| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Škoda 120 V6 ve 3D!!! https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9433 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Martin 007 [ 4.3.08, 23:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevim no...už tady je ne...samý šestivály, osmivály...takovej 10ti vál z M5ky nebo V12...ale motor vzadu... Jinak brý....klobouk dolů... |
|
| Autor: | Serifus [ 4.3.08, 23:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Nevim no...už tady je ne...samý šestivály, osmivály...takovej 10ti vál z M5ky nebo V12...ale motor vzadu... To jsem nepochopil... |
|
| Autor: | Martin91 [ 4.3.08, 23:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to je hustý proč dělat pořád prasárny když už tak origo stav ale jinak vážně klobouk dolů ale nejvíc se mi líbí ty kola. |
|
| Autor: | Viky [ 5.3.08, 00:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Model kastle vypada dost presne, ale ten motor se mi zda bejt takovej nedefinovanej. Je podelne nebo pricne? Vubec nevypada jako V6... |
|
| Autor: | Carlos [ 5.3.08, 21:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no tak tebe obdivuju |
|
| Autor: | Serifus [ 6.3.08, 20:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To jsem teda čekal větší zájem.... |
|
| Autor: | Viky [ 6.3.08, 21:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: To jsem teda čekal větší zájem.... Tak vis co.... jenom virtual... |
|
| Autor: | quazinko [ 1.4.08, 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
caf, mohol by si mi pls poslat mejlom fajl s modelom .z3d? dikes, je to fakt moc v pohode |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|