| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Otlakování hlavy https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8738 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kristensen [ 28.1.08, 19:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Otlakování hlavy |
Nevíte někdo o někom (asi nejspíš třeba Miloš Slováček) kdo zkouší tlakovat hlavy jestli není prasklá? Konkretně VW TD. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 28.1.08, 20:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Otlakování hlavy |
Kristensen píše: Nevíte někdo o někom (asi nejspíš třeba Miloš Slováček) kdo zkouší tlakovat hlavy jestli není prasklá? Konkretně VW TD. máme toho v hodoníně 603960347, zkusw něco poblíž na internetu určitě najdeš miloš |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.1.08, 22:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín. |
|
| Autor: | Drak [ 28.1.08, 22:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To už máš blíž PAS Zábřeh, http://www.pas-zabreh.cz/ a určitě něco budeš mít blíž, neděláte na depu i motory? každá drážní motorárna má veškerou výbavu na GO motorů včetně skla a záslepek na tlakování. |
|
| Autor: | Kristensen [ 29.1.08, 16:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: To už máš blíž PAS Zábřeh, http://www.pas-zabreh.cz/ a určitě něco budeš mít blíž, neděláte na depu i motory? každá drážní motorárna má veškerou výbavu na GO motorů včetně skla a záslepek na tlakování. ani houno |
|
| Autor: | CROWACK [ 29.1.08, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín. Tak AHRA je i moje oblíbená, hlavně co se týče výbrusů na jawí dvouválce a kliky, ty uměj fakt dobře...škoda že je nemám za barákem (sorry za OT |
|
| Autor: | škodař [ 29.1.08, 21:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
CROWACK píše: Kristensen píše: No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín. Tak AHRA je i moje oblíbená, hlavně co se týče výbrusů na jawí dvouválce a kliky, ty uměj fakt dobře...škoda že je nemám za barákem (sorry za OT |
|
| Autor: | Jarda S. [ 29.1.08, 21:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: CROWACK píše: Kristensen píše: No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín. Tak AHRA je i moje oblíbená, hlavně co se týče výbrusů na jawí dvouválce a kliky, ty uměj fakt dobře...škoda že je nemám za barákem (sorry za OT když už jsme u tech OT kolik tak zhruba platíš za výbrus i s pístem a kroužkama?? respektive ted si dávám přebrousit čízu 250ku už má 3výbrusi za sebou a přemýšlím že už ju nechám přebrousit i na větčí obsah podle toho jakej bude po ruce píst páč on to brousí v malím a písty nevirábí ale zase chce za ten výbrus kolem sedmi stovek což mi nepřijde zas tak nejhorší ne??? zkus si napsat do www.tkmoto.cz |
|
| Autor: | CROWACK [ 29.1.08, 21:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
škodař píše: CROWACK píše: Kristensen píše: No tak moje oblíbená www.ahra.cz opět nezklamala, maj napsané Tlakování hlav, takže zítra tan crnknu a uvidíme co zazpívaj. Pokud by to nedopadlo tak holt ten Hodonín. Tak AHRA je i moje oblíbená, hlavně co se týče výbrusů na jawí dvouválce a kliky, ty uměj fakt dobře...škoda že je nemám za barákem (sorry za OT 7kil za válec (i s pístem, kroužkama, čepem) sedí, nedávno 250 kejva, nějak tak,+- nějaký drobný... jinak s tou čízou co je to za typ? Ten dvouvál? U něj by ses tím myslím mohl dostat na podčtverec, to by mohloo být zajímavý...jinak se ale spíš zkus zeptat na jawamanii (.info), tam ti určitě poradí... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|