Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Spojlery na uzovku z emka
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9060
Stránka 1 z 1

Autor:  dr.spark [ 14.2.08, 14:59 ]
Předmět příspěvku:  Spojlery na uzovku z emka

Nemate nekdo zkusenosti se spojlerama na uzovku, jestli tam pasujou z klasickyho emka uplne bez problemu, nebo je treba je trochu upravovat?

Autor:  Kachnis [ 14.2.08, 15:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Spojlery na uzovku z emka

hlavne vypadaj divne,pac M je krapet silnejsi v bocich :)

Autor:  dr.spark [ 14.2.08, 15:19 ]
Předmět příspěvku: 

Nj, je pravda, ze by to asi vypadalo trosku divne. A co klasicky gumovy emkovy narazniky? Pasujou? Ze bych tam dal aspon nejaky podnarazniky jako ma ellri
Obrázek
Obrázek

Autor:  Viky [ 14.2.08, 15:49 ]
Předmět příspěvku: 

dr.spark píše:
Nj, je pravda, ze by to asi vypadalo trosku divne. A co klasicky gumovy emkovy narazniky? Pasujou? Ze bych tam dal aspon nejaky podnarazniky jako ma ellri
Obrázek
Obrázek

A co blinkry?
Sice jsem to parkrat videl, ze do narazniku od Mka nekdo vyrizl diru a dal do nej blinkry, ale nic moc teda.

Za jedny z nejzajimavejsich povazuju narazniky co se davaly na 120LS kolem roku 82, je to neco mezi laminatem a plastem a je to prodlouzeny smerem dolu.

Pak jeste existuje takovej minispojler na 110R, kterej by mohl jit i na uzovku.

Autor:  Carlos [ 14.2.08, 16:30 ]
Předmět příspěvku: 

Viky píše:
Pak jeste existuje takovej minispojler na 110R, kterej by mohl jit i na uzovku.


A nebo ten třídílnej z Kvasin, ten si časem taky musím pořídit :wink:

Autor:  dr.spark [ 14.2.08, 17:04 ]
Předmět příspěvku: 

WIO 46 píše:
A nebo ten třídílnej z Kvasin, ten si časem taky musím pořídit :wink:
Nj, jenze ten nikde nemuzu sehnat...

Autor:  dr.spark [ 14.2.08, 17:06 ]
Předmět příspěvku: 

Viky píše:
A co blinkry?
Sice jsem to parkrat videl, ze do narazniku od Mka nekdo vyrizl diru a dal do nej blinkry, ale nic moc teda.

Za jedny z nejzajimavejsich povazuju narazniky co se davaly na 120LS kolem roku 82, je to neco mezi laminatem a plastem a je to prodlouzeny smerem dolu.

Pak jeste existuje takovej minispojler na 110R, kterej by mohl jit i na uzovku.
Myslel jsem, ze tam hodim ty diodovy nalepovaci. Jinak diky za tip na ten minispojler, zkusim to vocihnout :)

Autor:  ventYl [ 14.2.08, 18:20 ]
Předmět příspěvku: 

ak to chces ospojlerovat a nezalezi ti na originale, tak na to pasuju predne plastove narazniky z nejakeho stareho BMW, tusim 328i? (neber to cislo nijako vazne) a vyzera to na uzovke s chromovanymi ramami okien vcelku slusne.

Autor:  dr.spark [ 14.2.08, 18:27 ]
Předmět příspěvku: 

Myslis tento typ?
http://www.evporsche.com/P1010015.JPG
No, nevim, ale neni sirsi? A stejne bych radsi neco decentnejsiho, nejlepe ten podspoiler :)

Autor:  ventYl [ 14.2.08, 18:35 ]
Předmět příspěvku: 

nie, toto je moc nove, tamto bola stara polohranata pixla, niekto to tu ma v garazi ako novy voz. z toho pasuju narazniky +- presne, len k nim treba vymysliet konzoly. Na jednej uzovke som to takto videl spravene, jediny problem je s tym, ze vpredu a vzadu to potom ide dost nizko (asi ako u klasickeho tuningoveho spojlera).

tie "ellri" podspojlery, co su vlastne MTX, ci jake doplnkove podnarazniky na uzovku nedas.

Autor:  kwiko [ 14.2.08, 19:15 ]
Předmět příspěvku: 

ventYl píše:
ak to chces ospojlerovat a nezalezi ti na originale, tak na to pasuju predne plastove narazniky z nejakeho stareho BMW, tusim 328i? (neber to cislo nijako vazne) a vyzera to na uzovke s chromovanymi ramami okien vcelku slusne.


nieco z tychto? http://impactparts.com/european/fdbmw.htm
ten druhy?

Autor:  ventYl [ 17.2.08, 10:54 ]
Předmět příspěvku: 

nuz... je to nieco BMW E30 *, ale co presne, to ani varlata nevedia, lebo bavorci asi cislovanie aut vymyslaju pri 10. pive (mozno podla vysky uctu) a maju v tom picny bordel. Proste bavoracke hranate cierne plastaky.

Autor:  dr.spark [ 17.2.08, 22:34 ]
Předmět příspěvku: 

A co zadek? Na zadek to pujde bez problemu, ne?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/