Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Daj se obarvit tapecy dveri z feldy ?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8873
Stránka 1 z 1

Autor:  Dr Meduza [ 5.2.08, 12:26 ]
Předmět příspěvku:  Daj se obarvit tapecy dveri z feldy ?

Hoj, resim tu ted dilema
budu si davat do auta novej vnitrek a chci ho ladenej do zelena 8)
palubovka se ocalouni, to neni problem, otazka je co s dverma, plastovy veci se daj nastrikat, to neni problem, ale zbytek je latkovej, tak me napadlo, jestli to de taky nak rozumne obarvit
nema nekdo s necim takovim zkusenosti ?

Autor:  Vít [ 5.2.08, 12:27 ]
Předmět příspěvku: 

než začnes stříkat plasty, tak si uvědom, že o ně pak nesmíš ani zavadit, jinak to z nich odřeš, zrovna na dveřích to bude dost choulostivé, lidi do toho nohama kopou, po madle dřou prstýnkama a já nevím co všecko...

Autor:  Dr Meduza [ 5.2.08, 13:39 ]
Předmět příspěvku: 

kdyz se to dobre udela, se zakladem na plast a dobre nastrika, tak to drzet bude
treba vetsina mobilu je normalne nabarvenejch a drzi to na nich a i sem si jeden barivl (modra metaliza, vypadalo to hodne dobre :mrgreen: ) a vydzelo to na nem krasne a to se s tim zrovna jemne nezachazelo, takze na tech dverich bych se toho nebal

Autor:  slovacek.milos [ 5.2.08, 15:32 ]
Předmět příspěvku: 

Dr Meduza píše:
kdyz se to dobre udela, se zakladem na plast a dobre nastrika, tak to drzet bude
treba vetsina mobilu je normalne nabarvenejch a drzi to na nich a i sem si jeden barivl (modra metaliza, vypadalo to hodne dobre :mrgreen: ) a vydzelo to na nem krasne a to se s tim zrovna jemne nezachazelo, takze na tech dverich bych se toho nebal


já jsem zas potřebovat sladit interier na fobii, protože jsem stejné tapece nesehnal a zvládla to barva na semišovou obuv z obuví, dělal jsem to ale minimálně dvakrát miloš

Autor:  Ondras83 [ 5.2.08, 17:38 ]
Předmět příspěvku: 

kup si belik pryskyřice na laminát a normálně ty dveře napatlej pryskyřicej, přebrus jemnym smirkem a nastříkat jako laminát...jinak ti asi neporadim

Autor:  Kristensen [ 5.2.08, 18:48 ]
Předmět příspěvku: 

A nebo toto: http://www.flockovani.com/ záleží kolik chceš investovat.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/