvo S60 AWDoff 2.4T
Škoda 742 Forever Team
Škoda TW Coupe Club


15.1.08, 08:26
Profil ICQ
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
Radic píše:
MATTESS píše:
ve věci schvalování jednotlivě vyrobených vozidel Vám sdělujeme, že ......


takže pokud si jen budu rvát do káry motor z fáčka tak je šance že za 100 000 mě to schválí jako nový typ auta... :lol: :lol: :lol: i když v tomto oranžovém čemsi je 2,8 V6...chtěl bych ale vážně vidět ty emise... :roll:
to ne, motor z fáčka už určitě nesplňuje emisní normy pro současnou výrobu, co to je euro 5 nebo tak nějak. to by se muselo použít něco moderního, ne tyhle vykopávky


15.1.08, 09:39
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.08, 14:46
Příspěvky: 5654
Bydliště: Plzeň
Příspěvek 
Rabit stejně nic takovýho nepodstoupil....


15.1.08, 10:11
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.811s | 12 Queries | GZIP : Off ]