| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Poděkování..... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9487 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Dawid130 [ 7.3.08, 21:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Poděkování..... |
Poděkovaní patří MArtinovi007 za jeho odvahu a rapidka který statečně dotáhnul mojí 120 bez STK pojistky a SPZ 15 km do Chrudimi. Další poděkovaní patří Policii která chrápala snad někde zašítá. BYla to teda mazec jízda. Nefungovaly mi směrovky protože jsme s MArtinem demontovali centrál a tak všechno okolo a tak prostě jen svítily zadní směrovky takže jsem je musel ručo blikat. Další poděkovaní patří baterii která udržela v provozu jedno zadní světlo. V polovoně cesty se rozhodly už ani ty směrovky nesvítit. MArtin dostal kanystřík benzínu a za tak odvážnou jízdu Ti ještě něco naspořím do kanystříku. Jen přítelkyně z toho nemá radost že se teď budu věnovat už zase autíčku..... |
|
| Autor: | Viky [ 7.3.08, 21:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Poděkování..... |
Dawid130 píše: Poděkovaní patří MArtinovi007 za jeho odvahu a rapidka který statečně dotáhnul mojí 120 bez STK pojistky a SPZ 15 km do Chrudimi. Další poděkovaní patří Policii která chrápala snad někde zašítá. BYla to teda mazec jízda. Nefungovaly mi směrovky protože jsme s MArtinem demontovali centrál a tak všechno okolo a tak prostě jen svítily zadní směrovky takže jsem je musel ručo blikat. Další poděkovaní patří baterii která udržela v provozu jedno zadní světlo. V polovoně cesty se rozhodly už ani ty směrovky nesvítit. MArtin dostal kanystřík benzínu a za tak odvážnou jízdu Ti ještě něco naspořím do kanystříku. Jen přítelkyně z toho nemá radost že se teď budu věnovat už zase autíčku..... Gratuluji k uspesne misi! |
|
| Autor: | Martin 007 [ 7.3.08, 23:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dneska neusnu nomálně.... No ale Simir mi řikal že se ptal policajta...a prej stačí když to svítí a brzdí no...tak nefim...třeba jo Svítilo to náko a brzdilo slušně... Ale prej se Davidovi nelíbilo na poloprázdných kolech frčení po rychlodráze kolem 90km/h...sem to trošku přišláp no |
|
| Autor: | elegant [ 8.3.08, 07:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Dneska neusnu nomálně.... No ale Simir mi řikal že se ptal policajta...a prej stačí když to svítí a brzdí no...tak nefim...třeba jo Svítilo to náko a brzdilo slušně... Ale prej se Davidovi nelíbilo na poloprázdných kolech frčení po rychlodráze kolem 90km/h...sem to trošku přišláp no No tak to si pamätám, keď ma otec ťahal 80 km/h. Som myslel, že to auto vzlietne. Inak jasné, že na ťahanie stačí, že keď svieti a brzdi, možno občas aj zatočí volantom, ale musí byť spôsobile jazdy a k tomu patrí ja STK a evidenčné číslo vozidla (ŠPZ). |
|
| Autor: | Dawid130 [ 8.3.08, 10:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
elegant píše: Martin 007 píše: Dneska neusnu nomálně.... No ale Simir mi řikal že se ptal policajta...a prej stačí když to svítí a brzdí no...tak nefim...třeba jo Svítilo to náko a brzdilo slušně... Ale prej se Davidovi nelíbilo na poloprázdných kolech frčení po rychlodráze kolem 90km/h...sem to trošku přišláp no No tak to si pamätám, keď ma otec ťahal 80 km/h. Som myslel, že to auto vzlietne. Inak jasné, že na ťahanie stačí, že keď svieti a brzdi, možno občas aj zatočí volantom, ale musí byť spôsobile jazdy a k tomu patrí ja STK a evidenčné číslo vozidla (ŠPZ). Ale hlavní je že se předem utajovaná mise podařila a autí mám od sebe 200 metrů místo 15km. Jo martin má pravdu že se mi jízda na jednom poloprázdném kole moc nelíbila ale šlo. to. Jednou jsem mu málem skončil v zadku auta. ale nestalo se tak tak je to dobrý..... |
|
| Autor: | Jakub_Simir [ 8.3.08, 10:41 ] |
| Předmět příspěvku: | rychlost |
Jednou kdyz jsem byl tazen (mel jsem seknutou jednu lopaku z vodni pmpa mezi blokem a dalsi lopatkou) fabiji 1.9 TDi . JEli jsme asi 80 km/h a chtela nas predjizdet felina. Kamos na to slapnl a kdyz jsme jeli asi 110 km/h tak to s felinou vzdal a zaradil se. Ja sem byl posranej az za usima ale byla to dalsi adrenalinova zkusenost. Skoda ze jsem nemel fotak bych to natocil. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 8.3.08, 11:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Halt jsou na chrudimsku na tahání aut samý experti no... |
|
| Autor: | Dawid130 [ 8.3.08, 19:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Halt jsou na chrudimsku na tahání aut samý experti no... Asi to tak bude...... ale 110 při tahaní je už krapet moc no.... Ale jsem rá dže se povedlo Martine to máš u Mě.... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 8.3.08, 19:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dawid130 píše: Martin 007 píše: Asi to tak bude...... ale 110 při tahaní je už krapet moc no.... Ale jsem rá dže se povedlo Martine to máš u Mě.... No mi budeš do smrti nosit benál jo... |
|
| Autor: | Viky [ 8.3.08, 19:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Panove, max. respect, od ty doby co je bodovej system, tak si neco takovyho uz netroufnu. Driv to bylo v poho.. taky sme v noci tahli auto se zadrenym motorem, nesvitilo a taky nebrzdilo, tak sem tam kop jednicku a brzdilo se spojkou... A dneska?! Ani za penize!! Policajti sou cim dal vetsi kurwi. No vlastne... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 8.3.08, 20:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Repsect jo...ty woe já nemohl usnout...ale jak jsme vyjely z města pryč tak OK... |
|
| Autor: | fatal [ 9.3.08, 10:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Ale prej se Davidovi nelíbilo na poloprázdných kolech frčení po rychlodráze kolem 90km/h... Jen taková otázečka, co bys dělal, kdyby ti do cesty vběhl třeba pes? Přejel bys psa, nebo bys přivítal Dawida na zadním sedadle tvého kupé? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 9.3.08, 10:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Rychlodráha je zabezpečená takže sem se nebál...a kdyby vběhl pesan, tak to nezastavíš ani ze 60km/h...no já jo...třeba...ale David ubec...natož bez posilovače... |
|
| Autor: | elegant [ 9.3.08, 11:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Rychlodráha je zabezpečená takže sem se nebál...a kdyby vběhl pesan, tak to nezastavíš ani ze 60km/h...no já jo...třeba...ale David ubec...natož bez posilovače... Ono najhošie je, keď je auto s posilovačom ťahané. Brzda ide ešte horšie ako bez neho. Teda keď je vypnutý motor. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 9.3.08, 11:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dik to píšu ne...posilovač máme oba...já táhnul takže motor běžel...David tažen takže motor ne-e...měl víc práce a stejně slabší brzdy... |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|