| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Fantastické! https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8580 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Šemik [ 20.1.08, 22:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Fantastické! |
Jen slintám http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6127557 |
|
| Autor: | ondra120 [ 20.1.08, 22:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fantastické! |
Šemik píše: Takovou sem před šesti lety po velkém váhání nekoupil. A lituju do teď... |
|
| Autor: | Šemik [ 20.1.08, 22:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fantastické! |
ondra120 píše: Šemik píše: Takovou sem před šesti lety po velkém váhání nekoupil. A lituju do teď... Myslím že máš více než dobrou kompenzaci |
|
| Autor: | patrik-hp [ 20.1.08, 22:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fantastické! |
Šemik píše: Kdybych jí měl kam dát a je opravdu zachovalá všude,jak na první pohled vypadá,tak majitel je blázen a já jí kupuju hned. |
|
| Autor: | Šemik [ 20.1.08, 22:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fantastické! |
patrik-hp píše: Šemik píše: Kdybych jí měl kam dát a je opravdu zachovalá všude,jak na první pohled vypadá,tak majitel je blázen a já jí kupuju hned. Bych dal krk na to, že byla nějakého starého pána který zemřel a dědici teď neví co s tim |
|
| Autor: | ondra120 [ 20.1.08, 22:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fantastické! |
Myslím že máš více než dobrou kompenzaci Díky díky, to asi jo...ona to tehdy vyhrála No stav je jaký je..jenom už spoustu věcí není moc originálních...bohužel.Ale potřebuju teď spolehlivé a kvalitní vozidlo na každý den. Tak musí sloužit chtě něchtě (už bych ji nejrači viděl v garáži s občasnýma vyjížďkama za teplého a suchého počasí) |
|
| Autor: | fatal [ 20.1.08, 23:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pěkná, moc pěkná, ten motor vypadá naprosto netknutě... Podobnou znám a mít ji kam dát... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|