| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Přestavba - jak to je / bude s TK https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=8969 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | KIvos [ 10.2.08, 18:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Přestavba - jak to je / bude s TK |
Zdravím, chci si pohrát se svojí láskou, 120L. Mám doma nové blatníky, prahy dale obě nápravy, převodovku a motor ze 130GL a motor z favorita 136... Chtěl bych vyměnit komplet nápravy, převodovku a dát motor 136, zaroven plechařinu a nakonec by šel i nový lak. A teď k problému... Všichni mě od toho odrazují s tím, že to auto nebude mít semebenší šanci projít TK (tomu bohužel nerozumím, nevím co může a nemůže být jak je to s prestavbami atd.) nerad bych se pouštěl do něčeho co spolkne spoustu penez a nakonec to nebude moct na cesty. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 10.2.08, 19:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přestavba na 130ku je legální...motor Favorit 781.136 je nedoporučen ne zakázán...ale na většině úřadů nezapíšou...co musej zapsat všude je originál motor 742.136 ze Škody 136L, GL, Rapid...je totiž plně záměnný s motor 742.130 742.135 742.136... |
|
| Autor: | Šemik [ 10.2.08, 19:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hlavně tam nedávej ten 130 motor |
|
| Autor: | Jonny [ 10.2.08, 19:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Aj ja mam takyto problem , ale ja to vyriesim prevarenim cisla zo Š 136 Rapid a mam po probleme |
|
| Autor: | Martin [ 10.2.08, 19:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslím, že teď už se ti nemusí povést ani ten 742.135/6, výrobce již nedává vyjádření a úřady s tím už nebudou chtít mít nic společného. |
|
| Autor: | Viky [ 10.2.08, 19:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Myslím, že teď už se ti nemusí povést ani ten 742.135/6, výrobce již nedává vyjádření a úřady s tím už nebudou chtít mít nic společného. Myslim tak: pokud ti auto projde prestavbovou STK, tak na urade by to meli prekousnout, maji papir podle kteryho to je OK. |
|
| Autor: | Kristensen [ 10.2.08, 20:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No jo jenže on potřebuje nejdřív udělat přestavbu na Š 130 a po té je možné udělat ouřední záměnu agregátu 724,13 za 742,136 |
|
| Autor: | Vít [ 10.2.08, 21:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Myslím, že teď už se ti nemusí povést ani ten 742.135/6, výrobce již nedává vyjádření a úřady s tím už nebudou chtít mít nic společného. |
|
| Autor: | Martin [ 10.2.08, 21:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Právě že ne, platí jen do 31.3.2008. |
|
| Autor: | elegant [ 10.2.08, 22:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: Martin píše: Myslím, že teď už se ti nemusí povést ani ten 742.135/6, výrobce již nedává vyjádření a úřady s tím už nebudou chtít mít nic společného. Oni argumentujú tým, že tie autá sú už po svojej životnosti a tak má DI posúdiť jednotlivo. Škoda a.s. s tým už nechce mať nič. |
|
| Autor: | Kristensen [ 10.2.08, 22:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: Martin píše: Myslím, že teď už se ti nemusí povést ani ten 742.135/6, výrobce již nedává vyjádření a úřady s tím už nebudou chtít mít nic společného. Jo kdyby každej rok, tohle se měnilo každej čtvrt rok, teda pokud se v tom něco měnilo že jo. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|