Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

termoelektrické snímače teploty
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8699
Stránka 1 z 1

Autor:  WRC [ 26.1.08, 21:47 ]
Předmět příspěvku:  termoelektrické snímače teploty

Zdravím dostal jsem úkol a potřeboval bych jestli někdo víte něco o termoelektrických snímačích teploty, pricip činnosti jak to funguje a jako jaké konkrétní snímače se v autech používají? Stručněji to stačí. Děkuji.

Autor:  deekay [ 26.1.08, 21:52 ]
Předmět příspěvku: 

http://www.kaar.sebsoft.com/jomla/predn ... tricke.doc

http://www-dt.fme.vutbr.cz/measure/Senzor/Cl-TerCl.htm

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/