| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Malá ukázka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9677 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Kristensen [ 17.3.08, 18:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Malá ukázka |
|
|
| Autor: | Šemik [ 17.3.08, 18:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To je pěkné Jak se ta metoda jmenuje |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.3.08, 18:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: To je pěkné Jak se ta metoda jmenuje Kterou metodu myslíš? |
|
| Autor: | Martin 007 [ 17.3.08, 18:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šikula...ale po svých zkušenostech bych nejraději vždy přikryl celé auto pře stříkáním čehokoliv...a když byl bouchnutý lem a ještě si tam vařil to očka na vytáhnutí - ošetřil si poškozená a ohořelá místa i zevnitř za sedačkama ??? Já je tak pro kontrolu... |
|
| Autor: | Šemik [ 17.3.08, 18:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Šemik píše: To je pěkné Jak se ta metoda jmenuje Kterou metodu myslíš? To navařování těch oček na vytáhnutí plechu |
|
| Autor: | Vít [ 17.3.08, 18:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen: ty umíš dělat i plechařinu nebo to dělal někdo další? |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.3.08, 19:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: Kristensen: ty umíš dělat i plechařinu nebo to dělal někdo další? Já dělám všechno sám kromě celolaku, nějakej ten blatník a kapotu na těhle starejch autech jo ale jinak ne-e |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.3.08, 19:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Šikula...ale po svých zkušenostech bych nejraději vždy přikryl celé auto pře stříkáním čehokoliv...a když byl bouchnutý lem a ještě si tam vařil to očka na vytáhnutí - ošetřil si poškozená a ohořelá místa i zevnitř za sedačkama ??? Já je tak pro kontrolu... Jo, super přístup do těchto míst |
|
| Autor: | Martin 007 [ 17.3.08, 19:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Martin 007 píše: Šikula...ale po svých zkušenostech bych nejraději vždy přikryl celé auto pře stříkáním čehokoliv...a když byl bouchnutý lem a ještě si tam vařil to očka na vytáhnutí - ošetřil si poškozená a ohořelá místa i zevnitř za sedačkama ??? Já je tak pro kontrolu... Jo, super přístup do těchto míst Tak OK...pardon že sem tě podcenil...pochvala |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.3.08, 19:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Kristensen píše: Šemik píše: To je pěkné Jak se ta metoda jmenuje Kterou metodu myslíš? To navařování těch oček na vytáhnutí plechu vemeš osmičku nebo desítku podložku ohneš ji nay kraji, přiboduješ jen tak slaboulince, no a pak stačí nějaký trtkadlo No já používám přípravek na vytahování těch hliníkovejch nátrubků s guferem na mrkvi v převodovce, mám v něm vrtnutou dirku na zaháknutí svařecího drátu (cca 3-4mm silnej) no, zahákneš za navařenou podložku a začneš s tím mrdat do dorazu a prostě to leze ven, hlavně to netahat těsně po navaření když to je ještě horký, to taháš ven jen ten jeden bod a práce na nic. Jinak přímo ten lem jak je zlomenej tak to jsem potlačil hydraulickým rozpínákem, to by těma podložkama nešlo. |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.3.08, 19:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Kristensen píše: Martin 007 píše: Šikula...ale po svých zkušenostech bych nejraději vždy přikryl celé auto pře stříkáním čehokoliv...a když byl bouchnutý lem a ještě si tam vařil to očka na vytáhnutí - ošetřil si poškozená a ohořelá místa i zevnitř za sedačkama ??? Já je tak pro kontrolu... Jo, super přístup do těchto míst Tak OK...pardon že sem tě podcenil...pochvala V pohodě, jako zapomenout na to se klidně stát může |
|
| Autor: | Viky [ 17.3.08, 19:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Saakrys... to bych mel taky zkusit. |
|
| Autor: | Vít [ 17.3.08, 19:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Vít píše: Kristensen: ty umíš dělat i plechařinu nebo to dělal někdo další? Já dělám všechno sám kromě celolaku, nějakej ten blatník a kapotu na těhle starejch autech jo ale jinak ne-e |
|
| Autor: | Kristensen [ 17.3.08, 19:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: Kristensen píše: Vít píše: Kristensen: ty umíš dělat i plechařinu nebo to dělal někdo další? Já dělám všechno sám kromě celolaku, nějakej ten blatník a kapotu na těhle starejch autech jo ale jinak ne-e |
|
| Autor: | Vít [ 17.3.08, 20:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to už bylo podruhé |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|