| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Slovensko > Czech Republic https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8668 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Doggie4EVER [ 25.1.08, 00:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Slovensko > Czech Republic |
Kluci, nakolik by me prislo dovyst Rapida od sousedu, aby tady byl legalne? Nema nekdo zkusenost? THX |
|
| Autor: | Martin [ 25.1.08, 07:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zrovna jsem našel návod na dovoz z Německa, třeba to bude podobné: http://auto.idnes.cz/jak-si-dovezt-ojet ... jetiny_fdv |
|
| Autor: | Doggie4EVER [ 26.1.08, 13:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Zrovna jsem našel návod na dovoz z Německa, třeba to bude podobné: http://auto.idnes.cz/jak-si-dovezt-ojet ... jetiny_fdv Phuj to je drahy |
|
| Autor: | cyz [ 26.1.08, 14:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak z Německa asi nebudeš vozit 120ku a u novějších aut nepočítej s papírama za přepis, co vím tak u Octávky vyjdou tak na 50 |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 26.1.08, 15:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cyz píše: Tak z Německa asi nebudeš vozit 120ku a u novějších aut nepočítej s papírama za přepis, co vím tak u Octávky vyjdou tak na 50 a co vyjde na koktávku 50 ? miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|