| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| termoelektrické snímače teploty https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8699 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | WRC [ 26.1.08, 21:47 ] |
| Předmět příspěvku: | termoelektrické snímače teploty |
Zdravím dostal jsem úkol a potřeboval bych jestli někdo víte něco o termoelektrických snímačích teploty, pricip činnosti jak to funguje a jako jaké konkrétní snímače se v autech používají? Stručněji to stačí. Děkuji. |
|
| Autor: | deekay [ 26.1.08, 21:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://www.kaar.sebsoft.com/jomla/predn ... tricke.doc http://www-dt.fme.vutbr.cz/measure/Senzor/Cl-TerCl.htm |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|