| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Daj se obarvit tapecy dveri z feldy ? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8873 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Dr Meduza [ 5.2.08, 12:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Daj se obarvit tapecy dveri z feldy ? |
Hoj, resim tu ted dilema budu si davat do auta novej vnitrek a chci ho ladenej do zelena palubovka se ocalouni, to neni problem, otazka je co s dverma, plastovy veci se daj nastrikat, to neni problem, ale zbytek je latkovej, tak me napadlo, jestli to de taky nak rozumne obarvit nema nekdo s necim takovim zkusenosti ? |
|
| Autor: | Vít [ 5.2.08, 12:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
než začnes stříkat plasty, tak si uvědom, že o ně pak nesmíš ani zavadit, jinak to z nich odřeš, zrovna na dveřích to bude dost choulostivé, lidi do toho nohama kopou, po madle dřou prstýnkama a já nevím co všecko... |
|
| Autor: | Dr Meduza [ 5.2.08, 13:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kdyz se to dobre udela, se zakladem na plast a dobre nastrika, tak to drzet bude treba vetsina mobilu je normalne nabarvenejch a drzi to na nich a i sem si jeden barivl (modra metaliza, vypadalo to hodne dobre |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 5.2.08, 15:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dr Meduza píše: kdyz se to dobre udela, se zakladem na plast a dobre nastrika, tak to drzet bude treba vetsina mobilu je normalne nabarvenejch a drzi to na nich a i sem si jeden barivl (modra metaliza, vypadalo to hodne dobre já jsem zas potřebovat sladit interier na fobii, protože jsem stejné tapece nesehnal a zvládla to barva na semišovou obuv z obuví, dělal jsem to ale minimálně dvakrát miloš |
|
| Autor: | Ondras83 [ 5.2.08, 17:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kup si belik pryskyřice na laminát a normálně ty dveře napatlej pryskyřicej, přebrus jemnym smirkem a nastříkat jako laminát...jinak ti asi neporadim |
|
| Autor: | Kristensen [ 5.2.08, 18:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A nebo toto: http://www.flockovani.com/ záleží kolik chceš investovat. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|