| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Co s tím autem https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8706 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Dawid130 [ 27.1.08, 12:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Co s tím autem |
TAkže moje škoda nemá už spz a stojí na Parkovišti nebude s tím problém? A navíc potřebuju radu jak ji bezplatně uplně vymazat. |
|
| Autor: | zokot [ 27.1.08, 13:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak zabíráš místo a majitel parkoviště po času problém mít bude vymazat - zrušit tak to prodej a vyděláš ještě prachy |
|
| Autor: | Vít [ 27.1.08, 13:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nejlíp kdyby to někdo ukradl asi... co takhle najít vhodnou část města a nechat to tam stát ? |
|
| Autor: | Šemik [ 27.1.08, 13:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přehlásit do polopřevodu na někoho imaginárního třebas.. A auto rozebrat na díly. |
|
| Autor: | Jura [ 27.1.08, 13:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Přehlásit do polopřevodu na někoho imaginárního třebas.. A auto rozebrat na díly. Tohle je prej blbý...po třech měsících to začnou řešit a rozesílat dopisy a předvolání |
|
| Autor: | Martin 007 [ 27.1.08, 14:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jura píše: Šemik píše: Přehlásit do polopřevodu na někoho imaginárního třebas.. A auto rozebrat na díly. Tohle je prej blbý...po třech měsících to začnou řešit a rozesílat dopisy a předvolání Ti řekl kdo ty 3 měsíce...??? Jediná lhůta je 10 pracovních dnů na přihlášení...kdo to neudělá tak se ho**o stane...já měl Rapida v polopřevodu 4 měsíce a ted ten druhej Rapid už je tam taky 4 měsíce...a ještě chvíli bude... Co vim, tak úředníci krčí rameny, když se jich zeptáš co se stane po uplynutí 10ti dnů... Já bych udělal černou eko likvidaci a rozprodal bych co šlo...jesi z toho někdo něco bude chtít... |
|
| Autor: | Majlanky [ 27.1.08, 14:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Co s tím autem |
Dawid130 píše: TAkže moje škoda nemá už spz a stojí na Parkovišti nebude s tím problém? A navíc potřebuju radu jak ji bezplatně uplně vymazat. Takze pokud auto stoji nekde kde je to statni pozemek takze kdyz na to nekdo upozorni(nbo si toho nejaky straznik vsimne) tak ti ho odtahnou... Takze bud ho dat na zahradu nebo garaze... No a pokud se ho chces zbavit tak prodat nebo ho rozprodat a rict ze ti ho ukradli, coz je ale dost o hubu... |
|
| Autor: | Jura [ 27.1.08, 14:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já už nevím kdo to psal, ale nedávno sem to tu řešil taky a někdo psal, že mu došlo předvolání ať podá vysvětlení či něco takovýho.... Třeba nějakej čas je v poho, ale na furt to nevim teda....co je to černá ekolikvidace? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 27.1.08, 14:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Že se domluvíš s borcem na vrakecu...on ti za penízky dá papíry pro legální zlikvidování a přitom ti nechá auto... |
|
| Autor: | Jura [ 27.1.08, 14:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Když sem todle zkoušel naposledy, tak mě řekli, že chcou 3000Kč. A to je docela pálka..... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 27.1.08, 14:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jura píše: Když sem todle zkoušel naposledy, tak mě řekli, že chcou 3000Kč. A to je docela pálka..... Ta jak kde...ono jako se počítá s tim, že když si auto hodí do šmelcu on tak to je pár metráků železa, docela dost hliníku i dost náhradních dílů...mu to musíš nako vynahradit... |
|
| Autor: | cyz [ 27.1.08, 16:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
10 prcovních dní to je u nového vozidla. U ojetiny v polopřevodu 30 kalendářních, aspoň takto to bylo ještě před půl rokem. U ojetiny začnou posílat předvolání, u nového je to podle vyjádření úředníka u nás v podstatě jedno, těch 10 dní je pouze platnost převozní značky, akorát doklad o nabytí vozidla je podle nějakého zákona snad stejně jako ostatní listiny jako výpis z rejstříku trestů a všechny ostatní potvrzení platné 3 měsíce (příjde mi to jako pěkná blbost, když kupní smlouva je platná na neomezenou dobu) ale prý že jako doklad o nabytí vozidla je to platné jenom ty 3 měsíce....tak nevím |
|
| Autor: | Martin 007 [ 27.1.08, 17:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To teda nezačnou...co s tim furt máte...o nikom nevim komu něco přišlo...hlavně strašte dál to je nejlepší... |
|
| Autor: | Jura [ 27.1.08, 19:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: To teda nezačnou...co s tim furt máte...o nikom nevim komu něco přišlo...hlavně strašte dál to je nejlepší... Naposledy to tu přímo někdo napsal, že mu to došlo.... nepsal bych to jentak..... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 27.1.08, 19:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo někde v tramtárii a na 350dinu co... |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|