Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 11:56



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 rádio v octavii 
Autor Zpráva

Příspěvky: 40
Bydliště: Odry
Příspěvek rádio v octavii
Zdravím všechny,mám jeden menší problém. Mám octávku 1.9 tdi r.v.1999 s rádiem grundic.
všechno bylo v pořádku až do té doby něž si moje dítě pohrálo s rádiem.Něco tam pomačkalo a teď když jedu pomalu,tak to rádio hraje slabě a jak zrychluju,tak sílí.Nevíte jak to vypnout? :?:


8.6.06, 19:17
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Příspěvky: 7662
Bydliště: Praha východ
Příspěvek 
Ta funkce se jmenuje SCV (Speed Controlled Volume) a troufnu si říct, že když se dobře nastaví, je určitě užitečná. Nevím přesně, co je to za rádio, ale popíšu jak je to u mě. Delším stiskem nějakého tlačítka (u mě SOUND) se dostaneš do menu EXPERT, ve kterém je spousta nastavení, obvylke jas displeje, nastavení spínací logiky, maximální hlasitosti po zapnutí... a je tam taky SCV u něj se dá nastavit nějaké číslo, tohle číslo udává strmost, s jakou se mění hlasitost v závislosti na rychlosti, správně by to mělo být nastaveno tak, aby to nebylo znát. Ale když to vypneš úplně (u mě nastavením toho čísla na nulu) najednou zjistíš, že musíš přidávat volume při zrychlování ručně, což odvádí pozornost od řízení a když spomalíš, strašně to řve. Naopak když je to správně nastavený, při zrychlování se to nepostřehnutelně zesiluje a když spomalíš, tak to nehuláká, což je celkem příjemný. Když jsem zjistil, že to moje rádio umí a auto ne (Favorit nemá čidlo rychlosti), dodělal jsem si čidlo (nalepil jsem magnet na poloosu) a je to znát. Kdyby se to nepodařilo, napiš přesněji typ rádia a já se podívam, jestli něco nenajdu...

_________________
"Šlápněte na to trochu, ať nemusím brzdit!"


8.6.06, 20:17
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz