Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Slovensko > Czech Republic
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8668
Stránka 1 z 1

Autor:  Doggie4EVER [ 25.1.08, 00:32 ]
Předmět příspěvku:  Slovensko > Czech Republic

Kluci, nakolik by me prislo dovyst Rapida od sousedu, aby tady byl legalne? Nema nekdo zkusenost?

THX :D

Autor:  Martin [ 25.1.08, 07:27 ]
Předmět příspěvku: 

Zrovna jsem našel návod na dovoz z Německa, třeba to bude podobné:

http://auto.idnes.cz/jak-si-dovezt-ojet ... jetiny_fdv

Autor:  Doggie4EVER [ 26.1.08, 13:18 ]
Předmět příspěvku: 

Martin píše:
Zrovna jsem našel návod na dovoz z Německa, třeba to bude podobné:

http://auto.idnes.cz/jak-si-dovezt-ojet ... jetiny_fdv


Phuj to je drahy :D To vyjde lip sehnat jen cesky papiry se stitkem a prehodit to. Navic to nemusi projit stk... co pak?

Autor:  cyz [ 26.1.08, 14:32 ]
Předmět příspěvku: 

Tak z Německa asi nebudeš vozit 120ku a u novějších aut nepočítej s papírama za přepis, co vím tak u Octávky vyjdou tak na 50

Autor:  slovacek.milos [ 26.1.08, 15:55 ]
Předmět příspěvku: 

cyz píše:
Tak z Německa asi nebudeš vozit 120ku a u novějších aut nepočítej s papírama za přepis, co vím tak u Octávky vyjdou tak na 50


a co vyjde na koktávku 50 ? miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/