| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Sádrův FUN koutek https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8744 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Vít [ 29.1.08, 11:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Sádrův FUN koutek |
....tady už není... musíte do sekce Mimo mísu (kdo to vymyslel, se asi na záchodě neumí trefit, nebo nevim) Tohle téma jsem založil jako protest proti přesunu Sádrova FUN koutku. Byl bych rád, kdyby se vrátil kam patří. Myslel jsem, že si zvyknu, ale nejde to. |
|
| Autor: | cyz [ 29.1.08, 12:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sádrův FUN koutek |
ty naděláš.... |
|
| Autor: | Nepér [ 29.1.08, 13:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
bordel, jako na virtu... |
|
| Autor: | deekay [ 29.1.08, 14:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: bordel, jako na virtu... to zas nee |
|
| Autor: | cyz [ 29.1.08, 14:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
obávám se že to příjde, i když by to byla škoda. |
|
| Autor: | fatal [ 29.1.08, 14:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tady to vypadá jako spiknutí předohrabů. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 29.1.08, 14:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bylo no...takže proto musíme něco udělat...třeba se více zviditelnit a zlepšit design fora a celkovou formu...jenze Viky povida ze to skoro nemožný z jeho strany - nebo ze to nikdo neumi, tedko nefim ...já vůbec ne takže nekritizuju...no a hlavně nebýt drzý na nový členy, kteří se ještě nezorientovali a trpělivě jim poradit co a jak a že sme hodný Virt má slušnej design tak proč ne my že jo...a nemluvme pořád o virtu... Už mlčim... |
|
| Autor: | cyz [ 29.1.08, 14:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Možná že by to stálo za nový thread v sekci provoz TW. Myslím si že tady na fóru je mezi námi spousta schopných studujících informatiků kteří by mohli posílit tým adminů...dá se celkem pochopit že Viky je pracovně a jinak vytížený. Problém vidím v tom že TW je v podstatě rozdělený na 2 části - vlastní stránky které pro nově příchozího člověka působí poněkud mrtvým dojmem a fórum kde to žije, kam se ale z toho co vím spousta lidí ani nepodívá protože může propadnout dojmu že je taky mrtvé. |
|
| Autor: | Vít [ 29.1.08, 15:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to téma jsem založil spíše ze srandy, však si to můžete smazat někdo, ale taky to bylo maličko upozornění, že se mě něco nelíbí no, to přesunutí takhle zažitého tématu nebyl podle mě dobrý nápad k virtu: chodím tam málo, ale zdá se mě to nepřehledný, takže design třeba lepší, ale orientace mizerná design tohohle fóra bych nezlepšoval, je víceméně naprosto standardní a přehledný, na čem by bylo fajn zapracovat je vkládání obrázků, stávájící systém je trošičku na houby, všimněte si desítek lidí, kteří píšou že fotky jedině emailem, protože to sem prostě nepořídí vložit (a já se jim ani nedivím). Odkaz na domovské stránce na diskuzi je taky dost nenápadný, našel jsem to tady vlastně náhodou. Jinak to spiknutí předohrabů, to je krásný název |
|
| Autor: | CROWACK [ 29.1.08, 15:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nezdá se vám, že se tu poslední dobou řeší samo kraviny? IMHO virt systém ani vzhled nechápu, takže hodnotím záporně. (taky tam chodím jenom když někdo hodí link sem |
|
| Autor: | Martin 007 [ 29.1.08, 15:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Proste ten design virtu je modernejsi, maj logo...otevres garaz, tak je to roztrideni a je hned videt fotka auta...jinak prehlednejsi to mame my...napiču maj citaci a ty vytazeni novy clanku do tech okynnek nahore...trvalo mi nez sem to to pochopil... Ja pred software ubec nejsem...nako me to nechytlo...kdyz nekdo neco vymysli tak to ocenim. |
|
| Autor: | Nepér [ 29.1.08, 15:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jasně, samý kraviny, jako na virtu... to si řešte na lide.cz nebo ještě líp rovnou libimseti.cz, lock... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|