| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| polepy Favo... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8571 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | michalkatka [ 20.1.08, 18:09 ] |
| Předmět příspěvku: | polepy Favo... |
napadlo mi vyrobiť polepy kontroliek do prístrojovky (nový typ) také že nebude svietiť celá plocha, ale iba symbol, trebalo by k tomu farebnú fóliu a na ňu čiernym vytlačiť symbol kontrolky, samozrejme s negovanými farbami, čiže symbol nevytlačí, ale okolie áno - čiernou.... poradíte bolo by to možné |
|
| Autor: | deekay [ 20.1.08, 18:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: polepy Favo... |
michalkatka píše: napadlo mi vyrobiť polepy kontroliek do prístrojovky (nový typ) také že nebude svietiť celá plocha, ale iba symbol, trebalo by k tomu farebnú fóliu a na ňu čiernym vytlačiť symbol kontrolky, samozrejme s negovanými farbami, čiže symbol nevytlačí, ale okolie áno - čiernou.... poradíte bolo by to možné a naco prosim ta? ja som robil presne opak pretoze cez den nevies ci mas daco zapnute alebo nie... zle to vidno, toto nove je ovela lepsie, nehaj to tak |
|
| Autor: | Šemik [ 20.1.08, 19:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jeee, to Michale v žádném případě nedělej Pouze svítící symboly měly některé zřejmě první série sdružených budíků s otáčkoměrem co se montovaly do 742 ke konci výroby, řeknu ti že větší blbost jsem nezažil. Ty kontrolky jsou sotva vidět v noci, ve dne prostě nemáš šanci poznat zda-li dotyčná kontrolka svítí nebo ne, což je třeba u takového mazání dost podstatný problém.. Zažeň tuhle myšlenku někam hóóóódně daleko.. |
|
| Autor: | michalkatka [ 20.1.08, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Jeee, to Michale v žádném případě nedělej Pouze svítící symboly měly některé zřejmě první série sdružených budíků s otáčkoměrem co se montovaly do 742 ke konci výroby, řeknu ti že větší blbost jsem nezažil. Ty kontrolky jsou sotva vidět v noci, ve dne prostě nemáš šanci poznat zda-li dotyčná kontrolka svítí nebo ne, což je třeba u takového mazání dost podstatný problém.. Zažeň tuhle myšlenku někam hóóóódně daleko.. ja som to videl na jednom WV a svietilo to dobre a páčilo sa mi to viac, to neznamená že pôvodné polepy kontroliek by som vyhodil, ak by sa mi to nepáčilo, alebo to slabo svietilo tak to ľahko vymením nazad, však je to iba taký plastový pásik... |
|
| Autor: | Martin [ 20.1.08, 22:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já jsem to dělal tak, že jsem to vytisknul 2x na laserovce na průhlednou fólii pro laserovky, přiložil k sobě. Jednu jsem vytisknul zrcadlově a dal obráceně, takže potom to udělalo krásný lesklý tmavě černý povrch. Jelikož ta nepotištěná fólie byla úplně průhledná, tak jsem ještě zespod dal obyčejný kancelářský papír, šel by použít i pauzák, ale ten byl moc průhledný. |
|
| Autor: | gokralik [ 21.1.08, 17:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Jeee, to Michale v žádném případě nedělej Pouze svítící symboly měly některé zřejmě první série sdružených budíků s otáčkoměrem co se montovaly do 742 ke konci výroby, řeknu ti že větší blbost jsem nezažil. Ty kontrolky jsou sotva vidět v noci, ve dne prostě nemáš šanci poznat zda-li dotyčná kontrolka svítí nebo ne, což je třeba u takového mazání dost podstatný problém.. Zažeň tuhle myšlenku někam hóóóódně daleko.. Ten problém že to není za dne vidět se vyřeší LEDkama...nevím sice jak přesně, ale už jsem to viděl. Ty pak svítí jako tisíc sluncí |
|
| Autor: | michalkatka [ 21.1.08, 19:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
keď bude čas tak sa na to vrhnem, takže to tak skoto nebude |
|
| Autor: | Šemik [ 21.1.08, 19:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
gokralik píše: Šemik píše: Jeee, to Michale v žádném případě nedělej Pouze svítící symboly měly některé zřejmě první série sdružených budíků s otáčkoměrem co se montovaly do 742 ke konci výroby, řeknu ti že větší blbost jsem nezažil. Ty kontrolky jsou sotva vidět v noci, ve dne prostě nemáš šanci poznat zda-li dotyčná kontrolka svítí nebo ne, což je třeba u takového mazání dost podstatný problém.. Zažeň tuhle myšlenku někam hóóóódně daleko.. Ten problém že to není za dne vidět se vyřeší LEDkama...nevím sice jak přesně, ale už jsem to viděl. Ty pak svítí jako tisíc sluncí Tomu nevěřím, LEDky mám v kontrolkách taky, svítí to líp, ale aby to z těhle kontrolek ve sdruženém budíku udělalo viditelné ve dne to v žádném případě není. Jj, zlatý kulatý budíky |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|