Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Malá ukázka
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=9677
Stránka 1 z 3

Autor:  Kristensen [ 17.3.08, 18:08 ]
Předmět příspěvku:  Malá ukázka

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Autor:  Šemik [ 17.3.08, 18:11 ]
Předmět příspěvku: 

To je pěkné :)

Jak se ta metoda jmenuje :?:

Autor:  Kristensen [ 17.3.08, 18:13 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
To je pěkné :)

Jak se ta metoda jmenuje :?:


Kterou metodu myslíš?

Autor:  Martin 007 [ 17.3.08, 18:15 ]
Předmět příspěvku: 

Šikula...ale po svých zkušenostech bych nejraději vždy přikryl celé auto pře stříkáním čehokoliv...a když byl bouchnutý lem a ještě si tam vařil to očka na vytáhnutí - ošetřil si poškozená a ohořelá místa i zevnitř za sedačkama ???

Já je tak pro kontrolu... 8)

Autor:  Šemik [ 17.3.08, 18:24 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Šemik píše:
To je pěkné :)

Jak se ta metoda jmenuje :?:


Kterou metodu myslíš?


To navařování těch oček na vytáhnutí plechu :)

Autor:  Vít [ 17.3.08, 18:43 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen: ty umíš dělat i plechařinu nebo to dělal někdo další?

Autor:  Kristensen [ 17.3.08, 19:12 ]
Předmět příspěvku: 

Vít píše:
Kristensen: ty umíš dělat i plechařinu nebo to dělal někdo další?


Já dělám všechno sám kromě celolaku, nějakej ten blatník a kapotu na těhle starejch autech jo ale jinak ne-e

Autor:  Kristensen [ 17.3.08, 19:13 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Šikula...ale po svých zkušenostech bych nejraději vždy přikryl celé auto pře stříkáním čehokoliv...a když byl bouchnutý lem a ještě si tam vařil to očka na vytáhnutí - ošetřil si poškozená a ohořelá místa i zevnitř za sedačkama ???

Já je tak pro kontrolu... 8)


Jo, super přístup do těchto míst

Autor:  Martin 007 [ 17.3.08, 19:15 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Martin 007 píše:
Šikula...ale po svých zkušenostech bych nejraději vždy přikryl celé auto pře stříkáním čehokoliv...a když byl bouchnutý lem a ještě si tam vařil to očka na vytáhnutí - ošetřil si poškozená a ohořelá místa i zevnitř za sedačkama ???

Já je tak pro kontrolu... 8)


Jo, super přístup do těchto míst


Tak OK...pardon že sem tě podcenil...pochvala 8) 8) 8) :D

Autor:  Kristensen [ 17.3.08, 19:17 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
Kristensen píše:
Šemik píše:
To je pěkné :)

Jak se ta metoda jmenuje :?:


Kterou metodu myslíš?


To navařování těch oček na vytáhnutí plechu :)


vemeš osmičku nebo desítku podložku ohneš ji nay kraji, přiboduješ jen tak slaboulince, no a pak stačí nějaký trtkadlo :lol:
No já používám přípravek na vytahování těch hliníkovejch nátrubků s guferem na mrkvi v převodovce, mám v něm vrtnutou dirku na zaháknutí svařecího drátu (cca 3-4mm silnej) no, zahákneš za navařenou podložku a začneš s tím mrdat do dorazu a prostě to leze ven, hlavně to netahat těsně po navaření když to je ještě horký, to taháš ven jen ten jeden bod a práce na nic. Jinak přímo ten lem jak je zlomenej tak to jsem potlačil hydraulickým rozpínákem, to by těma podložkama nešlo.

Autor:  Kristensen [ 17.3.08, 19:18 ]
Předmět příspěvku: 

Martin 007 píše:
Kristensen píše:
Martin 007 píše:
Šikula...ale po svých zkušenostech bych nejraději vždy přikryl celé auto pře stříkáním čehokoliv...a když byl bouchnutý lem a ještě si tam vařil to očka na vytáhnutí - ošetřil si poškozená a ohořelá místa i zevnitř za sedačkama ???

Já je tak pro kontrolu... 8)


Jo, super přístup do těchto míst


Tak OK...pardon že sem tě podcenil...pochvala 8) 8) 8) :D


V pohodě, jako zapomenout na to se klidně stát může

Autor:  Viky [ 17.3.08, 19:20 ]
Předmět příspěvku: 

Saakrys... to bych mel taky zkusit. :-)

Autor:  Vít [ 17.3.08, 19:52 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Vít píše:
Kristensen: ty umíš dělat i plechařinu nebo to dělal někdo další?


Já dělám všechno sám kromě celolaku, nějakej ten blatník a kapotu na těhle starejch autech jo ale jinak ne-e
super, až zase praštím s autem, tak se ozvu

Autor:  Kristensen [ 17.3.08, 19:55 ]
Předmět příspěvku: 

Vít píše:
Kristensen píše:
Vít píše:
Kristensen: ty umíš dělat i plechařinu nebo to dělal někdo další?


Já dělám všechno sám kromě celolaku, nějakej ten blatník a kapotu na těhle starejch autech jo ale jinak ne-e
super, až zase praštím s autem, tak se ozvu


:lol: :lol: :lol: No já bych ti přál aby jsi měl s tím boucháním vybráno na hooooooooooooodně dlouhou dobu. Sice se zpívá že jednou je málo a 10x moc, 5x to stačí za celou noc ale v tomhle případě je i "jednou" víc než dost :lol:

Autor:  Vít [ 17.3.08, 20:04 ]
Předmět příspěvku: 

to už bylo podruhé :) no nic, jeslti napadne sníh co hlásej, tak se stavím možná už ve středu cestou z brna, jsem na letních :)

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/