| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Sedadlo spolujezdce jaksi nedrží... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8928 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Serifus [ 8.2.08, 04:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Sedadlo spolujezdce jaksi nedrží... |
Zdravím! Jedu a slyším divný zvuky... Vedle sebe.... A hle! Dělá to spolujezdcova sedačka, která se na straně blíž k řidičově kejvá a hází sebou a tak! Normálně celá ta kolejnička na levý straně sedadla tak nějak visí ve vzduchu! Nechápu, co se stalo. Vůbec s ní nejde nikam pohybovat (dopředu, dozadu..). Stalo se Vám to někdy? Čím to je? Že by koroze zničila i to, kde neni? |
|
| Autor: | zokot [ 8.2.08, 07:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To jsou vylágrovaný pojezdy sedačky! |
|
| Autor: | elegant [ 8.2.08, 09:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mne v stredu kamoš utrhol tú kolajničku. Normalne to prasklo v tom zvare. |
|
| Autor: | Bukaj [ 8.2.08, 09:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vysypaly se ti asi z tý kolejnice kuličky popřípadě válečky... ...jde to opravit, ale zrovna tobě bych doporučil výměnu kolejnic Já bych to dnes asi taky neopravoval, mám zásoby funkčních |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 8.2.08, 09:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bukaj píše: Vysypaly se ti asi z tý kolejnice kuličky popřípadě válečky... ...jde to opravit, ale zrovna tobě bych doporučil výměnu kolejnic Já bych to dnes asi taky neopravoval, mám zásoby funkčních to fakt nemá cenu opravovat moc času i práce a k ničemu miloš |
|
| Autor: | ventYl [ 8.2.08, 12:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To nema cenu opravovat, na vrakaci to zozeniest za 150 korun a keby si neviem co robil, tak to mas vymenene za hodinu (na sedacke tusim 2 sruby s hlavou 17, vpredu jedna krizovatkova sruba horizontalne, vzadu jedna krizovatkova sruba vertikalne. Staru vyhodit, nahodit novu, pripevnit sedacku ale nedotahovat, skusmo prilozit, ci sedi na diery, zalozit sruby, dotiahnut na 3 zavity, zatlacit na miesto, dotiahnut sruby na sedacke, zasrubovat krizovatkove sruby, montaz hotova. Trva to tak dlho len preto, ze treba chodit so sedackami hore dole, aby si sa dostal k jednotlivym srubam. Pred montazou nie je odveci tu kolajnicu mierne namazat, aby pri jazdeni neskripala a nevydavala ine divne zvuky. |
|
| Autor: | Bukaj [ 8.2.08, 23:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jen opravím, že u škodovek drží tu kolejnici šrouby M7 s hlavou pro křížový šroubovák |
|
| Autor: | ventYl [ 9.2.08, 00:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
moze byt, ta moja sada tam mala nabastlene sedacky zo seata ibizy, tak bolo asi mierne zmenene uchytenie |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|