| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Spojlery na uzovku z emka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9060 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | dr.spark [ 14.2.08, 14:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Spojlery na uzovku z emka |
Nemate nekdo zkusenosti se spojlerama na uzovku, jestli tam pasujou z klasickyho emka uplne bez problemu, nebo je treba je trochu upravovat? |
|
| Autor: | Kachnis [ 14.2.08, 15:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Spojlery na uzovku z emka |
hlavne vypadaj divne,pac M je krapet silnejsi v bocich |
|
| Autor: | dr.spark [ 14.2.08, 15:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nj, je pravda, ze by to asi vypadalo trosku divne. A co klasicky gumovy emkovy narazniky? Pasujou? Ze bych tam dal aspon nejaky podnarazniky jako ma ellri
|
|
| Autor: | Viky [ 14.2.08, 15:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
dr.spark píše: Nj, je pravda, ze by to asi vypadalo trosku divne. A co klasicky gumovy emkovy narazniky? Pasujou? Ze bych tam dal aspon nejaky podnarazniky jako ma ellri ![]() ![]() A co blinkry? Sice jsem to parkrat videl, ze do narazniku od Mka nekdo vyrizl diru a dal do nej blinkry, ale nic moc teda. Za jedny z nejzajimavejsich povazuju narazniky co se davaly na 120LS kolem roku 82, je to neco mezi laminatem a plastem a je to prodlouzeny smerem dolu. Pak jeste existuje takovej minispojler na 110R, kterej by mohl jit i na uzovku. |
|
| Autor: | Carlos [ 14.2.08, 16:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Viky píše: Pak jeste existuje takovej minispojler na 110R, kterej by mohl jit i na uzovku. A nebo ten třídílnej z Kvasin, ten si časem taky musím pořídit |
|
| Autor: | dr.spark [ 14.2.08, 17:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
WIO 46 píše: A nebo ten třídílnej z Kvasin, ten si časem taky musím pořídit |
|
| Autor: | dr.spark [ 14.2.08, 17:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Viky píše: A co blinkry? Sice jsem to parkrat videl, ze do narazniku od Mka nekdo vyrizl diru a dal do nej blinkry, ale nic moc teda. Za jedny z nejzajimavejsich povazuju narazniky co se davaly na 120LS kolem roku 82, je to neco mezi laminatem a plastem a je to prodlouzeny smerem dolu. Pak jeste existuje takovej minispojler na 110R, kterej by mohl jit i na uzovku. |
|
| Autor: | ventYl [ 14.2.08, 18:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ak to chces ospojlerovat a nezalezi ti na originale, tak na to pasuju predne plastove narazniky z nejakeho stareho BMW, tusim 328i? (neber to cislo nijako vazne) a vyzera to na uzovke s chromovanymi ramami okien vcelku slusne. |
|
| Autor: | dr.spark [ 14.2.08, 18:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslis tento typ? http://www.evporsche.com/P1010015.JPG No, nevim, ale neni sirsi? A stejne bych radsi neco decentnejsiho, nejlepe ten podspoiler |
|
| Autor: | ventYl [ 14.2.08, 18:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nie, toto je moc nove, tamto bola stara polohranata pixla, niekto to tu ma v garazi ako novy voz. z toho pasuju narazniky +- presne, len k nim treba vymysliet konzoly. Na jednej uzovke som to takto videl spravene, jediny problem je s tym, ze vpredu a vzadu to potom ide dost nizko (asi ako u klasickeho tuningoveho spojlera). tie "ellri" podspojlery, co su vlastne MTX, ci jake doplnkove podnarazniky na uzovku nedas. |
|
| Autor: | kwiko [ 14.2.08, 19:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ventYl píše: ak to chces ospojlerovat a nezalezi ti na originale, tak na to pasuju predne plastove narazniky z nejakeho stareho BMW, tusim 328i? (neber to cislo nijako vazne) a vyzera to na uzovke s chromovanymi ramami okien vcelku slusne. nieco z tychto? http://impactparts.com/european/fdbmw.htm ten druhy? |
|
| Autor: | ventYl [ 17.2.08, 10:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nuz... je to nieco BMW E30 *, ale co presne, to ani varlata nevedia, lebo bavorci asi cislovanie aut vymyslaju pri 10. pive (mozno podla vysky uctu) a maju v tom picny bordel. Proste bavoracke hranate cierne plastaky. |
|
| Autor: | dr.spark [ 17.2.08, 22:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co zadek? Na zadek to pujde bez problemu, ne? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|