Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Otlakování hlavy
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8738
Stránka 1 z 1

Autor:  Kristensen [ 28.1.08, 19:45 ]
Předmět příspěvku:  Otlakování hlavy

Nevíte někdo o někom (asi nejspíš třeba Miloš Slováček) kdo zkouší tlakovat hlavy jestli není prasklá? Konkretně VW TD.

Autor:  slovacek.milos [ 28.1.08, 20:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Otlakování hlavy

Kristensen píše:
Nevíte někdo o někom (asi nejspíš třeba Miloš Slováček) kdo zkouší tlakovat hlavy jestli není prasklá? Konkretně VW TD.


máme toho v hodoníně 603960347, zkusw něco poblíž na internetu určitě najdeš miloš

Autor:  Kristensen [ 28.1.08, 22:17 ]
Předmět příspěvku: 

No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín.

Autor:  Drak [ 28.1.08, 22:37 ]
Předmět příspěvku: 

To už máš blíž PAS Zábřeh, http://www.pas-zabreh.cz/ a určitě něco budeš mít blíž, neděláte na depu i motory? každá drážní motorárna má veškerou výbavu na GO motorů včetně skla a záslepek na tlakování.

Autor:  Kristensen [ 29.1.08, 16:15 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
To už máš blíž PAS Zábřeh, http://www.pas-zabreh.cz/ a určitě něco budeš mít blíž, neděláte na depu i motory? každá drážní motorárna má veškerou výbavu na GO motorů včetně skla a záslepek na tlakování.


ani houno :lol: U nás je jen vše pro lokomotivy, už to není jako dřív že sis tam dovezl na dvoukoláku motor ze šáde a celej si ho zgenerálkoval, všechno muselo pryč od té doby co je to soukromá firma, takže jen a jen motory ČKD nic jinýho :cry: No a zábřej je pro mě sice o 10km blíž ale zase tam nic jinýho pro mě není, jako třeba Makro atd.

Autor:  CROWACK [ 29.1.08, 20:05 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín.

Tak AHRA je i moje oblíbená, hlavně co se týče výbrusů na jawí dvouválce a kliky, ty uměj fakt dobře...škoda že je nemám za barákem :D
(sorry za OT :wink: )

Autor:  škodař [ 29.1.08, 21:11 ]
Předmět příspěvku: 

CROWACK píše:
Kristensen píše:
No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín.

Tak AHRA je i moje oblíbená, hlavně co se týče výbrusů na jawí dvouválce a kliky, ty uměj fakt dobře...škoda že je nemám za barákem :D
(sorry za OT :wink: )
když už jsme u tech OT kolik tak zhruba platíš za výbrus i s pístem a kroužkama?? respektive ted si dávám přebrousit čízu 250ku už má 3výbrusi za sebou a přemýšlím že už ju nechám přebrousit i na větčí obsah podle toho jakej bude po ruce píst páč on to brousí v malím a písty nevirábí ale zase chce za ten výbrus kolem sedmi stovek což mi nepřijde zas tak nejhorší ne???

Autor:  Jarda S. [ 29.1.08, 21:16 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
CROWACK píše:
Kristensen píše:
No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín.

Tak AHRA je i moje oblíbená, hlavně co se týče výbrusů na jawí dvouválce a kliky, ty uměj fakt dobře...škoda že je nemám za barákem :D
(sorry za OT :wink: )


když už jsme u tech OT kolik tak zhruba platíš za výbrus i s pístem a kroužkama?? respektive ted si dávám přebrousit čízu 250ku už má 3výbrusi za sebou a přemýšlím že už ju nechám přebrousit i na větčí obsah podle toho jakej bude po ruce píst páč on to brousí v malím a písty nevirábí ale zase chce za ten výbrus kolem sedmi stovek což mi nepřijde zas tak nejhorší ne???


zkus si napsat do www.tkmoto.cz

Autor:  CROWACK [ 29.1.08, 21:28 ]
Předmět příspěvku: 

škodař píše:
CROWACK píše:
Kristensen píše:
No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín.

Tak AHRA je i moje oblíbená, hlavně co se týče výbrusů na jawí dvouválce a kliky, ty uměj fakt dobře...škoda že je nemám za barákem :D
(sorry za OT :wink: )
když už jsme u tech OT kolik tak zhruba platíš za výbrus i s pístem a kroužkama?? respektive ted si dávám přebrousit čízu 250ku už má 3výbrusi za sebou a přemýšlím že už ju nechám přebrousit i na větčí obsah podle toho jakej bude po ruce píst páč on to brousí v malím a písty nevirábí ale zase chce za ten výbrus kolem sedmi stovek což mi nepřijde zas tak nejhorší ne???

7kil za válec (i s pístem, kroužkama, čepem) sedí, nedávno 250 kejva, nějak tak,+- nějaký drobný...
jinak s tou čízou co je to za typ? Ten dvouvál? U něj by ses tím myslím mohl dostat na podčtverec, to by mohloo být zajímavý...jinak se ale spíš zkus zeptat na jawamanii (.info), tam ti určitě poradí...

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/